Nakupujte levněji. Ušetřete díky slevovým kupónům.
Česká republikaČeská republika | Go to United StatesValidcoupons.net (Eng.) United States
Hlavní strana > S > Slevové kupóny a slevové kódy do Supernakup.com
Supernakup.com

Supernakup.com slevové kupóny

Hlasování:
1/52/53/54/55/5
(4.21/5, 116 hlasování)
Pokračovat na www.supernakup.com

Aktuální slevy a akce (červen 2024)

Více o Supernakup.com

Nakupování na Supernakup.com...

Tisknete doma hodně nebo potřebujete tiskárnu ve Vašem podnikání? Pak zajisté víte, že originální náplně mohou stát pěkné jmění. Ale víte, že reálná cena inkoustu v těchto náplních je pouze zlomkem ceny celé cartridge? Proč tedy vyhazovat použitou cartridge nebo toner, když je možné je renovovat, doplnit a provozovat znovu? Renovaci nebo novou náplň za Vás zajistí obchod SuperNakup.cz.

Supernakup slevové kupóny a slevové kódy

Vaše náklady na tisk budou rapidně sníženy. Veloobchodní i maloobchodní prodej obchod provozuje bez nutnosti registrace. Od objednávek od 1500 Kč získáte dopravu zdarma a při objednávkách od 2 000 Kč pak můžete očekávat 2 % slevy za každou tisícovku nákupu.

Obchod nabízí různé způsoby jak ušetřit. Můžete zakoupit náplně do tiskáren, které jsou renovované nebo přímo vyrobené jiným výrobce, než originálním tak, aby seděly přímo do Vaší tiskárny. Další možností je zakoupit si inkoust do tiskáren nebo plnitelné náplně. Ty si můžete pak doplňovat sami doma podle potřeby. Ale ani ty nemusejí být nesmrtelné. Poslední možností je, že dodáte vlastní náplně, které budou následně zrenovovány a zaslány Vám zpátky.

Podobná situace funguje i u tonerů pro laserové tiskárny. Tonery do tiskáren se opět prodávají renomované nebo kompatibilní. Také můžete dodat prázdný toner, který bude následně zrenovován. Bohužel si nemůžete sami doplnit inkoust do laserové tiskárny doma, protože tento postup vyžaduje specifické technologie.

Stejně jako inkoust do cartridge pro Vaší tiskárnu můžete doplnit elektrický náboj do Vašich baterií. Obchod SuperNakup.cz Vám nabídne nabíjecí baterie značky Sanyo Eneloop AA o kapacitě 2000 mAh a také Sanyo Eneloop AAA o kapacitě 750 mAh.

Střelou trochu vedle v sortimentu obchodu je záložka Chytrá Lola, která nabízí šikovné věci do domácnosti. Nakoupit tak můžete utěrky, houby na nádobí, kartáčky na čištění lahví, míčky do chladničky, polštářek do myčky, utěrky v tabletách, antistatické míčky, houby do koupele, polštářek, košík pro praní podprsenek, magnetický míček, míček do koupele, míček do pračky, míček do sušičky, míček proti žmolkům a další spoustu chytrých nesmyslů, které jste ani nevěděli, že existují, ale nyní je prostě ve svém životě potřebujete.

Zboží ze SuperNakup.cz si můžete nechat zaslat Českou poštou, osobně odebírat v Praze nebo nechat rozvézt po Praze po osobní domluvě. Platit je možné na dobírku nebo převodem na účet.

Věříme, že se Vám především s náplněmi od SuperNakup.cz podaří ušetřit velké peníze.

Navštivte www.supernakup.com

Jak uplatnit slevový kód na Supernakup.com?

VideonávodPopis

Obchod SuperNakup.cz neposkytuje v současnosti žádnou možnost využití slevového kódu. Všechny nabídky, které obchod nabízí prostřednictvím našeho slevového portálu SlevovyKupon.net jsou akční a jsou Vám tedy automaticky k dispozici po přechodu SuperNakup.cz skrze odkazy v jednotlivých kupónech.

Pokud se situace změní a obchod SuperNakup.cz začne nabízet výhody prostřednictvím slevových kódů, budeme Vás o této skutečnosti informovat zde včetně podrobného návodu na uplatnění takového kódu.

Navštivte www.supernakup.com

Supernakup náplní pro laserové tiskárny

Pokud jsme domácnost, často využijeme inkoustovou tiskárnu pro kopírování nebo tisk těch několika dokumentů nebo fotografií. Pokud jsme ale profesionálové v některém oboru - nebo prostě podnikatelé, začne být inkoustový tisk nevýhodný a my se začneme poohlížet po tisku levnějším, tedy laserovém. Ale i laserové tiskárny je třeba jednou za čas (podstatně méně často než inkoustové) naplnit novým materiálem. Obchod Supernakup.com nabízí renovované nebo kompatibilní laserové tonery a také možnost renovovat Vaše vlastní tonery. Cena za renovaci toneru se obvykle pohybuje mezi 500 - 800 Kč za toner. Záleží samozřejmě na typu toneru, nicmémě pokud Váš originální toner stojí méně než 1 000 Kč, pak se tato renovace nevyplatí. K ceně je třeba ještě přičíst poštovné nebo si můžete tonery vyzvedávat osobně. Pokud se na ceně přes zákaznický servis dohodnete, obdržíte adresu, na kterou je možné prázdné tonery k renovaci zaslat.Získejte zdarma nejnovější slevové kupóny na svůj e-mail...

Přihlášení
Vítáme vás zpět, níže se můžete přihlásit...

Registrace
Získejte výhody registrovaného uživatele. Mezi výhody patří zobrazení exkluzivních kupónů, možnost vytvoření seznamu oblíbených obchodů a bonusový program o ceny. A mnohem více...

CAPTCHA

Chyba:Email není správně zadaný.
Chyba:Heslo musí mít nejméně 5 znaků.
Chyba:Zadaná hesla se neshodují.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Zapomenuté heslo
Zapomněli jste své heslo pro přihlášení? Nic se neděje! Zašleme vám nové...

CAPTCHA

Novinky emailem
Novinky Vašich oblíbených obchodů (nastavíte v menu Oblíbené).

CAPTCHA

Jak použít slevový kupón?

1. Vyhledání slevy

Najděte slevu do Vašeho oblíbeného obchodu. Seznamte se s podmínkami slevy a klikněte na kupón pro zobrazení a kopírování kódu.

2. Uplatnění kupónu

Kupón vložte v průběhu objednávky do příslušné kolonky („Slevový kupón“, „Slevový kód“ apod.).

3. Ušetření peněz

Sleva je odečtena z hodnoty objednávky a ušetřili jste tak peníze.

Registrace správce obchodu
Registrujte se jako správce tohoto obchodu a získejte možnost úpravy a přímého přidávání nabídek.

Registrovaný email musí být pod doménou daného obchodu či uvedený v kontaktech obchodu. Během 24 hodin obdržíte přístupové údaje.

CAPTCHA

Štítky - Supernakup.com
Vyhledávání pomocí štítků pomáhá návštěvníkům nalézt ten správný obchod. Zde můžete upravit štítky pro tento obchod. Nové štítky se začnou zobrazovat do 24 hodin.