Nakupujte levněji. Ušetřete díky slevovým kupónům.
Česká republikaČeská republika | Go to United StatesValidcoupons.net (Eng.) United States
Hlavní strana > S > Slevové kupóny a slevové kódy do Sumup.com
Sumup.com

Sumup.com slevový kupón

Hlasování:
1/52/53/54/55/5
(2.68/5, 37 hlasování)
Pokračovat na www.sumup.com/cs-cz

Aktuální slevy a akce (červen 2024)

Více o Sumup.com

Nakupování na Sumup.com...

Sumup je předním poskytovatelem platebních terminálů v Evropě. Příběh této firmy začal před pěti lety, kdy byl na trh uveden zcela nový platební systém, který měl za cíl revolucionizovat odvětví placení a probudit podnikatelského ducha v každém. Bylo vytvořeno jedinečné zařízení, které ve spolupráci s chytrým telefonem v kapse umožní drobným obchodníkům akceptovat platby kartou kdykoliv a kdekoliv.

Sumup slevové kupóny a slevové kódy

Je jedno, jestli podnikáte v pohostinství nebo opravujete auta. Sumup.cz vám dává nástroje, které dokáže používat každý. Vy se tak můžete věnovat tomu, čemu rozumíte. Misí je jednoduchost a efektivita od první registrace až po první přijetí platby. Tradiční poskytovatelé se na obchodníky nezaměřují. Sumup ano. Ceník je stručný a přehledný a vy se tak nemusíte obávat žádných překvapení v podobě skrytých poplatků.

Pro přijímá ní plateb se na tuto firmu spoléhají stovky tisíc drobných obchodníků v 16 zemích po celém světě. A díky inovacím se firma posouvá stále dál. V návaznosti na své původní produkty či webové aplikace bylo vyvinuto API a SDK rozhraní, jež umožňuje integraci plateb s dalšími aplikacemi včetně třetích stran.

Proč byste se měli přidat? Pokud už jste frustrovaní z dosavadních metod a chcete změnu, je Sumup rozhodně tou správnou volbou. Vytvořili vlastní řešení, které pokrývá všechny kroky platebního procesu a dokáží tak pokaždé nabídnout tu nejlepší hodnotu a služby. Platby jsou pro drobné obchodníky důležité a technologie jsou proto využívány k tomu, aby vyřešily všechny problémy. U Sumup.cz věří v otevřenou a transparentní komunikaci, nikoliv v přísná pravidla a hierarchii. Jde o tým pracovitých talentovaných lidí, kteří mají jediný cíl – vytvořit lepší způsob, jak zjednodušit drobným obchodníkům jejich život.

Stačí se zaregistrovat a objednat si svůj terminál SumUp Air za méně než 5 minut. Co získáte? Platíte pouze 1,95 % z výše transakce. Převod plateb jde přímo na váš účet. Přijímat můžete všechny debetní i kreditní karty. Připojit vše můžete ke svému telefonu nebo tabletu přes Bluetooth. Je kompatibilní s iOS i Androidem. S novým SumUp 3G dokonce už nemusíte ani používat mobilní telefon – budete mít 3G mobilní terminál. Stačí jej udržovat nabitý.

Vše je 100 % online, bez závazků a bez papírování. Jste v dobré společnosti. Když přijde na placení kartou, každý den se tisíce podniků jako ten váš spoléhají na SumUp. A na SumUp.cz se můžete inspirovat příběhy jejich úspěchů.

Při nákupu máte záruku vrácení peněz do 30 dnů od zakoupení. Tak proč to nevyzkoušet? Se Sumup.cz jednoduše poskunete vaše podnikání zase o krok dál.

Navštivte www.sumup.com/cs-cz

Jak uplatnit slevový kód na Sumup.com?

Sumup.cz nenabízí žádnou možnost uplatnění slevových kódů. Všechny akční nabídky, které jsou pro vás dostupné prostřednictvím našeho slevového portálu Slevovykupon.net získáte automaticky po přechodu do Sumup.cz skrze odkazy v profilu obchodu. Tam se budete muset následně zaregistrovat nebo přihlásit do svého existujícího účtu.

Navštivte www.sumup.com/cs-czZískejte zdarma nejnovější slevové kupóny na svůj e-mail...

Přihlášení
Vítáme vás zpět, níže se můžete přihlásit...

Registrace
Získejte výhody registrovaného uživatele. Mezi výhody patří zobrazení exkluzivních kupónů, možnost vytvoření seznamu oblíbených obchodů a bonusový program o ceny. A mnohem více...

CAPTCHA

Chyba:Email není správně zadaný.
Chyba:Heslo musí mít nejméně 5 znaků.
Chyba:Zadaná hesla se neshodují.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Zapomenuté heslo
Zapomněli jste své heslo pro přihlášení? Nic se neděje! Zašleme vám nové...

CAPTCHA

Novinky emailem
Novinky Vašich oblíbených obchodů (nastavíte v menu Oblíbené).

CAPTCHA

Jak použít slevový kupón?

1. Vyhledání slevy

Najděte slevu do Vašeho oblíbeného obchodu. Seznamte se s podmínkami slevy a klikněte na kupón pro zobrazení a kopírování kódu.

2. Uplatnění kupónu

Kupón vložte v průběhu objednávky do příslušné kolonky („Slevový kupón“, „Slevový kód“ apod.).

3. Ušetření peněz

Sleva je odečtena z hodnoty objednávky a ušetřili jste tak peníze.

Registrace správce obchodu
Registrujte se jako správce tohoto obchodu a získejte možnost úpravy a přímého přidávání nabídek.

Registrovaný email musí být pod doménou daného obchodu či uvedený v kontaktech obchodu. Během 24 hodin obdržíte přístupové údaje.

CAPTCHA

Štítky - Sumup.com
Vyhledávání pomocí štítků pomáhá návštěvníkům nalézt ten správný obchod. Zde můžete upravit štítky pro tento obchod. Nové štítky se začnou zobrazovat do 24 hodin.