Nakupujte levněji. Ušetřete díky slevovým kupónům.
Česká republikaČeská republika | Go to Validcoupons.net (Eng.) United States
Hlavní strana > S > Spamfighter.com slevový kupón - červenec 2019
Spamfighter.com

Spamfighter.com slevový kupón

Zobrazení:
Pokračovat na www.spamfighter.com

Aktuální slevy a akce - červenec 2019

Více o Spamfighter.com

Nakupování na Spamfighter.com...

Spamfigter je softwarový filtre pro Outlook, Outlook Express, Thunderbird, Windows Mail a také Windows Live Mail.

SpamFighter se spojil s Microsoftem a buduje spolu s ním nejsilnější a nejbezpečnější spam filter na trhu. Pokud pracujete s některými z výše zmíněných programů a chcete se zbavit spamu, pak stačí nainstalovat Spam fighter – jedná se o aplikaci, která je 100 % zdarma.Pro domácí uživatele je program opravdu zdarma. A jak funguje? Kdykoliv dorazí nový e-mail, bude automaticky testován SPAMfighterem na spam a pokud se bude jednat o spam, bude přesunut do speciální složky. Pokud obdržíte spam, který není detekován, klikněte na jednotlivý čudlík a spam bude smazán ze zbytku počítačů, které mají nainstalovaný Spamfighter – aktuálně necelých 9 milionů počítačů, a to během sekund – a toto je hlavní princip spamfigtheru – označením spamu pomáháte udržet počítač čistý nejen sobě, ale dalším milionům uživatelům po celém světě.

SpamFighter nabízí technologii blokování spamu, která byla mnohokrát oceněna v soutěžích, nabízí ochranu všech e-mailových účtů na Vašem PC, ochrání proti pishingu, krádeži identity a e-mailovým podvodům. Soukromí je u SpamFighteru zaručeno – aplikace nesleduje žádný z Vašich e-mailů. Využít můžete také blacklistů a blokovat e-maily a e-mailové domény. Spam který pronikne nahlásíte jedním tlačítkem. Pomocí filtrů pak můžete také zastavit příchozí spam podle specifického jazyka – k dispozici je angličtina, němčina, španělština, čínština, francouzština, italština, řečtina, holandština, švédština, norština, finština, ruština, bulharština, portugalština, japonština, ČEŠTINA, thajština, polština, vietnamština a dánština.

Aplikace Vám na disku nezabere příliš místa – cca 10 MB a ze systémových zdrojů si vezme maximálně 128 MB RAM. Program spustíte na všech systémech od Windows XP výše. Pro Apple a mobilní telefony je dostupná oddělená verze aplikace.

Základní verze je zdarma. Prémiová Verze pak ochrání více PC najednou pod stejným účtem, přibude rozdělení na práva pro boj se spamem v rámci organizace, nabídne filtr spamu skrze jazyky, přidá toolbar do Microsoft Outlook, nabídne zdarma podporu na telefonu, neomezený blacklist a whitelist pro e-mailové adresy a žádné reklamy.

Prémiová verze produktu vyjde na 25 EUR na stálo bez dalších poplatků. Pro business zákazníky jsou pak dostupná i další business solutions o nichž se můžete dále informovat přímo na spamFighter.com. Platit můžete pomocí platebních karet online stejně jako oblíbenou platební bránou PayPal.

Věříme, že i Vám pomůže SpamFighter.com od otravných a nebezpečných e-mailů, kterými je Vaše schránka každý den zasypána.

Navštivte www.spamfighter.com

Jak uplatnit slevový kód na Spamfighter.com?

Spamfighter.com nenabízí možnost uplatňovat slevové kódy na svůj software. Všechny akční nabídky získáte automaticky po přechodu do spamfighter.com skrze jednotlivé odkazy v kupónech na SlevovyKupon.net.

Navštivte www.spamfighter.com

Získejte zdarma nejnovější slevové kupóny na svůj e-mail...

Přihlášení
Vítáme vás zpět, níže se můžete přihlásit...

Registrace
Získejte výhody registrovaného uživatele. Mezi výhody patří zobrazení exkluzivních kupónů, možnost vytvoření seznamu oblíbených obchodů a bonusový program o ceny. A mnohem více...

Chyba:Email není správně zadaný.
Chyba:Heslo musí mít nejméně 5 znaků.
Chyba:Zadaná hesla se neshodují.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Zapomenuté heslo
Zapomněli jste své heslo pro přihlášení? Nic se neděje! Zašleme vám nové...

Jak použít slevový kupón?

1. Vyhledání slevy

Najděte slevu do Vašeho oblíbeného obchodu. Seznamte se s podmínkami slevy a klikněte na kupón pro zobrazení a kopírování kódu.

2. Uplatnění kupónu

Kupón vložte v průběhu objednávky do příslušné kolonky („Slevový kupón“, „Slevový kód“ apod.).

3. Ušetření peněz

Sleva je odečtena z hodnoty objednávky a ušetřili jste tak peníze.

Registrace správce obchodu
Registrujte se jako správce tohoto obchodu a získejte možnost úpravy a přímého přidávání nabídek.

Registrovaný email musí být pod doménou daného obchodu či uvedený v kontaktech obchodu. Během 24 hodin obdržíte přístupové údaje.

Štítky - Spamfighter.com
Vyhledávání pomocí štítků pomáhá návštěvníkům nalézt ten správný obchod. Zde můžete upravit štítky pro tento obchod. Nové štítky se začnou zobrazovat do 24 hodin.