Nakupujte levněji. Ušetřete díky slevovým kupónům.
Česká republikaČeská republika | Go to United StatesValidcoupons.net (Eng.) United States
Hlavní strana > S > Slevové kupóny a slevové kódy do Starstable.com
Starstable.com

Starstable.com slevové kupóny

Hlasování:
1/52/53/54/55/5
(3.68/5, 50 hlasování)
Pokračovat na www.starstable.com/de

Aktuální slevy a akce (červen 2024)

Více o Starstable.com

Nakupování na Starstable.com...

Vítejte ve světě StarStable, nejlepší online koňské dobrodružné hry pro děti a dospívající!

StarStable je online hra pro více hráčů, která hráčům umožňuje prozkoumávat ostrov Jorvik na koni, plnit úkoly a stýkat se s ostatními hráči. Hra je zasazena do fantasy světa, kde si hráči mohou vytvořit své vlastní postavy, vybrat si z různých plemen koní a trénovat své koně, aby soutěžili v různých soutěžích.

Když začnete své dobrodružství v Jorviku, přivítá vás nádherný svět plný bujných lesů, písečných pláží a malebných vesniček. Vaším prvním úkolem je vytvořit si vlastní postavu a vybrat si prvního koně. S více než 20 různými plemeny koní, ze kterých si můžete vybrat, budete mít z čeho vybírat. Jakmile budete mít svého koně, můžete začít prozkoumávat Jorvik, plnit úkoly a poznávat nové přátele.

Jedna z nejlepších věcí na StarStable je, že je to hra, která povzbuzuje hráče k prozkoumávání a objevování nových věcí. Ať už cváláte lesem, soutěžíte v koňských dostizích nebo se prostě jen tak projíždíte krajinou, vždy je něco nového, co můžete vidět a dělat. Hra také obsahuje řadu různých soutěží, jako jsou koňské dostihy, skokové soutěže a drezurní soutěže, které hráčům dávají šanci předvést své jezdecké dovednosti a získat odměny.

Hra je založena na modelu předplatného, kde si hráči mohou vybrat, zda budou platit za měsíční, čtvrtletní nebo roční předplatné, aby získali přístup ke všem funkcím hry, včetně nových úkolů, oblastí a předmětů. K některému obsahu však mají přístup i neplacení hráči, ale je to omezené. Hráči si také mohou zakoupit herní měnu nazvanou „Star Coins“, kterou lze použít k nákupu virtuálních předmětů, jako je oblečení, vybavení pro koně a další předměty k přizpůsobení jejich postav a koní. Mohou si také zakoupit „jorvikské šilinky“, které lze použít k nákupu nových koní, vybavení pro koně a dalších položek.

StarStable je primárně zaměřena na děti a teenagery, ale oslovuje i dospělé, kteří se zajímají o jízdu na koni a péči o koně. Hra klade velký důraz na komunitu a socializaci, přičemž hráči spolu mohou komunikovat prostřednictvím chatu a připojit se ke klubům a skupinám řízených hráčem. Je to skvělý způsob, jak se spřátelit a bavit se s lidmi, kteří sdílejí vaši vášeň pro jízdu na koni.

Celkově je StarStable zábavná a poutavá hra, která hráčům umožňuje prozkoumat fantasy svět na koni a stýkat se s ostatními hráči. Hra je monetizována prostřednictvím modelu předplatného a herní měny a je primárně zaměřena na děti a teenagery, ale také oslovuje dospělé, kteří se zajímají o jízdu na koni a péči o koně. Je to skvělá hra pro milovníky koní a ty, kteří chtějí zažít radost z jízdy na koni, aniž by museli koně vlastnit. Tak na co čekáš? Připojte se k dobrodružství hned teď a objevte kouzlo Jorviku!

Navštivte www.starstable.com/de

Jak uplatnit slevový kód na Starstable.com?

V této hře není možné uplatňovat slevové kódy. Veškeré akční nabídky na nákup herní měny nebo virtuálního obsahu či prémiového členství získáte automaticky po přechodu do starstable.com skrze odkazy v jednotlivých nabídkách na slevovykupon.net. Přejeme příjemnou zábavu.

Navštivte www.starstable.com/deZískejte zdarma nejnovější slevové kupóny na svůj e-mail...

Přihlášení
Vítáme vás zpět, níže se můžete přihlásit...

Registrace
Získejte výhody registrovaného uživatele. Mezi výhody patří zobrazení exkluzivních kupónů, možnost vytvoření seznamu oblíbených obchodů a bonusový program o ceny. A mnohem více...

CAPTCHA

Chyba:Email není správně zadaný.
Chyba:Heslo musí mít nejméně 5 znaků.
Chyba:Zadaná hesla se neshodují.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Zapomenuté heslo
Zapomněli jste své heslo pro přihlášení? Nic se neděje! Zašleme vám nové...

CAPTCHA

Novinky emailem
Novinky Vašich oblíbených obchodů (nastavíte v menu Oblíbené).

CAPTCHA

Jak použít slevový kupón?

1. Vyhledání slevy

Najděte slevu do Vašeho oblíbeného obchodu. Seznamte se s podmínkami slevy a klikněte na kupón pro zobrazení a kopírování kódu.

2. Uplatnění kupónu

Kupón vložte v průběhu objednávky do příslušné kolonky („Slevový kupón“, „Slevový kód“ apod.).

3. Ušetření peněz

Sleva je odečtena z hodnoty objednávky a ušetřili jste tak peníze.

Registrace správce obchodu
Registrujte se jako správce tohoto obchodu a získejte možnost úpravy a přímého přidávání nabídek.

Registrovaný email musí být pod doménou daného obchodu či uvedený v kontaktech obchodu. Během 24 hodin obdržíte přístupové údaje.

CAPTCHA

Štítky - Starstable.com
Vyhledávání pomocí štítků pomáhá návštěvníkům nalézt ten správný obchod. Zde můžete upravit štítky pro tento obchod. Nové štítky se začnou zobrazovat do 24 hodin.