Nakupujte levněji. Ušetřete díky slevovým kupónům.
Česká republikaČeská republika | Go to United StatesValidcoupons.net (Eng.) United States
Hlavní strana > S > Slevové kupóny a slevové kódy do Skippay.cz
Skippay.cz

Skippay.cz slevový kupón

Hlasování:
1/52/53/54/55/5
(2.58/5, 31 hlasování)
Pokračovat na skippay.cz

Aktuální slevy a akce (duben 2024)

Více o Skippay.cz

Nakupování na Skippay.cz...

Skippay.cz je portál firmy Mall. Jedná se o malou firmu, která má za cíl nabízet nejlepší finanční služby, které jsou spojené s nakupováním online. Začínají s platební metodou SkipPay a přitom vyvíjejí další novinky. Slibují vám zároveň, že si nebudou účtovat poplatky za běžné služby. Použití platební metody SkipPay je a bude zdarma. Pokud si poté k výrobku přikoupíte třeba prodlouženou záruku, pojištění nebo další produkt, vždy budete předem vědět, kolik budete platit.

Skippay slevové kupóny a slevové kódy

SkipPay je určený pro všechny, kteří nechtějí platit předem za věci, které ještě ani neviděli. A je vhodný také pro kohokoli dalšího, kdo chce snadno, bezpečně a bez obav nakupovat online.

SkipPay patří eshopu Mall, ale není e-shopem. Je to především tým nadšených lidí, kteří touží propojit svět nakupování s peněžními službami. MALL Group je mateřskou společnosti první e-commerce skupiny, která v regionu střední a východní Evropy vsadila na rozvoj vlastních finančních služeb.

S SkipPay nemusíte předem platit za věci, které neznáte. Díky této formě platby získáte od e-shopů 14 dnů na zaplacení. Odložená platba je naprosto zdarma, bez poplatků a nikdy se vám nestane, že byste zaplatili za něco, co se vám vůbec nehodí.

SkipPay vás navíc odmění za každý nákup. Sbíráte totiž body, které můžete snadno a rychle vyměnit za atraktivní výhody. Je libo doprava zdarma nebo 50 % slevy? Za každých 100 Kč nákupu dostanete 1 bod. Body pak můžete vyměňovat za odměny, které se vám budou nejvíce líbit. Body vyměníte za slevový kód v SkipPay zóně. Kód pak uplatníte přímo na partnerském e-shopu. Třeba právě Mall.cz.

Při nákupu na Mall.cz jsou zatím výhody největší. Dopravu zdarma máte na Uloženku, MallPoint, MallBox a SkipPay. Stačí zaškrtnout volbu „Chci dopravu zdarma“ a částka se vám automaticky odečte. Pokud si ke svým produktům na Mall.cz vyberete prodlouženou záruku o 1, 2 nebo 3 roky, získáte ji díky této platební metodě se slevou 30 %. Slevu na prodlouženou záruku uplatníte přímo při platbě nákupu.

Jak to funguje? Je to snadné. Na e-shopu si vyberete zboží a zvolíte jako platební metodu SkipPay. Nákup pak potvrdíte SMS zprávou a je hotovo. Za SkipPay nedáte ani korunu navíc. Po doručení nebo vyzvednutí zaplatíte do 14 dnů. Služba vám navíc placení připomene, abyste na něj nezapomněli.

Jak začít používat metodu? Na Skippay.cz je třeba se zaregistrovat. Používejte pouze pravé údaje. Chvíli počkejte a podívejte se do své e-mailové schránky. Tam je třeba svou e-mailovou adresu potvrdit. Pak už jen vyplníte heslo a je to. Na začátku je váš celkový limit na nákupy 2 000 Kč.

Jako bonus můžete získat až 1000 Kč na vaše nákupy. Jak? Tak že svým známým pošlete odkaz a za každý odkaz, který vyústí v nákup dostanete 100 Kč.

SkipPay je aktuálně v začátcích. Postupem času se můžete těšit na další výhody a funkcionalitu služby SkipPay.

Navštivte skippay.cz

Jak uplatnit slevový kód na Skippay.cz?

Skippay.cz nic nenabízí. Není tedy možné získat na našem portálu Slevovykupon.net slevový kód s výhodou.

Navštivte skippay.cz

Je čas na první objednávku MallPay s bonusem 500 Kč

Nastal čas pro vás, abyste vyzkoušeli svou první objednávku přes MALL Pay se slevou až 500 Kč do Mall.cz. Pusťte se naplno do skipování, tedy přeskakování všech starostí při nakupování. Vaše nákupy s MallPay si můžete užívat naplno až do 50 dnů bez poplatku a to je jen jedna z mála výhod této platební metody Skipování s Mall Pay vám umožní: Platit nákupy až za 50 dní. Nakupovat až do 50 000 Kč. Ušetřit až 50 Kč oproti dobírce. Získat kartu a k ní uvítací slevu až 500 Kč. Neutrácet za dopravu s účtem Komplet. Navíc za všechny svoje nákupy na e-shopech i v kamenných obchodech sbíráte body, které vyměníte za další odměny po přihlášení do Zákaznické zóny. Stačí se podívat na kompletní přehled aktuálních odměn, které najdete přímo na webu společnosti Mall Pay. Přejeme příjemný nákup.YouTubeZískejte zdarma nejnovější slevové kupóny na svůj e-mail...

Přihlášení
Vítáme vás zpět, níže se můžete přihlásit...

Registrace
Získejte výhody registrovaného uživatele. Mezi výhody patří zobrazení exkluzivních kupónů, možnost vytvoření seznamu oblíbených obchodů a bonusový program o ceny. A mnohem více...

CAPTCHA

Chyba:Email není správně zadaný.
Chyba:Heslo musí mít nejméně 5 znaků.
Chyba:Zadaná hesla se neshodují.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Zapomenuté heslo
Zapomněli jste své heslo pro přihlášení? Nic se neděje! Zašleme vám nové...

CAPTCHA

Novinky emailem
Novinky Vašich oblíbených obchodů (nastavíte v menu Oblíbené).

CAPTCHA

Jak použít slevový kupón?

1. Vyhledání slevy

Najděte slevu do Vašeho oblíbeného obchodu. Seznamte se s podmínkami slevy a klikněte na kupón pro zobrazení a kopírování kódu.

2. Uplatnění kupónu

Kupón vložte v průběhu objednávky do příslušné kolonky („Slevový kupón“, „Slevový kód“ apod.).

3. Ušetření peněz

Sleva je odečtena z hodnoty objednávky a ušetřili jste tak peníze.

Registrace správce obchodu
Registrujte se jako správce tohoto obchodu a získejte možnost úpravy a přímého přidávání nabídek.

Registrovaný email musí být pod doménou daného obchodu či uvedený v kontaktech obchodu. Během 24 hodin obdržíte přístupové údaje.

CAPTCHA

Štítky - Skippay.cz
Vyhledávání pomocí štítků pomáhá návštěvníkům nalézt ten správný obchod. Zde můžete upravit štítky pro tento obchod. Nové štítky se začnou zobrazovat do 24 hodin.