Nakupujte levněji. Ušetřete díky slevovým kupónům.
Česká republikaČeská republika | Go to United StatesValidcoupons.net (Eng.) United States
Hlavní strana > T > Slevové kupóny a slevové kódy do Takko.com

Takko.com slevový kupón

Hlasování:
1/52/53/54/55/5
(4.51/5, 246 hlasování)

Aktuální slevy a akce (září 2023)


Podobné slevy a akce

Více o Takko.com

Nakupování na Takko.com...

Takko nabízí módní zboží pro celou rodinu ve špičkové kvalitě za cenu, kterou si může dovolit každá rodina. Takko má více než 1 900 obchodů rozesetých napříč 17 zeměmi a pro společnost v těchto obchodech pracuje téměř 18 tisíc zaměstnanců. Takko je jedním z největších módních diskontů v Evropě.

Takko slevové kupóny a slevové kódy

Obchod je zaměřený na uspokojení zákazníka. Zákazníci mají možnost kontaktovat prodejce kdykoliv a kdekoliv včetně obchodů samotných nebo třeba sociálních sítí. Tako hrdě nabízí širokou nabídku od silných privátních značek. Díky nim získá každý zákazník kombinaci klasiky, basics a moderních trendů.

Takko.com nabízí možnost objednání na internetu zatím pouze v Německu. V České republice naleznete na této adrese pouze katalog zboží, kde můžete prohlížet aktuální nabídku produktů. Nejsou zde ovšem vyobrazeny ceny. Pro ty si musíte přímo do obchodu. Obchody mají v cenotvorbě určitou autonomii.

Na Takko.cz se ovšem můžete zaregistrovat do VIP klubu. Jako VIP zákazník profitujete z jedinečných akcí, u kterých získáváte slevy na své oblíbené artikly – exkluzivně jen pro Vás. Díky informačnímu newsletteru se dozvíte o všech speciálních akcích, soutěžích a dalších nabídkách jako první. Bude Vám také představován aktuální leták s novým trendy. Ke svým narozeninám navíc obdržíte exkluzivní překvapení. Pro registraci stačí vyplnit na webu pár svých údajů. Kupóny vám budou doručovány do poštovní schránky. Ovšem když si je zapomenete vzít nebo pošťačka zabloudí, můžete použít na pokladně i elektronickou verzi těchto kupónů. Pokud ovšem budete měnit svou adresu, nezapomeňte si jí v profilu změnit. Na uvítanou v Takku dostanou VIP zákazníci poukázku v hodnotě 125 Kč, kterou mohou použít na své nákupy.

A jaké zboží na Takko.com najdete? Dámy si vyberou topy, trička, blůzky, pletené svetry, pulovry, mikiny, šaty, sukně, kalhoty, džíny, bundy, základní (basics), doplňky prádlo, noční prádlo, plážovou módu, ponožky a punčochy, sportstyles a vesty. Pánové nakoupí trička, košile, mikiny, pulovry a pletené svetry, džíny, kalhoty, kabátky, ponožky, prádlo, plavky a doplňky. Takko jako jeden z mála diskontních maloobchodních řetězců nabízí také větší velikosti v kategoriích trička, topy, blůzky, pulovry, pletené svetry a mikiny, džíny a kalhoty, bundy, šaty a sukně, doplňky a swimwear.

Věříme, že vás nakupování v Takku bude bavit a doufáme, že se vám podaří s VIP klubem ušetřit co nejvíce peněz za módní zboží.

Navštivte www.takko.com/cs-cz/homepage

Jak uplatnit slevový kód na Takko.com?

Takko.com nenabízí aktuálně možnost zakoupit si zboží přes internet. Nejde tudíž uplatňovat online slevové kódy. Všechny akční nabídky, které jsou vám k dispozici prostřednictvím našeho slevového portálu slevovykupon.net získáváte automaticky po přechodu do Takko.com skrze odkazy v jednotlivých nabídkách.

Protože v Německu již online obchod funguje, dá se předpokládat, že bude zpřístupněn také zákazníkům v jiných zemích. Pokud se tak stane a budete moc začít využívat online kupóny, budeme Vás o tom informovat zde včetně podrobného návodu na uplatnění kódů. Zatím jsou kupóny pouze papírové nebo elektronické po předložení na pokladně obchodu.

Navštivte www.takko.com/cs-cz/homepage

Články

2.6.2019: Takko leták

Získejte zdarma nejnovější slevové kupóny na svůj e-mail...

Přihlášení
Vítáme vás zpět, níže se můžete přihlásit...

Registrace
Získejte výhody registrovaného uživatele. Mezi výhody patří zobrazení exkluzivních kupónů, možnost vytvoření seznamu oblíbených obchodů a bonusový program o ceny. A mnohem více...

CAPTCHA

Chyba:Email není správně zadaný.
Chyba:Heslo musí mít nejméně 5 znaků.
Chyba:Zadaná hesla se neshodují.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Zapomenuté heslo
Zapomněli jste své heslo pro přihlášení? Nic se neděje! Zašleme vám nové...

CAPTCHA

Novinky emailem
Novinky Vašich oblíbených obchodů (nastavíte v menu Oblíbené).

CAPTCHA

Jak použít slevový kupón?

1. Vyhledání slevy

Najděte slevu do Vašeho oblíbeného obchodu. Seznamte se s podmínkami slevy a klikněte na kupón pro zobrazení a kopírování kódu.

2. Uplatnění kupónu

Kupón vložte v průběhu objednávky do příslušné kolonky („Slevový kupón“, „Slevový kód“ apod.).

3. Ušetření peněz

Sleva je odečtena z hodnoty objednávky a ušetřili jste tak peníze.

Registrace správce obchodu
Registrujte se jako správce tohoto obchodu a získejte možnost úpravy a přímého přidávání nabídek.

Registrovaný email musí být pod doménou daného obchodu či uvedený v kontaktech obchodu. Během 24 hodin obdržíte přístupové údaje.

CAPTCHA

Štítky - Takko.com
Vyhledávání pomocí štítků pomáhá návštěvníkům nalézt ten správný obchod. Zde můžete upravit štítky pro tento obchod. Nové štítky se začnou zobrazovat do 24 hodin.