Nakupujte levněji. Ušetřete díky slevovým kupónům.
Česká republikaČeská republika | Go to United StatesValidcoupons.net (Eng.) United States
Hlavní strana > S > Slevové kupóny a slevové kódy do Shipito.com
Shipito.com

Shipito.com slevový kupón

Hlasování:
1/52/53/54/55/5
(3.05/5, 39 hlasování)
Pokračovat na cz.shipito.com

Aktuální slevy a akce (květen 2024)

Více o Shipito.com

Nakupování na Shipito.com...

Projíždíte si často nabídky zboží v obchodech ve spojených státech a ve chvíli, kdy jste si vybrali zboží, tak zjistíte, že poštovné domů stojí tolik co samotný produkt nebo dokonce více? Shipito.cz Nabízí jednoduché řešení. Pokud se zde zaregistrujete, získáte vlastní osobní adresu v USA, kam si můžete nechávat zasílat zboží, které jste v amerických obchodech nakoupili. Ve chvíli, kdy nakoupíte dostatek zboží, necháte všechno zabalit do jedné zásilky a poslat za jednotné poštovné. Tímto způsobem můžete ušetřit opravdu velké peníze.

Shipito slevové kupóny a slevové kódy

Zboží v obchodech v USA je často levnější než u nás – jednoduše pro to, že je přímo od výrobců či pouze jednoho přeprodávajícího obchodníka. Odpadá tak kolotoč několikanásobného přeprodeje mezi obchodníky, než se dostane do obchodů v České republice. Jednotlivé poštovné do Evropy je pak ale zdrcující a tuto výhodu neguje. Mnoho obchodů dokonce ani nenabízí služby zasílání zboží mimo území Spojených států. Shipito tak nabízí řešení tohoto věčného problému.

Nejedná se o český nápad, společnost funguje pro zákazníky po celém světě. To Vám zaručí, že máte k dispozici podporu 24 hodin denně – můžete tak konzultovat případné problémy. Každou příchozí zásilku Vám vyfotografují, abyste měli jistotu, že zboží dorazilo v pořádku do skladu – zároveň dostanete informace o hmotnosti a velikosti balení.

Upozorňujeme, že službou se nedá obejít celní poplatek. Před zasláním kompletní zásilky do České republiky je třeba vyplnit celní prohlášení s popisem zboží, které se nachází uvnitř. Shipito nabízí i službu, kdy z důvodu tohoto celního prohlášení s Vaším svolením zásilku vybalí a zašle Vám seznam s obsahem jednotlivých balíků.

Finální poštovné není předem definované. Je k dispozici kalkulátor poštovného, kde můžete zadat parametry a také vybrat doplňkové služby jako pojištění nebo dopravce. Shipito nabízí buď formu zasílání jednotlivých zásilek – tedy jednorázová služba uložení nebo stálý pronájem místa za několik dolarů měsíčně. První varianta je zdarma – platíte pouze jednorázový poplatek 2 dolary plus Vámi vybrané poštovné. Zdarma Vám zde uloží zboží až na 180 dní (tedy za poplatek 2 dolary za balík – jednorázově).

Zkuste tedy něco nového, zaregistrujte svojí americkou adresu a pusťte se do nakupování v USA.

Navštivte cz.shipito.com

Jak uplatnit slevový kód na Shipito.com?

Jak začít používat službo Shipito.cz?

1) V dolní části portálu klikněte na registraci adresy v USA

2) Vyberte program, který chcete využívat (tedy individuální zásilky nebo stálou virtuální schránku)

3) V dalším kroku budete vyzváni k vyplnění svých osobních údajů. Odsouhlaste podmínky použití a potvrďte.

4) V tuto chvíli Vám vyjede adresa, kterou budete moci použít při nákupu v amerických obchodech.

Shipito slevové kupóny a slevové kódy

5) Nyní máte k dispozici rozhraní Vašeho účtu. Abyste mohli začít službu využívat, musíte nabít svůj účet, ze kterého budete hradit poplatky za úschovu balíků a poštovné do ČR. Rozhraní je v anglickém jazyce, ale nahoře můžete přepnout do jazyka českého. Můžete začít nakupovat.

Navštivte cz.shipito.com

Články

28.10.2016: Nákup v USA

Z USA až k Vám

Nakupovat ve Spojených státech amerických je pro našince téměř nemožné. Poštovné za jednotlivé balíčky je nehorázně vysoké přes oceán a některé obchody dokonce nezasílají zboží mimo USA. Co s tím? Naštěstí je tu služba Shipito.cz. Shipito.cz Vám zajistí adresu na území USA kam si můžete nechat své balíky zasílat. Na tuto adresu si necháte zaslat kolik balíků chcete, necháte je přebalit do jedné velké zásilky a zaslat za jedno poštovné až k Vám domů. Shipito.cz také nabízí služby jako kontrolu obsahu balíku (poškození), kontrolu pro účely celní a daňové kontroly, zaslání fotografií balíků a obsahu atd. V základní verzi získáte jednorázovou adresu pro záslaní jednoho balíku do ČR. Prémová Verze Vám nabídne udržování adresy neustále a odesílání ve Vámi zvolených intervalech.Získejte zdarma nejnovější slevové kupóny na svůj e-mail...

Přihlášení
Vítáme vás zpět, níže se můžete přihlásit...

Registrace
Získejte výhody registrovaného uživatele. Mezi výhody patří zobrazení exkluzivních kupónů, možnost vytvoření seznamu oblíbených obchodů a bonusový program o ceny. A mnohem více...

CAPTCHA

Chyba:Email není správně zadaný.
Chyba:Heslo musí mít nejméně 5 znaků.
Chyba:Zadaná hesla se neshodují.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Zapomenuté heslo
Zapomněli jste své heslo pro přihlášení? Nic se neděje! Zašleme vám nové...

CAPTCHA

Novinky emailem
Novinky Vašich oblíbených obchodů (nastavíte v menu Oblíbené).

CAPTCHA

Jak použít slevový kupón?

1. Vyhledání slevy

Najděte slevu do Vašeho oblíbeného obchodu. Seznamte se s podmínkami slevy a klikněte na kupón pro zobrazení a kopírování kódu.

2. Uplatnění kupónu

Kupón vložte v průběhu objednávky do příslušné kolonky („Slevový kupón“, „Slevový kód“ apod.).

3. Ušetření peněz

Sleva je odečtena z hodnoty objednávky a ušetřili jste tak peníze.

Registrace správce obchodu
Registrujte se jako správce tohoto obchodu a získejte možnost úpravy a přímého přidávání nabídek.

Registrovaný email musí být pod doménou daného obchodu či uvedený v kontaktech obchodu. Během 24 hodin obdržíte přístupové údaje.

CAPTCHA

Štítky - Shipito.com
Vyhledávání pomocí štítků pomáhá návštěvníkům nalézt ten správný obchod. Zde můžete upravit štítky pro tento obchod. Nové štítky se začnou zobrazovat do 24 hodin.