Nakupujte levněji. Ušetřete díky slevovým kupónům.
Česká republikaČeská republika | Go to Validcoupons.net (Eng.) United States
Hlavní strana > S > Sousede.cz slevový kupón - srpen 2020

Sousede.cz slevový kupón

Zobrazení:
Pokračovat na www.sousede.cz

Aktuální slevy a akce - srpen 2020


Doporučené nabídky

Více o Sousede.cz

Nakupování na Sousede.cz...

Sousede.cz je velmi unikátní portál, který nemá obdoby. Jedná se prakticky o sociální síť, která má za úkol jediné – sloužit jako síť pro lidi, kteří jsou nějakým způsobem lokálně spojeni a chtějí se poznat, pořádat akce a užívat si života ve své lokalitě.Sousede.cz slouží také pro zobrazení informací z Vaší čtvrti, obce nebo města. Svým sousedům můžete dát vědět co se ve Vašem okolí děje. Zapojíte se do života okolí, zvolíte lokalitu, kterou chcete sledovat a přispívat do ní. Z této oblasti sousede.cz nabízí statistické informace, novinky z okolí, pozvánky na akce a také příspěvky od sousedů.

Sousede.cz ocení také zájmové skupiny, které sdružují lidi se stejnou profesí nebo zájmem jako jsou hasiči, včelaři, zahrádkáři, akcionáři, právníci nebo myslivci. Ti mezi sebou mohou komunikovat, řešit navzájem problémy, sdílet fotky a dokumenty, plánovat akce a další. Vše proběhne diskrétně a bez nutnosti vlastnit Facebook. Najít můžete skupiny už existující a připojit se k nim nebo založit skupinu zcela novou.

Jste správcem nebo majitelem bytového domu a chcete svým vlastníkům zprostředkovávat informace také jinak než papírovou nástěnkou v přízemí? Díky Sousede.cz můžete spravovat společenství vlastníků jednotek nebo bytové družstvo ještě efektivněji, online a zdarma. Pokud jste pouhým nájemníkem, pak budete mít přehled o dění ve Vašem domě a rozhodování v domě neproběhne bez vás. Sdružení vlastníků nebo družstva mohou využívat funkcionalit plánování schůzí, sdílení kalendářů a dokumentů, diskutovat a sdílet kontakty.

Nová funkcionalita přináší také realitní web s širokou nabídkou nemovitostí a informacemi o lokalitě od sousedů, kteří v daném domě nebo v jeho okolí již bydlí. Většina bytů a domů se prodá mezi sousedy, tak proč nebýt první, kdo se dozví, že se v okolí prodává nemovitost. Vaše děti, vnoučata a prarodiče mohou najít nové bydlení nebo levný podnájem v blízkosti od Vás.

Pokud se zaregistrujete do Sousede.cz tak získáte neomezené úložiště pro zápisy, nabídky, smlouvy, ke kterým budete mít přístup 24 hodin denně. Bezpečná záloha pro všechny tyto soubory je samozřejmostí. Co se děje v domě i v jeho okolí můžete se sousedy probírat kdykoliv – novinky budete odebírat e-mailem nebo klidně i na mobil. O nic důležitého také nepřijdete, protože se sousede.cz získáte kalendáře, ve kterém budou uvedeny všechny důležité události, o které budete mít zájem a na jejich konání budete včas upozorněni.

Používání webu Sousede.cz je zdarma.

Sousede.cz je prostě takový malý Facebook, který je soukromý pro lokálně omezenou skupinku lidí – třeba jednu ulici nebo dům. Nic víc nic míň. Pokud se Vám koncept líbí, ale nikdo není ve Vašem okolí, nebojte se skupinu založit sami a říci svému okolí o její existenci. Kdoví, třeba navážete nové kontakty a přátelství ve svém okolí.

Navštivte www.sousede.cz

Jak uplatnit slevový kód na Sousede.cz?

Služba Sousede.cz je zdarma, tudíž není možné, aby poskytovala slevy prostřednictvím slevových kódů. Všechny nabídky, které jsou dostupné na SlevovyKupon.net pro Sousede.cz získáte automaticky po přechodu na Sousede.cz skrze odkazy v jednotlivých kupónech.

Navštivte www.sousede.cz

Twitter

12.9.2016: Připravili jsme pro Vás soutěž o profesionální focení v ateliéru s Crea Studiem! https://t.co/UZbPpQBtSF https://t.co/wR3qmyo0Lh
26.8.2016: Než vám spadne dům na hlavu... https://t.co/wHZrsNzxOe
1.6.2016: Máme novou soutěž: https://t.co/bpEBk3LBEX #ZooPraha #Soutez #Zoo #Sprakys
31.5.2016: https://t.co/QfBEar5Tuo Bojujeme proti mšicím a plžákům! https://t.co/lQ6n7gAsV3
30.5.2016: https://t.co/pRwJ2kJuUF Soutěž o rodinné vstupné do ZOO Praha a voucher do hračkářství v hodnotě 2000 Kč #Soutez #Zoo
26.5.2016: Jde sousedům zakázat kouřit v bytě nebo na balkóně? Více se dozvíte v článku: https://t.co/e53VwLrhXD https://t.co/NgvTYj6BoP
16.5.2016: Kam v Praze s elektroodpadem? https://t.co/cKUf7DP2hh
5.2.2016: https://t.co/ZROHR3mE3b

Získejte zdarma nejnovější slevové kupóny na svůj e-mail...

Přihlášení
Vítáme vás zpět, níže se můžete přihlásit...

Registrace
Získejte výhody registrovaného uživatele. Mezi výhody patří zobrazení exkluzivních kupónů, možnost vytvoření seznamu oblíbených obchodů a bonusový program o ceny. A mnohem více...

Chyba:Email není správně zadaný.
Chyba:Heslo musí mít nejméně 5 znaků.
Chyba:Zadaná hesla se neshodují.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Zapomenuté heslo
Zapomněli jste své heslo pro přihlášení? Nic se neděje! Zašleme vám nové...

Jak použít slevový kupón?

1. Vyhledání slevy

Najděte slevu do Vašeho oblíbeného obchodu. Seznamte se s podmínkami slevy a klikněte na kupón pro zobrazení a kopírování kódu.

2. Uplatnění kupónu

Kupón vložte v průběhu objednávky do příslušné kolonky („Slevový kupón“, „Slevový kód“ apod.).

3. Ušetření peněz

Sleva je odečtena z hodnoty objednávky a ušetřili jste tak peníze.

Registrace správce obchodu
Registrujte se jako správce tohoto obchodu a získejte možnost úpravy a přímého přidávání nabídek.

Registrovaný email musí být pod doménou daného obchodu či uvedený v kontaktech obchodu. Během 24 hodin obdržíte přístupové údaje.

Štítky - Sousede.cz
Vyhledávání pomocí štítků pomáhá návštěvníkům nalézt ten správný obchod. Zde můžete upravit štítky pro tento obchod. Nové štítky se začnou zobrazovat do 24 hodin.