Nakupujte levněji. Ušetřete díky slevovým kupónům.
Česká republikaČeská republika | Go to United StatesValidcoupons.net (Eng.) United States
Hlavní strana > S > Slevové kupóny a slevové kódy do Synottip.cz
Synottip.cz

Synottip.cz slevový kupón

Hlasování:
1/52/53/54/55/5
(3.29/5, 86 hlasování)

Aktuální slevy a akce (červenec 2024)

Více o Synottip.cz

Nakupování na Synottip.cz...

Firma Synot Tip a. s. je součástí mezinárodního holdingu Synot a je známá především jako přední česká společnost v oblasti loterijního průmyslu. Dnes Synot tvoří tři samostatné divize, z nichž jedna se věnuje provozování kursového sázení a druhá provozování loterijního systému, videoloterijních terminálů atd. Divize kurzového sázení, na kterou se zaměřuje portál synottip.cz je orientována na kursové sázení na sportovní utkání, společenské události nebo losované hry. Hlavním tématem sázek jsou především sportovní utkání. Společnost Však nabízí také sázení na další atraktivní témata jako jsou volby do parlamentu.

Synottip slevové kupóny a slevové kódy

Každý hráč se registruje do Benefit klubu, ve kterém je možné získat registrační bonus. Na botové konto bude ihned po dokončení registrace připsáno 100 benefit bodů. Dále je možné získat dalších 500 benefit bodů. Dalších 200 je pak za ověření všech údajů, které jsou ze zákona povinné pro zřízení trvalého konta. Pokud jste klienty České spořitelny nebo Air Bank a používáte internetové bankovnictví, můžete tak učinit rovnou z pohodlí domova. Pokud nejste, pak musíte navštívit jedno z registračních míst. Dále už budete hrát pouze na internetu. Pro to je potřeba ověřit bankovní účet za což dostanete dalších 200 bodů.

Vstupní bonus si můžete zvolit sami. Podle výše prvního vkladu jsou to 4 bonusy. 100 % bonus ve výši prvního vkladu do výše 2 000 Kč můžete získat, pokud do šesti měsíců od prvního vkladu prosázíte alespoň 10 násobek svého vkladu.

Online poker 100 % bonus můžete získat také do výše 10 000 Kč. Při vkladu do 2 000 Kč trvá nárok na 100 % bonus 3 měsíce, při vkladu do 10 000 Kč je možné bonus čerpat až 6 měsíců.

VLT Dynot garantuje 500 benefit bodů na konto ihned poté, co sázky na VLT po registraci dosáhnou 5 000 Kč.

V Casino můžete získat 100 % bonus z prvního vkladu po dokončení úplně registrace, a to do maximální výše 5 000 Kč. Po prvním vkladu je třeba odehrát sázky alespoň ve výši 30 ti násobku prvního vkladu, který činí minimálně 100 Kč.

Benefit body do svého účtu sbíráte za každou sázku. Můžete se tak stát stříbrným nebo zlatým zákazníkem. Ať už hrajete se Synotem kdekoliv, vždy máte šanci získat slušnou dávku benefit bodů. Tyto body se automaticky převádí na peněžní prostředky. 1 bod se rovná 1 koruně. V případě, že se rozhodnete své body využít jako jiné plnění, je hodnota 1 bodu 100 násobně nižší než při vkladu do hry. Kompletní statistiky bonusů, které plynou z bonus klubu naleznete přímo na stránkách synottip.cz.

Věříme, že Vám synottip.cz přinese při hře spoustu zábavy. Přejeme Vám hodně štěstí ve hře.

Navštivte www.synottip.cz/Error/404?aspxerrorpath=

Jak uplatnit slevový kód na Synottip.cz?

1) Na Synnottip.cz je třeba se vždy zaregistrovat. Pro registraci je třeba využít formulář dostupný na Synottip.cz.

2) Ve formuláři je třeba vyplnit své údaje a ověřit platnost telefonního čísla.

3) Pokud jste klienty České spořitelny nebo Air Bank můžete dokončit registraci z pohodlí domova. Pokud nejste klienty těchto bankovních ústavů, je třeba navštívit registrační body, kde bude ověřena Vaše totožnost a především věk.

4) Jakmile je Vaše registrace dokončena, můžete prostřednictvím vybrané platební metody dobíjet svůj herní účet a vrhnout se do hry. Pokud splníte podmínky, můžete se těšit na tučné bonusy za registraci a hru.

Navštivte www.synottip.cz/Error/404?aspxerrorpath=

Články

28.6.2019: Synot Tip (synottip.cz) Sazky.info
17.6.2019: Synot TIP bonusový kód Sazky.info

Promo kód Synottip

Synottip promo kód je zajímavá záležitost pro všechny sázející. Promo kód Synottip můžete použít přímo na jejich webu nebo v aplikaci a získáte tak bonus za svou novou registraci včetně vstupního bonusu do hodnoty 25 000 Kč a za další vklady bonus dalších 100 000 Kč. Tyto bonusy mají samozřejmě své podmínky. Pokud hledáte, jak se zaregistrovat na Synottip online nebo v sázkové kanceláři, doporučujeme vám navštívit stránky Synottipu. Tam najdete kompletní instrukce na to, jak uplatnit Promo kód Synottip a také na to jak získat vstupní a další bonusy za hru nebo za registraci. Synottip je nejlepší místo pro vaše kurzové sázky nebo pro hraní beden online. Nezapomeňte, že žádné zahraniční služby vám nenabídnou v České republice takový servis, jak nabízí právě Synottip. A právě výše těchto bonusů je bezprecedentní.YouTubeZískejte zdarma nejnovější slevové kupóny na svůj e-mail...

Přihlášení
Vítáme vás zpět, níže se můžete přihlásit...

Registrace
Získejte výhody registrovaného uživatele. Mezi výhody patří zobrazení exkluzivních kupónů, možnost vytvoření seznamu oblíbených obchodů a bonusový program o ceny. A mnohem více...

CAPTCHA

Chyba:Email není správně zadaný.
Chyba:Heslo musí mít nejméně 5 znaků.
Chyba:Zadaná hesla se neshodují.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Zapomenuté heslo
Zapomněli jste své heslo pro přihlášení? Nic se neděje! Zašleme vám nové...

CAPTCHA

Novinky emailem
Novinky Vašich oblíbených obchodů (nastavíte v menu Oblíbené).

CAPTCHA

Jak použít slevový kupón?

1. Vyhledání slevy

Najděte slevu do Vašeho oblíbeného obchodu. Seznamte se s podmínkami slevy a klikněte na kupón pro zobrazení a kopírování kódu.

2. Uplatnění kupónu

Kupón vložte v průběhu objednávky do příslušné kolonky („Slevový kupón“, „Slevový kód“ apod.).

3. Ušetření peněz

Sleva je odečtena z hodnoty objednávky a ušetřili jste tak peníze.

Registrace správce obchodu
Registrujte se jako správce tohoto obchodu a získejte možnost úpravy a přímého přidávání nabídek.

Registrovaný email musí být pod doménou daného obchodu či uvedený v kontaktech obchodu. Během 24 hodin obdržíte přístupové údaje.

CAPTCHA

Štítky - Synottip.cz
Vyhledávání pomocí štítků pomáhá návštěvníkům nalézt ten správný obchod. Zde můžete upravit štítky pro tento obchod. Nové štítky se začnou zobrazovat do 24 hodin.