Nakupujte levněji. Ušetřete díky slevovým kupónům.
Česká republikaČeská republika | Go to United StatesValidcoupons.net (Eng.) United States
Hlavní strana > S > Slevové kupóny a slevové kódy do Smashinglogo.com
Smashinglogo.com

Smashinglogo.com slevové kupóny

Hlasování:
1/52/53/54/55/5
(2.66/5, 29 hlasování)
Pokračovat na smashinglogo.com/cs

Aktuální slevy a akce (červen 2024)

Více o Smashinglogo.com

Nakupování na Smashinglogo.com...

Začínáte podnikat nebo měníte design společnosti? Smashinglogo.cz je skvělý nástroj pro tvorbu loga pro vaši firmu. Není to nástroj typu – udělej si sám. Vaše logo v tomto případě bude naprosto unikátní. Nástroj totiž nabízí velkou knihovnu písem, stovky různých kombinací a vzorů a také více než 300 barev pantone. To celé zaručí téměř nekonečný počet kombinací. Knihovny jsou navíc neustále aktualizovány a nabízejí tak stále větší rozmanitost a kvalitu.

Smashinglogo slevové kupóny a slevové kódy

Principy designu se v čase nemění. Tohle kolo už znova nikdo nevynalezne. Je tedy možné proces tvorby loga automatizovat. A přesně to Smashinglogo dělá. Automatizuje způsob, kterým návrháři přemýšlejí.

Jak na to? Nejdříve si vyberte název loga. Dobrý název společnosti je takový, který je dobře pochopitelný a měl by se dobře pamatovat. Chytré je použít krátké a výstižné názvy, které zákazníci jen tak nezapomenou. Pak zvolíte slogan. Slogan není povinnou součástí loga, je ovšem vhodné nějaký mít. Může znamenat rozdíl mezi značkou a zbytkem trhu. Dobrý slogan by měl být chytlavý, avšak nepříliš dlouhý. A nakonec si zvolíte styl. Je pouze na vás, jaký styl budete preferovat. Můžete dát přednost jednoduchosti a jasnosti, umístit posuvník blíže k jednoduchému stylu, ovšem stále můžete zvolit luxusnější písma a styly pro detailnější logo. Vaše logo pak bude vygenerováno. Nyní stačí jen zaplatit a dostanete vše co potřebujete.

V lite verzi dostanete logo se soubory se středním rozlišením, průhledné PNG soubory vhodné pro použití na webových stránkách a v blozích. V Business verzi na vás čeká vysoké rozlišení, vektorové PDF a EPS soubory, neomezená možnost změny barev, použití pro vizitky a kancelářské potřeby nebo na reklamních předmětech. Premium verze pak nabídne veškeré business použití, SVG zdrojový soubor a designovou podporu živého profesionála.

Ještě než se rozhodnete, můžete loga přidávat do oblíbených a pak je ukázat svým spolupracovníkům nebo spoluvlastníkům firmy abyste před nákupem byli schopni vybrat to správné logo, které se bude líbit každému.

Za logo můžete platit platební kartou nebo přes PayPal. Obratem vám bude na e-mail poslán přístup k zakoupenému logu. Budete si moci stáhnout veškerá zakoupená loga.

Věříme, že se vám vaše nové logo bude líbit a hlavně přinese vaší firmě nebo projektu úspěch. Pokud byste měli jakýkoliv problém během tvorby nebo placení loga neváhejte kontaktovat ochotnou podporu. Přejeme hodně štěstí v podnikání.

Navštivte smashinglogo.com/cs

Jak uplatnit slevový kód na Smashinglogo.com?

Smashinglogo.com nenabízí možnost ušetřit prostřednictvím slevových kódů. Veškeré akční nabídky, které jsou vám dostupné prostřednictvím našeho slevového portálu slevovykupon.net získáte automaticky po přechodu do Smashinglogo.com skrze odkazy v jednotlivých nabídkách.

Pokud se situace změní a Smashinglogo.com začne nabízet možnost ušetřit na novém logu prostřednictvím slevových kódů, budeme vás o tomto informovat zde včetně podrobného návodu na uplatnění takové výhody.

Navštivte smashinglogo.com/csZískejte zdarma nejnovější slevové kupóny na svůj e-mail...

Přihlášení
Vítáme vás zpět, níže se můžete přihlásit...

Registrace
Získejte výhody registrovaného uživatele. Mezi výhody patří zobrazení exkluzivních kupónů, možnost vytvoření seznamu oblíbených obchodů a bonusový program o ceny. A mnohem více...

CAPTCHA

Chyba:Email není správně zadaný.
Chyba:Heslo musí mít nejméně 5 znaků.
Chyba:Zadaná hesla se neshodují.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Zapomenuté heslo
Zapomněli jste své heslo pro přihlášení? Nic se neděje! Zašleme vám nové...

CAPTCHA

Novinky emailem
Novinky Vašich oblíbených obchodů (nastavíte v menu Oblíbené).

CAPTCHA

Jak použít slevový kupón?

1. Vyhledání slevy

Najděte slevu do Vašeho oblíbeného obchodu. Seznamte se s podmínkami slevy a klikněte na kupón pro zobrazení a kopírování kódu.

2. Uplatnění kupónu

Kupón vložte v průběhu objednávky do příslušné kolonky („Slevový kupón“, „Slevový kód“ apod.).

3. Ušetření peněz

Sleva je odečtena z hodnoty objednávky a ušetřili jste tak peníze.

Registrace správce obchodu
Registrujte se jako správce tohoto obchodu a získejte možnost úpravy a přímého přidávání nabídek.

Registrovaný email musí být pod doménou daného obchodu či uvedený v kontaktech obchodu. Během 24 hodin obdržíte přístupové údaje.

CAPTCHA

Štítky - Smashinglogo.com
Vyhledávání pomocí štítků pomáhá návštěvníkům nalézt ten správný obchod. Zde můžete upravit štítky pro tento obchod. Nové štítky se začnou zobrazovat do 24 hodin.