Nakupujte levněji. Ušetřete díky slevovým kupónům.
Česká republikaČeská republika | Go to Validcoupons.net (Eng.) United States
Hlavní strana > S > Sportmentor.cz slevový kupón - srpen 2020

Sportmentor.cz slevový kupón

Zobrazení:
Pokračovat na www.sportmentor.cz

Aktuální slevy a akce - srpen 2020


Doporučené nabídky

Více o Sportmentor.cz

Nakupování na Sportmentor.cz...

Když se stanete rodiči máte nejspíš mnoho otázek, na které chcete znát odpovědi. Budete hledat na internetu, v knihách a všude najdete spoustu návodů a rad, které jsou protichůdné a vy pak nevíte čemu věřit. Autorka webu sportmentor.cz začala hledat odborníky z různých oborů, kteří mají svou praxi a znalostmi podložené informace, podle kterých je možné se řídit. Poté ji napadla myšlenka, že by tuto možnost mohla nabídnout také ostatním rodičům. A tak začal vznikat projekt SportMentor. Společne s kolegou Pavlem se do něj podařilo dostat a zapojit opravdové špičky ve svých oborech.SportMentor je určený pro ty rodiče, kteří chtějí pozitivně ovlivnit život svých dětí. Pro ty rodiče, kteří mají chuť se sami dál vzdělávat. Pro ty rodiče, kteří nemají tolik času věnovat se vyhledávání informací z různých zdrojů a ověřovat si jejich pravdivost. Je to pro rodiče, kteří chtějí vychovat zdravé, spokojené a sebevědomé dítě. Hodí se ale i trenérům, učitelům a dalším lidem pracujícím s dětmi, kteří si chtějí rozšířit obzory.

Sport je a bude součástí života dospělých a dětí. Díky sportu se naučí spoustu věcí – respektovat pravidla, spolupracovat, hledat si přátele, a přitom stále dělají něco pro své zdraví. Pokud se do sportu zamilují, získají děti na celý život něco, co bude přinášet radost. Je jedno, jestli si půjdou občas zaběhat, budou rekreačně hrát fotbal, tenis, volejbal nebo to nakonec dotáhnou až na olympiádu. Z kurzů sportmentor.cz si odnese každý cenné informace, a to i ti, kteří sportu neholdují, ale mají kladný vztah k dětem.

Kurzy se věnují motivaci, výživě nebo třeba fyzioterapii. V onlin kurzu získáte vzdělávací videa s MP3 nahrávkami a dále také bonusový materiál ke stažení v PDF. Každý kurz má svého mentora, který vás bude lekcemi provádět. Všichni patří ke špičkám ve svých oborech a milují svoji práci. Kurzy trvají tak dlouho, jak jen budete chtít. Celý kurz je online, takže si ho můžete procházet podle svojí chuti a časového vytížení.

O kurzech lidé řekli: „ Vždy sa teším na pána Jelínka, pretože má skvelé prednášky, je skvelý rečník a hlavne to vie podať. Seminár bol výborne zorganizovaný a téma veľmi zaujímavá a hlavne do praxe dôležitá.

Ako futbalový tréner sa veľmi zaujímam o túto problematiku. Na podobné témy chodím na konferencie / semináre do Česka. Opäť som si o niečo rozšíril obzor a potvrdil si nastúpenú cestu, ktorou sa snažím ísť. Ukázali sa mi niektoré detaily, na ktorých teraz budem ešte tvrdšie pracovať. *
!

Miko Viktortréner U11 a koordinátor prípraviek FC Spartak Trnava

Každý kurz je důkladně popsán. Budete tak předem vědět, co vás čeká, než za kurz zaplatíte. Navíc máte 100 % garanci vrácení peněz do 14 dnů. Pokud zjistíte, že kurz není pro vás, jednoduše si necháte vrátit peníze.

Platit můžete platební kartou, rychlými převody vybraných bank nebo klasickým bankovním převodem.

Navštivte www.sportmentor.cz

Jak uplatnit slevový kód na Sportmentor.cz?

Sportmentor.cz nenabízí možnost ušetřit za kurzy formou slevových kódů. Veškeré akční nabídky, které jsou pro vás dostupné prostřednictvím našich slevových kódů získáte automaticky po přechodu do sportmentor.cz skrze odkazy v jednotlivých nabídkách.

Navštivte www.sportmentor.cz

Získejte zdarma nejnovější slevové kupóny na svůj e-mail...

Přihlášení
Vítáme vás zpět, níže se můžete přihlásit...

Registrace
Získejte výhody registrovaného uživatele. Mezi výhody patří zobrazení exkluzivních kupónů, možnost vytvoření seznamu oblíbených obchodů a bonusový program o ceny. A mnohem více...

Chyba:Email není správně zadaný.
Chyba:Heslo musí mít nejméně 5 znaků.
Chyba:Zadaná hesla se neshodují.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Zapomenuté heslo
Zapomněli jste své heslo pro přihlášení? Nic se neděje! Zašleme vám nové...

Jak použít slevový kupón?

1. Vyhledání slevy

Najděte slevu do Vašeho oblíbeného obchodu. Seznamte se s podmínkami slevy a klikněte na kupón pro zobrazení a kopírování kódu.

2. Uplatnění kupónu

Kupón vložte v průběhu objednávky do příslušné kolonky („Slevový kupón“, „Slevový kód“ apod.).

3. Ušetření peněz

Sleva je odečtena z hodnoty objednávky a ušetřili jste tak peníze.

Registrace správce obchodu
Registrujte se jako správce tohoto obchodu a získejte možnost úpravy a přímého přidávání nabídek.

Registrovaný email musí být pod doménou daného obchodu či uvedený v kontaktech obchodu. Během 24 hodin obdržíte přístupové údaje.

Štítky - Sportmentor.cz
Vyhledávání pomocí štítků pomáhá návštěvníkům nalézt ten správný obchod. Zde můžete upravit štítky pro tento obchod. Nové štítky se začnou zobrazovat do 24 hodin.