Nakupujte levněji. Ušetřete díky slevovým kupónům.
Hlavní strana > S > Smartsupp.com slevový kupón - červenec 2018
Smartsupp.com

Smartsupp.com slevový kupón

Zobrazení:

Chyba!
Tato kategorie bohužel neobsahuje žádné aktuální nabídky.

Navštivte www.smartsupp.com/cs
Přidání nabídky

Smartsupp.com v jiných zemích

Smartsupp.com DeutschlandSmartsupp.com EspañaSmartsupp.com FranceSmartsupp.com MagyarországSmartsupp.com ItaliaSmartsupp.com NederlandSmartsupp.com PolskaSmartsupp.com РоссияSmartsupp.com SlovenskoSmartsupp.com United States


Více o Smartsupp.com

Nakupování na Smartsupp.com...

Má Váš obchod už celou řadu zákazníků, ale nikdo se nevrací? Možná byste chtěli proto zlepšit kvalitu svého zákaznického servisu. Možná byste rádi věděli, kam Vaši zákazníci na Vaší stránce kliknou a co upoutá jejich pozornost. Potom byste možná měli dát šanci aplikaci Smartsupp od Smartsupp.com.Smartsupp je živý chat se zákazníky, který umí nahrát jejich pohyby myší ve Vašem obchodě. Založení účtu je zcela zdarma. Pojďme se tedy podívat, co tahle chytrá věcička dokáže.

První funkcionalitou, kterou můžete spatřit je živý chat se zákazníkem. Zákazník má k dispozici okno, pomocí kterého může pokládat otázky. Váš zákaznický servis může tyto otázky během svojí práce snadno zodpovědět – často se bude jednat o jednoduché dotazy na které stačí jednoslovná odpověď. Je to jednoduší než vyřizovat záplavu telefonátů. Na otázky je možné odpovídat i prostřednictvím mobilních zařízení, takže pro své zákazníky můžete být k dispozici i třeba na cestách. Můžete také nastavit různé autoodpovědi, které Vám pomohou zvýšit tržby.

Vzhled chatovacího okénka si samozřejmě můžete upravit podle svých potřeb.

Druhou důležitou funkcí je pořizování videonahrávek zákazníků na Vaší webové stránce. Vidíte jeho obrazovku, jeho kliknutí myší. Pochopíte tak dobře chování svých zákazníků. Smartsupp funguje na všech webových stránkách i obchodech bez ohledu na jejich charakter. Mezi podporované platformy patří WebNode, WordPress, Opencart, PrestaShop, epages, Magento, Shopify, SEOshop, Jimdo, Sitemule a další.

Dosah opatření můžete sledovat pomocí Google Analytics. K dispozici je vám také tutorial pro Google Analytics a možnosti jeho připojení k Smartsupp.

Varianta zdarma slouží hlavně k prozkoumání možností. Můžete provádět jenom jeden chat pomocí jednoho účtu se 14 denní historií. Existují 3 placené varianty Smartsuppu. S tou nejlevnější MINI získáváte neomezený počet chatovacích konverzací, nahrávky zákazníků a jejich pohybu po obrazovce. Standard účet Vám pak umožní propojit účet s Google Analytics, nastavovat automatické odpovědí a získáte možnost použít API. Účet PRO Vám pak umožní rozdělit agenty do skupin a poskytne Vám statistiky (zároveň získáte možnost dostat panáka Slivovice, pokaždé když se zastavíte v sídle společnosti Smartsupp).

Za službu se platí měsíčně. Věříme, že Vám služba bude vyhovovat a že vám opravdu pomůže zvýšit příjmy z Vašeho e-shopu.


Navštivte www.smartsupp.com/csJak uplatnit slevový kód na Smartsupp.com?

Společnost Smartsupp prostřednictvím slevových kódů žádné výhody neposkytuje. Všechny nabídky, které jsou vám pro Smartsupp dostupné prostřednictvím slevového portálu SlevovyKupon.net jsou Vám dostupné okamžitě po pořechodu do Smartsupp.com skrze odkazy v jednotlivých nabídkách.

Pokud Smartsupp.com začne nabízet výhody skrze slevové kódy, budeme Vás o této skutečnosti informovat zde včetně podrobného návodu na použití těchto kódů.


Navštivte www.smartsupp.com/cs

Získejte zdarma nejnovější slevové kupóny na svůj e-mail...

Přihlášení
Vítáme vás zpět, níže se můžete přihlásit...

Registrace
Získejte výhody registrovaného uživatele. Mezi výhody patří zobrazení exkluzivních kupónů, možnost vytvoření seznamu oblíbených obchodů a bonusový program o ceny. A mnohem více...

Chyba:Email není správně zadaný.
Chyba:Heslo musí mít nejméně 5 znaků.
Chyba:Zadaná hesla se neshodují.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Zapomenuté heslo
Zapomněli jste své heslo pro přihlášení? Nic se neděje! Zašleme vám nové...

Change Country

List of popular country versions of this portal...

We are active in more than 200 countries...

Jak použít slevový kupón?

1. Vyhledání slevy

Najděte slevu do Vašeho oblíbeného obchodu. Seznamte se s podmínkami slevy a klikněte na kupón pro zobrazení a kopírování kódu.

2. Uplatnění kupónu

Kupón vložte v průběhu objednávky do příslušné kolonky („Slevový kupón“, „Slevový kód“ apod.).

3. Ušetření peněz

Sleva je odečtena z hodnoty objednávky a ušetřili jste tak peníze.

Registrace správce obchodu
Registrujte se jako správce tohoto obchodu a získejte možnost úpravy a přímého přidávání nabídek.

Registrovaný email musí být pod doménou daného obchodu či uvedený v kontaktech obchodu. Během 24 hodin obdržíte přístupové údaje.

Štítky - Smartsupp.com
Vyhledávání pomocí štítků pomáhá návštěvníkům nalézt ten správný obchod. Zde můžete upravit štítky pro tento obchod. Nové štítky se začnou zobrazovat do 24 hodin.