Nakupujte levněji. Ušetřete díky slevovým kupónům.
Česká republikaČeská republika | Go to United StatesValidcoupons.net (Eng.) United States
Hlavní strana > S > Slevové kupóny a slevové kódy do Smsticket.cz
Smsticket.cz

Smsticket.cz slevové kupóny

Hlasování:
1/52/53/54/55/5
(4.21/5, 96 hlasování)
Pokračovat na www.smsticket.cz

Aktuální slevy a akce (červen 2024)

Více o Smsticket.cz

Nakupování na Smsticket.cz...

SMSticket je jednoznačně nejjednodušší způsob, jak získat vstupenku na různé kulturní akce. Stačí k tomu jenom telefon, který dokáže vstupenku zobrazit.

Jak to funguje? Je to zcela jednoduché. Vezmeš telefon. Nepotřebuješ nic tisknout, nic shánět, schovávat ani hledat. Přijdeš na koncert s telefonem a máš vystaráno. Platit je možné kartou, rychlým převodem, PayPalem nebo prostě SMSskou, kdy ži přijde výzva k platbě od operátora v měsíčním vyúčtování nebo se ti odečte z kreditu.

Smsticket slevové kupóny a slevové kódy

Vstupenka ti potom přijde do mobilu a na e-mail. Jak bude vstupenka vypadat, je jenom na tobě. Když si ji omylem smažeš, nic nehoří – je v e-mailu a ještě ti pro kontrolu přijde znovu v den akce na telefon. Na akci pak jenom ukážeš telefon s kódem – to je všechno. Ale pro jistotu si s sebou vezmi powerbanku – nikdy nevíš, kdy ti dojde šťáva. To je celé. Jednoduché že?

Teď ještě něco málo k výběru akce. Na SMSticket.cz máš na výběr akce, které se blíží. Vyhledávat je můžeš taky pomocí integrovaného vyhledávače. Každá akce u sebe má popis a často také trailer – když se jedná o kapelu nebo třeba muzikál.

Potřebuješ tam vyplnit také krátký formulář s telefonním číslem, e-mailem, jménem a příjmením. Nejlepší je se ale na SMSticket.cz zaregistrovat. Registrace má tu výhodu, že tam je uložená tvoje vstupenka. Když si registraci nevytvoříš, jsi odkázaný jenom na svůj telefon. Když ho ztratíš, máš smůlu. S registrací můžeš použít telefon kohokoliv jiného pro přístup do e-mailu a zobrazení vstupenky. No ... a platbu už z náš z internetových obchodů – ta s v ničem zásadním neliší.

Jsi naopak pořadatel kulturní akce? Zaregistruj se a sleduj jednotlivé kroky. S SMSticket.cz je hračka vytvořit akci, propagovat jí s pomocí portálu SMSticket, sledovat prodej vstupenek a vyplatit si tržby. V záložce pro pořadatele uvidíš seznam klubů, celebrit a dalších organizátorů oblíbených akcí, které na SMSticket.cz spoléhají a prodávají tímto způsobem své vstupenky.

Vstupenky můžeš prodávat stupenky on-line přímo na svém webu, vytisknout si tradiční papírové vstupenky, poslat zdarma vstupenky hostům a VIP partnerům. A odbavování účastníků je neskutečně jednoduché. Díky aplikaci v telefonu budete jednoduše skenovat QR kódy svých hostů, kteří Vám budou ukazovat své SMS či tištěné vstupenky. Nikdo nemůže podvádět – QR kód je unikátní pro každou vstupenku.

K dispozici je ti také jednoduchá administrace, kde můžeš sledovat, jak se vyvíjí prodej. Můžeš také zdražovat své vstupenky v čase, když vidíš, že je velký zájem o akci. SMSTicket ti také pomůže s propagací tvojí akce prostřednictvím sociálních sítí. Co od tebe bude portál SMSticket za zprostředkování služby chtít? 5 % ze vstupného – to je celé. Nejsou tu žádné minimální poplatky, taxy nebo něco podobného. Když neprodáš žádné vstupenky, nic neplatíš.

