Nakupujte levněji. Ušetřete díky slevovým kupónům.
Česká republikaČeská republika | Go to United StatesValidcoupons.net (Eng.) United States
Hlavní strana > S > Supraphonline.cz slevový kupón, Supraphonline.cz slevový kód
Supraphonline.cz

Supraphonline.cz slevový kupón

Zobrazení: Hlasování:
(3.91/5, 81 hlasování)
Pokračovat na www.supraphonline.cz

Aktuální slevy a akce - leden 2022

Více o Supraphonline.cz

Nakupování na Supraphonline.cz...

Česká republika rozhodně není známá podílem nakoupených děl ať už na elektronických nosičích nebo on-line. Čím jsme naopak známí je ale pirátství. To je hlavně důsledkem toho, že na trhu dlouho chyběly služby, díky kterým se mohli zákazníci k legálnímu obsahu jednoduše dostat – pirátění bylo jednodušší. To se ale změnilo v roce 2011 kdy se otevřel první digitální obchod v České republice, který vedle klasického formátu MP3 nabídl veškerý sortiment rovněž v bezztrátovém formátu FLAC, který poskytuje kvalitu záznamu, která je srovnatelná s kvalitou hudby na CD nosičích v nekomprimovaném formátu. Ten obchod se jmenuje Supraphonline.cz.Supraphonline si rychle získal důvěru zákazníků díky uživatelské přívětivosti a komfortu. Zákazníci mají možnost volit mezi více způsoby úhrady a také způsoby získání digitálních děl. K dispozici jsou již zmíněné formáty online hudby, ale také fyzické nosiče v podobě CD, DVD a LP, které jsou nyní stále populárnější. Pro fyzické nosiče také slouží odběrné místo v podobě nové kamenné prodejny na Jungmanově náměstí v Praze.

V roce 2016 naleznete v nabídce Supraphonline 3 miliony skladem a bezmála 300 tisíc alb z katalogů nahrávacích studií jako jsou Supraphon, Universal Music, Warner Music, Sony Music, Popron Music, ale i od vydavatelů jako jsou: Audiostory, Alfedus Music, Animal Music, Avik, Beggars, Best I.A., Beyond Belief, BMS, Bontonland, Brainzone, Championship Music, Citadela Records, Cross Audio Produc, Forza Music, Galén, Haro, Icnet – Soundyard, Indies Records, On Air Music, Opus, Pavian Records, Tata Music, Tympánum, V-Nique, 100Promotion a 4All Production a dalších.

Z kategorií můžete vybírat populární hudbu rozdělenou do obvyklých kategorií a dále také vážnou hudbu a v dnešní době stále populárnější mluvené slovo.

Platit můžete za zboží platební kartou, rychlým převodem, běžným bankovním převodem nebo poštovní poukázkou, mobilním telefonem nebo dokonce kreditem, který si můžete dopředu nabít. Pro fyzické nosiče si můžete zajít přímo do prodejny, nechat si je zaslat službou DPD nebo Českou poštou.

Věříme, že když vyzkoušíte službu Supraphonline.cz už nebudete nikdy v pokušení si hudbu namísto koupení stáhnout – vždyť je to tak jednoduché.

Navštivte www.supraphonline.cz

Jak uplatnit slevový kód na Supraphonline.cz?

1) Vyberte si hudbu na fyzickém nosiči nebo digitální. Projděte objednávkou, vyberte způsob dopravy a vyplňte své dodací údaje.

2) Pod dodacími údaji vedle tlačítka pro přechod k platbě naleznete tlačítko „Máte slevový kód?“. To stiskněte.3) Objeví se nová stránka se seznam zboží a políčkem označeným „Zadejte slevový kód“. Ten sem vložte a klikněte na červené tlačítko „Uplatnit“. Pokud je kód platný bude sleva okamžitě odečtena od hodnoty objednávky.4) Dokončete objednávku.

Navštivte www.supraphonline.cz

Získejte zdarma nejnovější slevové kupóny na svůj e-mail...

Přihlášení
Vítáme vás zpět, níže se můžete přihlásit...

Registrace
Získejte výhody registrovaného uživatele. Mezi výhody patří zobrazení exkluzivních kupónů, možnost vytvoření seznamu oblíbených obchodů a bonusový program o ceny. A mnohem více...

CAPTCHA

Chyba:Email není správně zadaný.
Chyba:Heslo musí mít nejméně 5 znaků.
Chyba:Zadaná hesla se neshodují.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Zapomenuté heslo
Zapomněli jste své heslo pro přihlášení? Nic se neděje! Zašleme vám nové...

CAPTCHA

Novinky emailem
Novinky Vašich oblíbených obchodů (nastavíte v menu Oblíbené).

CAPTCHA

Jak použít slevový kupón?

1. Vyhledání slevy

Najděte slevu do Vašeho oblíbeného obchodu. Seznamte se s podmínkami slevy a klikněte na kupón pro zobrazení a kopírování kódu.

2. Uplatnění kupónu

Kupón vložte v průběhu objednávky do příslušné kolonky („Slevový kupón“, „Slevový kód“ apod.).

3. Ušetření peněz

Sleva je odečtena z hodnoty objednávky a ušetřili jste tak peníze.

Registrace správce obchodu
Registrujte se jako správce tohoto obchodu a získejte možnost úpravy a přímého přidávání nabídek.

Registrovaný email musí být pod doménou daného obchodu či uvedený v kontaktech obchodu. Během 24 hodin obdržíte přístupové údaje.

CAPTCHA

Štítky - Supraphonline.cz
Vyhledávání pomocí štítků pomáhá návštěvníkům nalézt ten správný obchod. Zde můžete upravit štítky pro tento obchod. Nové štítky se začnou zobrazovat do 24 hodin.