Nakupujte levněji. Ušetřete díky slevovým kupónům.
Česká republikaČeská republika | Go to Validcoupons.net (Eng.) United States
Hlavní strana > S > Seminka-Chilli.cz slevový kupón - říjen 2021
Seminka-Chilli.cz

Seminka-Chilli.cz slevový kupón

Zobrazení: Hlasování:
(4.54/5, 39 hlasování)
Pokračovat na www.seminka-chilli.cz

Aktuální slevy a akce - říjen 2021

Více o Seminka-Chilli.cz

Nakupování na Seminka-Chilli.cz...

Doménou tohoto obchodu jsou semena chilli papriček, které produkuje česká chilli farma. Tato semínka prošla pozvolným přirozeným schnutím a byla několikrát ručně kontrolována pro zajištěné té nejvyšší kvality osiva. Semena těchto papriček jsou skladována při konstantních teplotách, které výrazně prodlužují dobu, po kterou jsou schopna klíčit. Touto péčí je zaručena také vysoká klíčivost semen chilli papriček, což je podstatné pro spokojenost zákazníků. Protože ale klíčení semínek chilli papriček může být i tak ošemetné, je tu připraven článek s návodem právě pro tyto účely.Jsou pro vás chilli papričky novinkou a nejste si jisti výběrem, Od roku 2012 vyrábí obchod také své vlastní chilli omáčky pod značkou Mučíto, které nabízejí 4 příchutě. Nejjemnější je Mučíto for Ladies vytvořená z meruňkového pyré a papriček Habanero. Nejpálivější je naopak Moruga Mučíto, která je vyráběna z rajčátek a sílu jí dodávají papričky Trinidad Scorpion Moruga které mají přes 2 miliony jednotek SHU. Mezi novinkami pak můžete hledat třeba hřejivou chilli omáčku Pálíto.

Sortiment je neustále rozšiřován. Najít tu můžete třeba prémiovou chilli čokoládu Moruga Tmavá 80 % u které oceníte nejen pravou chuť české a ručně vyráběné čokolády, ale také příjemnou pálivost papričky. Je libo med s chilli Habanero, který každého rozehřeje svou pálivou sladkostí? Z pálivých chilli sladkostí to ale není vše. Další příjemné pálivou pochoutkou je jahodový džem s chilli habanero, který nabídne vysoký podíl ovoce.

Pro vaření oceníte pálivé olivové oleje s chilli papričkami Bhut, Jolkia nebo Habanero. Guláš zase ochutíte pálivou chilli pastou z nejpálivější papričky Trinidad Scorpion Moruga – Moruga Sajrajt.

V kategoriích obchodu si vyberte: semena paprik, sazenice paprik, dárky pro nejbližší a něco na zub, kde kromě již výše zmíněného najdete třeba chilli oříšky, hořčice, chutney, utopence a spoustu dalšího. Své nejbližší můžete potěšit třeba i dárkovými koši.

Pro snadnější orientaci jsou semínka chilli papriček dělena do mnoha kategorií, kterými jsou botanické zařazení a také stupeň pálivosti. Pokud máte omezený prostor oceníte také dělení podle vzrůstu rostliny. Chcete-li si pohrát, je možné také rozdělit papričky podle barvy. Na pálivost si ovšem dávejte velký pozor až začnete konzumovat. Mohlo by se stát, že budete nějakou dobu vyřazeni z možnosti fungovat jako lidské bytosti :-D.

Pro dopravu až domů vám poslouží kurýrní služby InTime, DHL nebo Česká pošta. Osobně můžete odebírat v Balíkovnách, na poštách nebo v Nové pace na prodejně/ve skladu. Platit je možné na dobírku, rychlým bankovním převodem vybraných bank, platební kartou, přes PayPal nebo klasickým bankovním převodem.

Věříme, že vás bude pěstování bavit a konzumace bude tak mučivá, jak si jen budete přát.

Navštivte www.seminka-chilli.cz

Jak uplatnit slevový kód na Seminka-Chilli.cz?

Obchod Seminka-chilli.cz aktuálně nenabízí možnost uplatňovat slevové kódy. Veškeré akční nabídky, které jsou vám k dispozici prostřednictvím našeho slevového portálu Slevovykupon.net získáte automaticky po přechodu do semínka-chilli.cz skrze odkazy v jednotlivých nabídkách.

Pokud se situace změní a obchod začne nabízet možnost uplatnit slevové kódy, budeme vás o změně informovat zde včetně podrobného návodu na uplatnění takových kódů.

Navštivte www.seminka-chilli.cz

Získejte zdarma nejnovější slevové kupóny na svůj e-mail...

Přihlášení
Vítáme vás zpět, níže se můžete přihlásit...

Registrace
Získejte výhody registrovaného uživatele. Mezi výhody patří zobrazení exkluzivních kupónů, možnost vytvoření seznamu oblíbených obchodů a bonusový program o ceny. A mnohem více...

Chyba:Email není správně zadaný.
Chyba:Heslo musí mít nejméně 5 znaků.
Chyba:Zadaná hesla se neshodují.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Zapomenuté heslo
Zapomněli jste své heslo pro přihlášení? Nic se neděje! Zašleme vám nové...

Jak použít slevový kupón?

1. Vyhledání slevy

Najděte slevu do Vašeho oblíbeného obchodu. Seznamte se s podmínkami slevy a klikněte na kupón pro zobrazení a kopírování kódu.

2. Uplatnění kupónu

Kupón vložte v průběhu objednávky do příslušné kolonky („Slevový kupón“, „Slevový kód“ apod.).

3. Ušetření peněz

Sleva je odečtena z hodnoty objednávky a ušetřili jste tak peníze.

Registrace správce obchodu
Registrujte se jako správce tohoto obchodu a získejte možnost úpravy a přímého přidávání nabídek.

Registrovaný email musí být pod doménou daného obchodu či uvedený v kontaktech obchodu. Během 24 hodin obdržíte přístupové údaje.

Štítky - Seminka-Chilli.cz
Vyhledávání pomocí štítků pomáhá návštěvníkům nalézt ten správný obchod. Zde můžete upravit štítky pro tento obchod. Nové štítky se začnou zobrazovat do 24 hodin.

Zahrada