Nakupujte levněji. Ušetřete díky slevovým kupónům.
Česká republikaČeská republika | Go to United StatesValidcoupons.net (Eng.) United States
Hlavní strana > S > Slevové kupóny a slevové kódy do Shutterstock.com
Shutterstock.com

Shutterstock.com slevové kupóny

Hlasování:
1/52/53/54/55/5
(3.63/5, 60 hlasování)
Pokračovat na www.shutterstock.com/cs

Aktuální slevy a akce (červenec 2024)

Více o Shutterstock.com

Nakupování na Shutterstock.com...

Shutterstock.com je globální technologická společnost, které se podařilo vytvořit největší a nejnavštěvovanější tržiště zaměřené na oboustrannou spolupráci. Kreativci zde mají přístup k licencovanému obsahu, jako jsou obrázky, videa, hudba a také inovativní nástroje, které usnadňují kreativní postupy. K dispozici je také mediální agentura Bigstock, spravovaná hudební knihovna bez licenčních poplatků PremiumBeat, špičkový zdroj obrázků pro úvodníky Rex Features, cloudová platforma pro řízení digitálního obsahu WebDAM a také sbírka obrázků ve špičkové kvalitě Offset.

Shutterstock slevové kupóny a slevové kódy

Pokud ke své práci či pro tvorbu kreativního obsahu potřebujete obrázky, hudbu nebo videa, můžete je zdarma získat, pokud si koupíte členství na Shutterstock.cz.

K dispozici jsou 3 programy. V základním balíčku získáte určitý počet stažení snímků za jednorázovou cenu. V profesionálním programu pak dostáváte řádově mnohem větší počet snímků měsíčně. Také je k dispozici program Tým, který ke stejnému úložišti umožňuje přístup více uživatelům. Samozřejmostí je také možnost si zakoupit jednotlivé multimediální obsahy za jednorázovou cenu. U každé položky na Shutterstock máte uvedenu přesnou cenu v Eurech, kterou za snímek či hudební dílo zaplatíte.

Na svém účtu máte historii stahování, historii fakturace, podrobnosti o Vašem účtu a samozřejmě možnost prohlížet nakoupený multimediální obsah.

Můžete se také stát přispěvatelem a prodávat svůj obsah přímo na ShutterStock. Pokud rádi fotografujete profesionální snímky, jste přeborníkem v HD a 4K videu nebo dokážete vyprodukovat vektorový obsah – pak může tato nabídka být ro Vás ideální.Pokud si chcete vybírat obrázky, můžete tak učinit v mnoha kategoriích jako jsou abstrakce, budovy, památky, celebrity, ilustrace, klipy, interiéry, jídlo a pití, krása a móda, lidé, obchod a finance, parky a outdoor, pouze uvedený model, pozadí a vzory, příroda, redakční, sport a rekreace, umění, vektory, vintage, znaky a symboly, zvířata a život v divočině. Samozřejmostí je dostupnost obsahu v mnoha velikostech.

U videa jsou kategorie také velmi široké a v podstatě podobné s obrázky. V hudbě můžete vybírat ze žánrů blues, chill-out, dance a electronic, děti, dovolená, dubstep, electro pop, folk, hip-hop a rap, traierová hudba, hudba z videoher, indie pop, jazz, klasická hudba, latisko-americká hudba, nenáročná hudba, New Age, Pop a Rock, Production, R&B a Soul, Reggae a Ska, Rock, Spiritual, Společnost, World and International, Země a znělky.

Veškerý obsah na Shutterstock si můžete prohlédnout zdarma. Obrázky a videa jsou chráněny vodoznaky a hudba zvukovým vodoznakem.

Věříme, že s multimediálním obsahem od Shutterstock.com budete spokojeni a že Vám přinese úspěch ve Vašem podnikání i osobním životě.

Navštivte www.shutterstock.com/cs

Jak uplatnit slevový kód na Shutterstock.com?

1) Vyberte si program, který chcete provozovat na účtu Shutterstock

2) Na shrnutí objednávky před vyplněním platebních údajů máte možnost pod souhrnem objednávky zakliknout políčko „slevový kupón“. Po jeho zaškrtnutí se objeví políčko pro vložení kódu. To poté potvrdíte tlačítkem „použít“. Pokud je kód platný, celková cena se sníží o hodnotu slevy.

Shutterstock slevové kupóny a slevové kódy

3) Dokončete objednávku.

Navštivte www.shutterstock.com/cs

Předplatné Shutterstock.com

Na Shutterstock.com máte možnost nakoupit jednotlivé snímky za pevnou cenu nebo si zařídit předplatné, které veškerý obsah na Shutterstock.com diametrálně zlevní. Základní předplatné pro fotografie nabízí balíčky snímků 5 nebo 25 kusů. Snímky musíte stáhnout do jednoho roku od zakoupení předplatného. Profesionální předplatné nabízí snímky na měsíční bázi. S měsíčním předplatným si můžete stáhnout 350 nebo 750 snímků ročně. Při roční platbě dopředu navíc ušetříte. K tomto účtu má přístup pouze jeden uživatel - je tedy vhodné pro kreativní individuály. Shutterstock také nabízí licenci pro týmy kde se platí podle stažených snímků za rok (750) ale také za počet lidí, kteří k nim mají přístup. Pokud hledáte grafiku například pro velké náklady knih nebo časopispů, pak si navíc budete muset zakoupit rozšířenou licenci, která je k těmto účelům třeba.Získejte zdarma nejnovější slevové kupóny na svůj e-mail...

Přihlášení
Vítáme vás zpět, níže se můžete přihlásit...

Registrace
Získejte výhody registrovaného uživatele. Mezi výhody patří zobrazení exkluzivních kupónů, možnost vytvoření seznamu oblíbených obchodů a bonusový program o ceny. A mnohem více...

CAPTCHA

Chyba:Email není správně zadaný.
Chyba:Heslo musí mít nejméně 5 znaků.
Chyba:Zadaná hesla se neshodují.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Zapomenuté heslo
Zapomněli jste své heslo pro přihlášení? Nic se neděje! Zašleme vám nové...

CAPTCHA

Novinky emailem
Novinky Vašich oblíbených obchodů (nastavíte v menu Oblíbené).

CAPTCHA

Jak použít slevový kupón?

1. Vyhledání slevy

Najděte slevu do Vašeho oblíbeného obchodu. Seznamte se s podmínkami slevy a klikněte na kupón pro zobrazení a kopírování kódu.

2. Uplatnění kupónu

Kupón vložte v průběhu objednávky do příslušné kolonky („Slevový kupón“, „Slevový kód“ apod.).

3. Ušetření peněz

Sleva je odečtena z hodnoty objednávky a ušetřili jste tak peníze.

Registrace správce obchodu
Registrujte se jako správce tohoto obchodu a získejte možnost úpravy a přímého přidávání nabídek.

Registrovaný email musí být pod doménou daného obchodu či uvedený v kontaktech obchodu. Během 24 hodin obdržíte přístupové údaje.

CAPTCHA

Štítky - Shutterstock.com
Vyhledávání pomocí štítků pomáhá návštěvníkům nalézt ten správný obchod. Zde můžete upravit štítky pro tento obchod. Nové štítky se začnou zobrazovat do 24 hodin.