Nakupujte levněji. Ušetřete díky slevovým kupónům.
Česká republikaČeská republika | Go to United StatesValidcoupons.net (Eng.) United States
Hlavní strana > S > Slevové kupóny a slevové kódy do Sazka.cz
Sazka.cz

Sazka.cz slevový kupón

Hlasování:
1/52/53/54/55/5
(3.47/5, 51 hlasování)
Pokračovat na www.sazka.cz

Aktuální slevy a akce (květen 2024)

Více o Sazka.cz

Nakupování na Sazka.cz...

Dnes bych vám chtěl představit jedno z nejznámějších a nejdůvěryhodnějších míst pro sázení a losování v České republice - Sazka.cz.

Sazka slevové kupóny a slevové kódy

Sazka má za sebou více než 60 let historie, a během té doby prošla mnoha zajímavými změnami a vývojem. Připomeňme si některé z nejdůležitějších milníků v historii této české loterní jedničky:

1956 - Založení Sazky: První hra dostává stejný název jako společnost – Sazka. Ve hře se tipuje na výsledky sportovních utkání.

1957 - Sportka a ČSTV: Sazka začíná fungovat jako účelové zařízení Československého svazu tělesné výchovy a sportu (ČSTV). Dne 22. dubna téhož roku se poprvé losuje číselná loterie Sportka.

1992 - Nový formát: Začíná se hrát Tutovka, jejíž televizní verze je jedním z nejsledovanějších pořadů své doby. Ve stejném roce se Sazka mění ze státního podniku na akciovou společnost.

2003 - Euromiliony: Rodina loterií se rozrůstá o novou hru Euromiliony.

2017 - Digitální éra: Otevíráme novou éru loterií a losů v digitálním prostředí. Online si každý může zahrát na herním portálu Sazka.cz, a to na internetu, mobilu i tabletu.

2020 - Pravidelné páteční losování Sportky: Sazka zavádí pravidelné páteční losování populární loterie Sportka.

2021 - Extra Renta: Na loterní trh přichází novinka v podobě číselné loterie Extra Renta. Hlavní výhra svému majiteli přihraje měsíční příjem 100 000 Kč, a to na dlouhých 20 let!

2021 - Nové sídlo: Společnost Sazka se stěhuje do nového sídla na pražské Bořislavce.

Sazka.cz vám nabízí širokou škálu možností, jak si zahrát a třeba i vyhrát. Na webu najdete populární hry jako Sportka, Eurojackpot, Šťastných 10, nebo novinku Extra Renta. Kromě toho můžete vsadit na sportovní události, hrát online hry a losy, a to i prostřednictvím mobilní aplikace Sazka.cz.

Sazka se neustále vyvíjí a přináší nové hry a zábavu pro své zákazníky. Věřím, že tato společnost si získá i vaši přízeň díky své dlouholeté tradici a inovativnímu přístupu k loteriím a sázení.

Pokud se chcete stát členem Sazka klubu, získat výhody pro členy a využívat terminálové služby, Sazka vám to všechno nabízí. Navíc, pokud si budete hrát s rozumem a dodržovat pravidla zodpovědného hraní, může být sázení s Sazkou skvělou zábavou.

Tak neváhejte a zamiřte na Sazka.cz, kde máte šanci vyhrát zajímavé ceny a zažít napětí loterie a sázení. Sazka je tu pro vás s více než 60 lety zkušeností a tradicí. Hodně štěstí při sázení!

Navštivte www.sazka.cz

Jak uplatnit slevový kód na Sazka.cz?

Jaké jsou základní kroky registrace?
Registrace začíná vyplněním registračního formuláře. Registrovat se můžou osoby starší 18 let.

Po vytvoření tzv. dočasného účtu následují 4 jednoduché kroky k tomu, abyste mohli svůj herní účet využívat naplno:

Ověřit e-mailovou adresu: Prokliknutím odkazu, který jsme vám zaslali na e-mailovou adresu, kterou jste uvedli v registraci. Pokud vám e-mail nepřišel, zkontrolujte si i složky Hromadné zprávy a Spam.

Ověřit totožnost: Online prostřednictvím internetového bankovnictví, nahráním osobního dokladu nebo osobně na terminálu Sazka. Pokud zvolíte při registraci způsob vyplnění údajů prostřednictvím vaší banky, proběhne ověření v rámci registrace a tento krok nebude už nutný.

Ověřit a zaregistrovat platební metodu: Bankovní účet nebo kartu si registrujete tak, že s nimi nahrajete peníze na svůj účet na Sazka.cz. Ověřit platební metodu můžete také skrze svůj PayPal účet.

