Nakupujte levněji. Ušetřete díky slevovým kupónům.
Česká republikaČeská republika | Go to United StatesValidcoupons.net (Eng.) United States
Hlavní strana > S > Slevové kupóny a slevové kódy do Swiss.com
Swiss.com

Swiss.com slevový kupón

Hlasování:
1/52/53/54/55/5
(4.06/5, 67 hlasování)
Pokračovat na www.swiss.com/CZ/en

Aktuální slevy a akce (červenec 2024)

Více o Swiss.com

Nakupování na Swiss.com...

Můžete si dovolit lepší letenky než s nízkonákladovými společnostmi? Chcete svým zaměstnancům na zahraniční cestě dopřát co nejlepší cestu, aby podali v zahraničí co nejlepší pracovní výkon? Spolehněte se na jednu z nejkvalitnějších leteckých společností světa – švýcarské národní aerolinky Swiss.

Swiss slevové kupóny a slevové kódy

Swiss.com Vám umožňují snadno a rychle vyhledávat lety. Stačí zadat odkud, a kam chcete letět, zda chcete pouze jednu cestu nebo cestu zpáteční a samozřejmě termín a počet osob. V cíli si můžete jako u ostatních leteckých společností pronajmout prostřednictvím stejného rozhraní automobil a zarezervovat hotel.

Veškerý potřebný servis zařídíte on-line. Před odletem také můžete provést on-line check in, můžete si přidat do své letenky další zavazadla, samozřejmostí je pak příruční kabinové zavazadlo zdarma.

Flotila letecké společnosti Swiss nabízí nejmodernější letouny, které jsou na trhu. Největší část flotily tvoří Airbus A320, Airbusy A 330 -300 a Airbusy A340-300. Na palubách těchto i ostatních letounů se můžete těšit na sympatickou a profesionální posádku, profesionální a vždy odpočaté piloty, kteří sledují dění v kokpitu, dobré jídlo a vždy čisté toalety.

S čím se naopak musíte smířit je absence českého jazyka na stránkách Swiss.com. Vystačit si musíte s angličtinou, němčinou, francouzštinou, italštinou, portugalštinou, španělštinou, ruštinou a asijskými jazyky. Věříme, že to ale zvládnete bez problémů a letenku si rezervujete.

Swiss je členem skupiny Lufthansa. Pokud tedy vlastníte jejich věrnostní program, nalétané míle od Swiss se Vám do tohoto programu započítávají.

Samozřejmostí jsou také akční nabídky. Nebyla by to letecká společnost, kdyby se Vám nesnažila ukázat, že můžete navštívit různá zajímavá m místa za snížené ceny. Pravidelné nabídky Vás zavedou na zajímavá místa. Nabídky jsou velmi často spojeny s konkrétním letištěm. Valná většina z nich platí pro letiště německá.

Chcete zažít luxus, pohodlí a dostat se do cíle rychle a spolehlivě? Pak by Swiss měla být první volba při výběru letu. Ceny nejsou u této letecké společnosti nijak přemrštěné, ale samozřejmě se nejedná o nízkonákladovou společnost – u Swiss dostanete dobře najíst a Vaše nohy se do mezery mezi sedačkami opravdu vejdou ať jste velcí, jak chcete.

Navštivte www.swiss.com/CZ/en

Jak uplatnit slevový kód na Swiss.com?

1) Vyberte odkud, a kam chcete letět, kdy chcete letět, zda a kdy se chcete vrátit a kolik lidí bude cestovat a dejte vyhledat lety.

2) Z nabízených letů vyberte ty, které Vám budou nejvíce vyhovovat s ohledem na přestupy a plánovanou délku letu. Všimněte si, že vyhledávač nenabízí pouze nabídky společnosti Swiss ale i partnerských leteckých společností. Berte na to při svém rezervování letů ohled.

3) Vyberte let, klikněte na „Calculate“ pro spočítání ceny a dole potom na „Continue“.

4) Na další stránce si můžete vybrat typ sedačky, na které budete sedět během svého letu. Další strana se věnuje možnosti přidat další zavazadlo nad limit nebo si zamluvit speciální jídlo na palubu letadla.

5) Poslední dvě strany už se věnují registraci cestujících a samozřejmě platbě. Pro platbu můžete zvolit jakoukoliv kreditní nebo debetní karty Visa a AirPlus.

Navštivte www.swiss.com/CZ/en

Létejte s Helvétským křížem

Můžete si dovolit lepší letenky než s nízkonákladovými společnostmi? Chcete svým zaměstnancům na zahraniční cestě dopřát co nejlepší cestu, aby podali v zahraničí co nejlepší pracovní výkon? Spolehněte se na jednu z nejkvalitnějších leteckých společností světa – švýcarské národní aerolinky Swiss. Swiss.com Vám umožňují snadno a rychle vyhledávat lety. Stačí zadat odkud, a kam chcete letět, zda chcete pouze jednu cestu nebo cestu zpáteční a samozřejmě termín a počet osob. V cíli si můžete jako u ostatních leteckých společností pronajmout prostřednictvím stejného rozhraní automobil a zarezervovat hotel. Veškerý potřebný servis zařídíte on-line. Před odletem také můžete provést on-line check in, můžete si přidat do své letenky další zavazadla, samozřejmostí je pak příruční kabinové zavazadlo zdarma.Získejte zdarma nejnovější slevové kupóny na svůj e-mail...

Přihlášení
Vítáme vás zpět, níže se můžete přihlásit...

Registrace
Získejte výhody registrovaného uživatele. Mezi výhody patří zobrazení exkluzivních kupónů, možnost vytvoření seznamu oblíbených obchodů a bonusový program o ceny. A mnohem více...

CAPTCHA

Chyba:Email není správně zadaný.
Chyba:Heslo musí mít nejméně 5 znaků.
Chyba:Zadaná hesla se neshodují.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Zapomenuté heslo
Zapomněli jste své heslo pro přihlášení? Nic se neděje! Zašleme vám nové...

CAPTCHA

Novinky emailem
Novinky Vašich oblíbených obchodů (nastavíte v menu Oblíbené).

CAPTCHA

Jak použít slevový kupón?

1. Vyhledání slevy

Najděte slevu do Vašeho oblíbeného obchodu. Seznamte se s podmínkami slevy a klikněte na kupón pro zobrazení a kopírování kódu.

2. Uplatnění kupónu

Kupón vložte v průběhu objednávky do příslušné kolonky („Slevový kupón“, „Slevový kód“ apod.).

3. Ušetření peněz

Sleva je odečtena z hodnoty objednávky a ušetřili jste tak peníze.

Registrace správce obchodu
Registrujte se jako správce tohoto obchodu a získejte možnost úpravy a přímého přidávání nabídek.

Registrovaný email musí být pod doménou daného obchodu či uvedený v kontaktech obchodu. Během 24 hodin obdržíte přístupové údaje.

CAPTCHA

Štítky - Swiss.com
Vyhledávání pomocí štítků pomáhá návštěvníkům nalézt ten správný obchod. Zde můžete upravit štítky pro tento obchod. Nové štítky se začnou zobrazovat do 24 hodin.