Nakupujte levněji. Ušetřete díky slevovým kupónům.
Česká republikaČeská republika | Go to Validcoupons.net (Eng.) United States
Hlavní strana > S > Ssls.cz slevový kupón - srpen 2020
Ssls.cz

Ssls.cz slevový kupón

Zobrazení:
Pokračovat na www.ssls.cz

Aktuální slevy a akce - srpen 2020

Více o Ssls.cz

Nakupování na Ssls.cz...

SSLS.cz má pro Vás připravený nejširší výběr SSL certifikátů hned od deseti prestižních a uznávaných certifikačních autorit. Vy ale můžete získat až o 92 % levnější SSL certifikáty, než při koupi od certifikačních autorit. SSLS je nejrychlejší – aktivace SSL certifikátů probíhá v reálném čase. Certifikát může být vystaven již za několik málo vteřin.Pokud nebudete s čímkoliv od SSLS spokojeni, poskytuje Vám portál 30 denní garanci na vrácení peněz nebo náhradní certifikát. Certifikáty jsou vždy originální – jsou to ty samé důvěryhodné SSL certifikáty jako od oficiálních autorit, pouze za výrazně nižší ceny.

U SSLS můžete prodloužit SSL certifikáty, které jste zakoupili u jiných prodejců. SSL certifikáty můžete zakoupit s garancí nižší ceny a je opravdu jedno, odkud jste měli předchozí certifikáty. SSLS.cz Vám pomůže také s tím, jak si vybrat SSL certifikát a jak zabezpečit své služby. U SSLS.cz máte také delší záruku, než je obvyklé. Ke každému způsobu zabezpečení jsou Vám také k dispozici návody zdarma. Speciální ceny a partnerský program jsou dostupné těm zákazníkům, kteří plánují odebrat větší množství SSL certifikátů a zabezpečit tak fungování celé své firmy.

K dispozici je také další funkcionalita jako Encrypt – tedy možnost odebírání certifikátů z příkazového řádku do 15 vteřin, automatizace procesů a integrace do svých systémů během několika okamžiků díky API v. 2. 0., můžete vygenerovat CSR žádost a privátní klíč Vám bude během okamžiku doručen do Vašeho prohlížeče, Správnost instalace SSL certifikátu si ověříte jedním kliknutí zdarma a k dispozici je Vám také konverze SSL certifikátů mezi různými formáty díky aplikaci SSL converter – opět zdarma.

SSL certifikátu a další certifikáty můžete přijímat podle značky, podle ověření a podle typu. Pokud nevíte, jaký certifikát si vybrat, můžete srovnávat různé certifikační autority mezi sebou – srovnání parametrů vedle sebe.

SSLS.cz akceptuje platební metody – platební karta, brána GoPay, PayPal, převodem na bankovní účet (se zpožděním), přes vygenerovaný QR platební kód, na sazce, poštovní poukázkou, superCash a kredit SSLS.

Věříme, že budete s certifikáty od SSLS.cz spokojeni a získáte důvěryhodnost pro své podnikání, které si zákazníci tolik Váží.

Navštivte www.ssls.cz

Jak uplatnit slevový kód na Ssls.cz?

SSLS.cz neposkytuje v současné době žádné výhody prostřednictvím slevových kódů. Všechny nabídky, které jsou dostupné na SSLS.cz prostřednictvím našeho slevového portálu SlevovyKupon.net můžete získat automaticky po přechodu do SSLS.cz skrze odkazy v jednotlivých kupónech.

Pokud portál změní své marketingové praktiky a začne nabízet výhody na koupi a prodlužování certifikátů skrze slevové kódy, budeme Vás o této skutečnosti informovat zde včetně návodu na využití takových kódů.

Navštivte www.ssls.cz

Získejte zdarma nejnovější slevové kupóny na svůj e-mail...

Přihlášení
Vítáme vás zpět, níže se můžete přihlásit...

Registrace
Získejte výhody registrovaného uživatele. Mezi výhody patří zobrazení exkluzivních kupónů, možnost vytvoření seznamu oblíbených obchodů a bonusový program o ceny. A mnohem více...

Chyba:Email není správně zadaný.
Chyba:Heslo musí mít nejméně 5 znaků.
Chyba:Zadaná hesla se neshodují.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Zapomenuté heslo
Zapomněli jste své heslo pro přihlášení? Nic se neděje! Zašleme vám nové...

Jak použít slevový kupón?

1. Vyhledání slevy

Najděte slevu do Vašeho oblíbeného obchodu. Seznamte se s podmínkami slevy a klikněte na kupón pro zobrazení a kopírování kódu.

2. Uplatnění kupónu

Kupón vložte v průběhu objednávky do příslušné kolonky („Slevový kupón“, „Slevový kód“ apod.).

3. Ušetření peněz

Sleva je odečtena z hodnoty objednávky a ušetřili jste tak peníze.

Registrace správce obchodu
Registrujte se jako správce tohoto obchodu a získejte možnost úpravy a přímého přidávání nabídek.

Registrovaný email musí být pod doménou daného obchodu či uvedený v kontaktech obchodu. Během 24 hodin obdržíte přístupové údaje.

Štítky - Ssls.cz
Vyhledávání pomocí štítků pomáhá návštěvníkům nalézt ten správný obchod. Zde můžete upravit štítky pro tento obchod. Nové štítky se začnou zobrazovat do 24 hodin.