Nastavit herní limity zodpovědného hraní: Nastavení limitů najdete po přihlášení do Můj účet v sekci Herní limity.

Tato fáze registrace je povinná a respektuje hazardní zákon, který chrání hráče a zajišťuje bezpečnost sázení. Po dokončení těchto kroků budete moci plně využívat herní účet na Sazka.cz a zapojit se do různých loterií a sázkových her.

Pamatujte, že sázení by mělo být vždy zábavou a musíte hrát zodpovědně. Sazka také nabízí možnost nastavit si herní limity, abyste mohli mít kontrolu nad svým hraním a chránit své finanční prostředky. Štěstí při registraci a výhru při hraní!

Navštivte www.sazka.cz

Sazka

Sazka je největší loterijní společnost v České republice, která nabízí různé hry a sázky online i v kamenných prodejnách. Mezi nejpopulárnější hry patří Sportka, Eurojackpot, stírací losy a Sazka Hry. Sazka také podporuje sport, kulturu a sociální oblast. Sportka je nejstarší a nejznámější hra Sazky, která se losuje dvakrát týdně - ve středu a v neděli. Hráči tipují šest čísel z padesáti a jedno dodatkové číslo z deseti. Pokud uhodnou všechna čísla prvního nebo druhého tahu, vyhrávají jackpot. Výše jackpotu se mění podle počtu sázek a převodů z předchozích losování. Aktuálně je jackpot Sportky 14 milionů korun a jackpot Šance 470 tisíc korun. Eurojackpot je evropská loterie, kterou provozuje společně 18 zemí. Losování probíhá každý pátek ve Finsku. Hráči tipují pět čísel z padesáti a dvě dodatková čísla z deseti. Pokud uhodnou všechna čísla, vyhrávají hlavní výhru, která může dosahovat až 90 milionů eur. Aktuálně je hlavní výhra Eurojackpotu 1 317 milionů korun. Stírací losy jsou jednoduché hry, které se prodávají za různé ceny od 10 do 200 korun. Hráči střihnou povrch losu a zjistí, zda mají nějakou výhru podle pravidel daného losu. Některé losy nabízejí i možnost online registrace pro další šanci na výhru. Mezi nejatraktivnější losy patří Mega Rentiér s měsíční rentou 100 tisíc korun po dobu pěti let a Maxi Černá perla s hlavní výhrou 10 milionů korunYouTube

4.3.2024: Jsme SAZKA
18.8.2022: Š - 18. 8. 2022
14.6.2022: Je to TUTOVKA!
3.3.2022: Zlatá rybka
3.6.2020: Mates je zpět!
18.11.2019: Eurojackpot nese!
26.4.2019: 26.4.2019


Získejte zdarma nejnovější slevové kupóny na svůj e-mail...

Přihlášení
Vítáme vás zpět, níže se můžete přihlásit...

Registrace
Získejte výhody registrovaného uživatele. Mezi výhody patří zobrazení exkluzivních kupónů, možnost vytvoření seznamu oblíbených obchodů a bonusový program o ceny. A mnohem více...

CAPTCHA

Chyba:Email není správně zadaný.
Chyba:Heslo musí mít nejméně 5 znaků.
Chyba:Zadaná hesla se neshodují.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Zapomenuté heslo
Zapomněli jste své heslo pro přihlášení? Nic se neděje! Zašleme vám nové...

CAPTCHA

Novinky emailem
Novinky Vašich oblíbených obchodů (nastavíte v menu Oblíbené).

CAPTCHA

Jak použít slevový kupón?

1. Vyhledání slevy

Najděte slevu do Vašeho oblíbeného obchodu. Seznamte se s podmínkami slevy a klikněte na kupón pro zobrazení a kopírování kódu.

2. Uplatnění kupónu

Kupón vložte v průběhu objednávky do příslušné kolonky („Slevový kupón“, „Slevový kód“ apod.).

3. Ušetření peněz

Sleva je odečtena z hodnoty objednávky a ušetřili jste tak peníze.

Registrace správce obchodu
Registrujte se jako správce tohoto obchodu a získejte možnost úpravy a přímého přidávání nabídek.

Registrovaný email musí být pod doménou daného obchodu či uvedený v kontaktech obchodu. Během 24 hodin obdržíte přístupové údaje.

CAPTCHA

Štítky - Sazka.cz
Vyhledávání pomocí štítků pomáhá návštěvníkům nalézt ten správný obchod. Zde můžete upravit štítky pro tento obchod. Nové štítky se začnou zobrazovat do 24 hodin.