Nakupujte levněji. Ušetřete díky slevovým kupónům.
Česká republikaČeská republika | Go to United StatesValidcoupons.net (Eng.) United States
Hlavní strana > S > Slevové kupóny a slevové kódy do Singles50.cz
Singles50.cz

Singles50.cz slevové kupóny

Hlasování:
1/52/53/54/55/5
(3.23/5, 35 hlasování)
Pokračovat na www.singles50.cz

Aktuální slevy a akce (září 2023)

Více o Singles50.cz

Nakupování na Singles50.cz...

Randit ve vyšším věku je složitější. Všechny seznamky jsou plné teenagerů a mladých lidí. Co když ale hledáte partnera na vztah nebo třeba jen pro zábavu ve vyšším věku? Je tu pro Vás seznamka se jménem Singles 50. Jedná se o exkluzivní online seznamku pro nezadané v nejlepších letech.

Hledání lásky v Čechách může být složité – nezadaní lidé jsou roztroušeni po celé zemi a může to být výzva. Díky online seznamce pro Vás bude hledání daleko jednodušší.Singles50 slevové kupóny a slevové kódy

Každý uživatel musí nejprve projít testem, který na základě vědeckého posouzení odpovědí vyhodnotí Vaši odpověď a poté k Vám přiřadí partnery, kteří se k Vám opravdu hodí. Výsledky test a popis Vašeho ideálního partnera jsou zdarma a bez závazků. Mimo parametrů mysli je zde samozřejmě zadat také tělesné parametry, které pomohou potenciálním partnerům se snadněji rozhodovat, zda s Vámi chtějí navázat kontakt. Nechybí ani kolonka vzdělání, ročního příjmu, povolání, náboženství nebo vztahu k alkoholu.

Singles50 zajišťuje, aby Vaše osobní údaje nebyly veřejně přístupné žádné další straně. Pouze vy se pak rozhodujete, kdo uvidí Vámi nahrané fotografie.

Poté co projdete testem a vyplníte všechny potřebné informace, je nutné abyste vložili svou fotografii. Pouze 3 % uživatelů reagují na profily bez fotografie, a proto je prakticky nemožné se seznámit, pokud se nepodělíte o svoji podobiznu. Důležité je také dokončit svůj profil tedy doplnit další informace nebo ty, které jste v testu na začátku vynechali.

Ve svém profilu pak uvidíte všechny návštěvníky a návštěvnice, kteří na Vás profil zavítali. Ale pouze pokud přesedláte na verzi prémium. Doteď bylo vše zdarma, ale abyste mohli komunikovat s uživateli a plně využívat všechny služby, je třeba si zařídit placené členství. Žádná kvalitní seznamka s ověřenými profily uživatelů není zdarma. Na začátek můžete služby Singles50 využívat na 1 měsíc, abyste si je osahali. Poté můžete zvolit mezi půlročním a ročním členstvím. Čím delší dobu zvolíte, tím levnější bude měsíční členství.

Jako prémioví členové získáte následující funkcionalitu: Vaše fotografie budou viditelné a vy budete moci zobrazovat fotografie ostatních lčenů. Budete moci odesílat i přijímat neomezené množství zpráv. Můžete zobrazovat profily uživatelů, kteří navštívili Váš profil, budete si moci přidávat kontakty k oblíbeným a spoustu dalšího.

Za prémiové členství můžete platit platební kartou. Pokud jste se službami spokojeni, nemusíte nic dělat – Vaše prémiové členství se bude automaticky obnovovat. Měsíční členství bude automaticky prodlouženo na 3 měsíce. Své stávající členství pak můžete vypovědět v souladu s výpovědní lhůtou 4 dny, s účinností ke konci předplaceného období.

Věříme, že díky Singles50.cz se Vám podaří najít vysněnou lásku, která Vás bude provázet do konce života.

Navštivte www.singles50.cz

Jak uplatnit slevový kód na Singles50.cz?

Singles50.cz nenabízí možnost uplatnit slevové kódy na poskytované služby. Veškeré akční nabídky, které jsou Vám dostupné prostřednictvím našeho slevového portálu SlevovyKupon.net získáváte automaticky po přechodu do Singles50.cz skrze jednotlivé kupóny.

Navštivte www.singles50.cz

Získejte zdarma nejnovější slevové kupóny na svůj e-mail...

Přihlášení
Vítáme vás zpět, níže se můžete přihlásit...

Registrace
Získejte výhody registrovaného uživatele. Mezi výhody patří zobrazení exkluzivních kupónů, možnost vytvoření seznamu oblíbených obchodů a bonusový program o ceny. A mnohem více...

CAPTCHA

Chyba:Email není správně zadaný.
Chyba:Heslo musí mít nejméně 5 znaků.
Chyba:Zadaná hesla se neshodují.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Zapomenuté heslo
Zapomněli jste své heslo pro přihlášení? Nic se neděje! Zašleme vám nové...

CAPTCHA

Novinky emailem
Novinky Vašich oblíbených obchodů (nastavíte v menu Oblíbené).

CAPTCHA

Jak použít slevový kupón?

1. Vyhledání slevy

Najděte slevu do Vašeho oblíbeného obchodu. Seznamte se s podmínkami slevy a klikněte na kupón pro zobrazení a kopírování kódu.

2. Uplatnění kupónu

Kupón vložte v průběhu objednávky do příslušné kolonky („Slevový kupón“, „Slevový kód“ apod.).

3. Ušetření peněz

Sleva je odečtena z hodnoty objednávky a ušetřili jste tak peníze.

Registrace správce obchodu
Registrujte se jako správce tohoto obchodu a získejte možnost úpravy a přímého přidávání nabídek.

Registrovaný email musí být pod doménou daného obchodu či uvedený v kontaktech obchodu. Během 24 hodin obdržíte přístupové údaje.

CAPTCHA

Štítky - Singles50.cz
Vyhledávání pomocí štítků pomáhá návštěvníkům nalézt ten správný obchod. Zde můžete upravit štítky pro tento obchod. Nové štítky se začnou zobrazovat do 24 hodin.