Je to hračka že? Ať už jsi fanoušek, pořadatel nebo obojí, tak s SMSTicket.cz prostě proběhne všechno bez problémů.

Navštivte www.smsticket.cz

Jak uplatnit slevový kód na Smsticket.cz?

SMSTicket.cz neposkytuje z podstaty svého podnikání žádné slevové kódy na akce. Akce jsou záležitostí pořadatelů a SMSTicket.cz nemá žádné právo jim do cenové politiky zasahovat. Všechny nabídky, které jsou dostupné na SlevovyKupon.net jsou ti dostupné automaticky po přechodu na SMSticket.cz skrze odkazy v jednotlivých kupónech.

Navštivte www.smsticket.cz

Snadná administrace pro pořadatele

Pro pořadatele je využívání SMSticket.cz jednodušší než klasické vstupenky prodávané po internetu. Vstupenky můžeš prodávat vstupenky on-line přímo na svém webu, vytisknout si tradiční papírové vstupenky, poslat zdarma vstupenky hostům a VIP partnerům. A odbavování účastníků je neskutečně jednoduché. Díky aplikaci v telefonu budete jednoduše skenovat QR kódy svých hostů, kteří Vám budou ukazovat své SMS či tištěné vstupenky. Nikdo nemůže podvádět – QR kód je unikátní pro každou vstupenku. K dispozici je ti také jednoduchá administrace, kde můžeš sledovat, jak se vyvíjí prodej. Můžeš také zdražovat své vstupenky v čase, když vidíš, že je velký zájem o akci. SMSTicket ti také pomůže s propagací tvojí akce prostřednictvím sociálních sítí. Co od tebe bude portál SMSticket za zprostředkování služby chtít? 5 % ze vstupného – to je celé. Nejsou tu žádné minimální poplatky, taxy nebo něco podobného. Když neprodáš žádné vstupenky, nic neplatíš.

Získejte zdarma nejnovější slevové kupóny na svůj e-mail...

Přihlášení
Vítáme vás zpět, níže se můžete přihlásit...

Registrace
Získejte výhody registrovaného uživatele. Mezi výhody patří zobrazení exkluzivních kupónů, možnost vytvoření seznamu oblíbených obchodů a bonusový program o ceny. A mnohem více...

CAPTCHA

Chyba:Email není správně zadaný.
Chyba:Heslo musí mít nejméně 5 znaků.
Chyba:Zadaná hesla se neshodují.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Zapomenuté heslo
Zapomněli jste své heslo pro přihlášení? Nic se neděje! Zašleme vám nové...

CAPTCHA

Novinky emailem
Novinky Vašich oblíbených obchodů (nastavíte v menu Oblíbené).

CAPTCHA

Jak použít slevový kupón?

1. Vyhledání slevy

Najděte slevu do Vašeho oblíbeného obchodu. Seznamte se s podmínkami slevy a klikněte na kupón pro zobrazení a kopírování kódu.

2. Uplatnění kupónu

Kupón vložte v průběhu objednávky do příslušné kolonky („Slevový kupón“, „Slevový kód“ apod.).

3. Ušetření peněz

Sleva je odečtena z hodnoty objednávky a ušetřili jste tak peníze.

Registrace správce obchodu
Registrujte se jako správce tohoto obchodu a získejte možnost úpravy a přímého přidávání nabídek.

Registrovaný email musí být pod doménou daného obchodu či uvedený v kontaktech obchodu. Během 24 hodin obdržíte přístupové údaje.

CAPTCHA

Štítky - Smsticket.cz
Vyhledávání pomocí štítků pomáhá návštěvníkům nalézt ten správný obchod. Zde můžete upravit štítky pro tento obchod. Nové štítky se začnou zobrazovat do 24 hodin.