Nakupujte levněji. Ušetřete díky slevovým kupónům.
Česká republikaČeská republika | Go to United StatesValidcoupons.net (Eng.) United States
Hlavní strana > S > Slevové kupóny a slevové kódy do Scilearn.cz
Scilearn.cz

Scilearn.cz slevový kupón

Hlasování:
1/52/53/54/55/5
(1/5, 1 hlasování)
Pokračovat na scilearn.cz

Aktuální slevy a akce (duben 2024)

Více o Scilearn.cz

Nakupování na Scilearn.cz...

Scilearn.cz je web, studijní program, počítačová hra, které pomáhají studentům zvítězit nad angličtinou. Jediná počítačová hra připraví mozek na angličtinu. Učení jde snadno a rychle a dovede vás k úplnému zvládnutí jazyka. Je určená pro začátečníky, pokročilé, děti i dospělé.

Scilearn slevové kupóny a slevové kódy

V čem je tento program od Scilearn.cz tak výjimečný? Program aktivně připravuje mozek na angličtinu. Trénuje totiž kognitivní funkce v angličtině a vytváří otisky anglických fenoménů ve vašem mozku. Intenzivně trénuje a přizpůsobuje se vám na úrovni studenta. Program koučuje výslovnost a plynulost čtení. Dokáže naslouchat studentovi při plynulém čtení a průběžně ho dokáže koučovat.

Program vytvořil tým neurovědců. Díky tomu umožňuje mnohonásobně rychlejší učení angličtiny. Je vhodný pro začátečníky i pokročilé, pro studenty ve školách i pro domácí studium. Program je ověřený výzkumem i praxí. Na české škole postoupilo za 9 měsíců 73 % žáků o celou úroveň SERRJ. TO je takový výsledek, který se očekává až tak za 3 - 4 roky klasické výuky. Program byl zkoumán také na světově známých univerzitách a je hodnocený jako číslo 1 na rozvoj anglických dovedností institucí ministerstva školství USA - WWC. Program už vyzkoušeli v 51 zemích světa a využívá ho přes 3 miliony studentů.Studenti dosáhli maturitní úrovně angličtiny už během studia na Základní škole. Dokonalé porozumění, skvělá výslovnost i přirozené a rychlé reakce. Na to potřebujete "anglický mozek". A právě díky tomuto programu založeném na neurovědě toho dosáhnete.

Pokud jste lektory angličtiny a líbí se vám tento program, pak pro vás scilearn.cz nabízí několik možností spolupráce. Můžete se tu stát lektorem kroužků. Pokud jste nezávislým lektorem a chcete program nabízet svým studentům, můžete spolupracovat jako nezávislý lektor. Pokud jste učitelem ve škole a chcete, aby program měli žáci k dispozici, můžete navrhnout zavedení programu do vaší školy.

Pokud jste s programy Fast ForWord a Reading Assistant ještě nikdy nepracovali, je nutné si vybrat jeden z balíčků. V prvních měsících vám bude k dispozici lektor, který Vám pomůže vybrat si správný modul, vysvětlí vám jak s programy pracovat a průběžně s vámi bude v kontaktu. Bude vám nápomocný kdykoliv si nebudete s něčím vědět rady. K dispozici jsou balíčky pro objednávku na 1, 3 a 6 měsíců. U každého dostanete přístup k programu, konzultace s lektorem, týdenní reporty, pracovní listy a na konci kurzu pak certifikáty o ukončení tohoto programu. Pokračující studenti mají jiné programy než úplní začátečníci. Ty je možné objednat zvlášť.

Navštivte scilearn.cz

Jak uplatnit slevový kód na Scilearn.cz?

Pro programy Scilearn.cz není aktuálně možné využívat slevové kupóny a kódy. Veškeré akční nabídky, které jsou pro vás dostupné na stránkách našeho slevového portálu slevovykupon.net získáte automaticky po kliknutí na odkazy v nabídkách.

Navštivte scilearn.cz

DEMO programu Scilearn pro děti zdarma

Chtěli jste na základě pozitivních recenzí na Scilearn vyzkoušet program, ale nechcete riskovat, že vaše dítě nebude bavit? I proto je tu DEMO programu zdarma. V tomto DEMU si můžete vyzkoušet program sami se svými dětmi na vlastní kůži. Stačí vyzkoušet doporučené moduly: Žáci 4.-6. tříd ZŠ by si měli vyzkoušet modul Foundations I (pro přípravu mozku na angličtinu). Žáci 7-9. třídy ZŠ a studenti SŠ zkouší modul Elements I (pro přípravu mozku na angličtinu). Žáci v 1. až 3. třídě by začínali krátkým předmodulem Reading Readiness, pak pokračují modulem pro přípravu mozku na angličtinu Foundation I. Pokud se na základě DEMA rozhodnete program pořídit, pak vás zajisté zajímá cena, která je dostupná v ceníku na scilearn.cz. Děti mají o polovinu nižší cenu než dospělí. Balíčky jsou rozdělené podle doby - 1, 3 nebo 6 měsíců. Delší programy jsou výhodnější.Získejte zdarma nejnovější slevové kupóny na svůj e-mail...

Přihlášení
Vítáme vás zpět, níže se můžete přihlásit...

Registrace
Získejte výhody registrovaného uživatele. Mezi výhody patří zobrazení exkluzivních kupónů, možnost vytvoření seznamu oblíbených obchodů a bonusový program o ceny. A mnohem více...

CAPTCHA

Chyba:Email není správně zadaný.
Chyba:Heslo musí mít nejméně 5 znaků.
Chyba:Zadaná hesla se neshodují.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Zapomenuté heslo
Zapomněli jste své heslo pro přihlášení? Nic se neděje! Zašleme vám nové...

CAPTCHA

Novinky emailem
Novinky Vašich oblíbených obchodů (nastavíte v menu Oblíbené).

CAPTCHA

Jak použít slevový kupón?

1. Vyhledání slevy

Najděte slevu do Vašeho oblíbeného obchodu. Seznamte se s podmínkami slevy a klikněte na kupón pro zobrazení a kopírování kódu.

2. Uplatnění kupónu

Kupón vložte v průběhu objednávky do příslušné kolonky („Slevový kupón“, „Slevový kód“ apod.).

3. Ušetření peněz

Sleva je odečtena z hodnoty objednávky a ušetřili jste tak peníze.

Registrace správce obchodu
Registrujte se jako správce tohoto obchodu a získejte možnost úpravy a přímého přidávání nabídek.

Registrovaný email musí být pod doménou daného obchodu či uvedený v kontaktech obchodu. Během 24 hodin obdržíte přístupové údaje.

CAPTCHA

Štítky - Scilearn.cz
Vyhledávání pomocí štítků pomáhá návštěvníkům nalézt ten správný obchod. Zde můžete upravit štítky pro tento obchod. Nové štítky se začnou zobrazovat do 24 hodin.