Nakupujte levněji. Ušetřete díky slevovým kupónům.
Česká republikaČeská republika | Go to United StatesValidcoupons.net (Eng.) United States
Hlavní strana > T > Slevové kupóny a slevové kódy do Talkonlinepanel.com

Talkonlinepanel.com slevové kupóny

Hlasování:
1/52/53/54/55/5
(3.53/5, 49 hlasování)
Pokračovat na talkonlinepanel.com/cz

Aktuální slevy a akce (duben 2024)


Podobné slevy a akce

Více o Talkonlinepanel.com

Nakupování na Talkonlinepanel.com...

Talk online panely pracují ve střední a jihovýchodní Evropě prostřednictvím sítě zastupitelských úřadů a místních projektových manažerů. Zaměstnávají členy prostřednictvím probíhajících výzkumů, komunitních a mediálních portálů. Všechny údaje, které uživatelé poskytují jsou uchovány v bezpečné databázi a mohou být používány pouze s cílem vytvoření seznamu účastníků pro cílový průzkum – průzkum trhu nebo průzkum veřejného mínění.

Talkonlinepanel slevové kupóny a slevové kódy

Kdo se zúčastní průzkumu je odměňován prostřednictvím věrnostního bodového programu, který přiděluje různý počet bonusových bodů za vyplnění různých dotazníků. V závislosti na právních předpisech jednotlivých zemí jsou body změřeny na dárkové poukázky nebo hotovost. Hotovost může být převedena na bankovní účet nebo věnována na charitativní účely.

Na Talkonlinepanel.com je zaměření hlavně na kvalitu panelu. Proto je používáno kontrolní opatření v podobě ověřování uživatelských dat prostřednictvím náhodné pošty a telefonního kontaktu. Je zde měsíční omezení zúčastněných průzkumů a průběžné žádosti o aktualizaci profilu uživatelů. Právě tato praxe zajistí ty nejlepší výsledky jednotlivých průzkumů, které nebudou zkreslené.

Vy jako uživatel se jednoduše zaregistrujete prostřednictvím formuláře, začnete vyplňovat průzkumy a sbírat body a ve výsledku můžete tyto body vyměnit za peníze nebo poukázky.

Odměny se neustále mění. Nicméně abyste získali představu o tom, co je možné získat, můžeme Vám ukázat aktuální nabídku. Za 2 tisíce nasbíraných bodů si můžete nechat vyplatit 350 Kč na bankovní účet, za 1 600 bodů získáte poukázku v hodnotě 200 Kč do obchodu Mall.cz, za 900 bodů pak poukázku na nákup na Vivantis.cz v hodnotě 150 Kč, za 1 400 bodů poukázku 400 Kč do Mall.cz a za 1500 bodů poukázku do Vivantis.cz v hodnotě 250 Kč. Pokud se cítíte štědrými, můžete své body proměnit za dary na charitu a to konkrétně pro nadační fond POKORA, nadační fond dětské onkologie Krtek, nebo nadační fond Pink Bubble. Mezi cenami jsou dále předplatné časopisů Playboy, Apetit a Zahrada. Příští týden nebo měsíc mohou být ale odměny jinak, proto berte tento odstavec hlavně jako ilustrativní. Registrace je rychlá a jednoduchá. Jednotlivé průzkumy se od sebe liší délkou a také získanými body. Za každý z nich tak můžete získat jiné množství obvykle v závislosti na tom, jak dlouho Vám bude jejich vyplnění trvat.

Teď už víte prakticky všechno. Utíkejte tedy přímo na TalkOnlinePanel.com a zaregistrujte se v České jazykové mutaci.

Navštivte talkonlinepanel.com/cz

Jak uplatnit slevový kód na Talkonlinepanel.com?

TalkOnlinePanel.com neposkytuje žádné služby ve smyslu nákupu. Veškeré nabídky, které talkonlinepanel.com poskytuje získáte automaticky po přechodu do TalkOnlinePanel.com skrze odkazy v jednotlivých kupónech.

Navštivte talkonlinepanel.com/czZískejte zdarma nejnovější slevové kupóny na svůj e-mail...

Přihlášení
Vítáme vás zpět, níže se můžete přihlásit...

Registrace
Získejte výhody registrovaného uživatele. Mezi výhody patří zobrazení exkluzivních kupónů, možnost vytvoření seznamu oblíbených obchodů a bonusový program o ceny. A mnohem více...

CAPTCHA

Chyba:Email není správně zadaný.
Chyba:Heslo musí mít nejméně 5 znaků.
Chyba:Zadaná hesla se neshodují.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Zapomenuté heslo
Zapomněli jste své heslo pro přihlášení? Nic se neděje! Zašleme vám nové...

CAPTCHA

Novinky emailem
Novinky Vašich oblíbených obchodů (nastavíte v menu Oblíbené).

CAPTCHA

Jak použít slevový kupón?

1. Vyhledání slevy

Najděte slevu do Vašeho oblíbeného obchodu. Seznamte se s podmínkami slevy a klikněte na kupón pro zobrazení a kopírování kódu.

2. Uplatnění kupónu

Kupón vložte v průběhu objednávky do příslušné kolonky („Slevový kupón“, „Slevový kód“ apod.).

3. Ušetření peněz

Sleva je odečtena z hodnoty objednávky a ušetřili jste tak peníze.

Registrace správce obchodu
Registrujte se jako správce tohoto obchodu a získejte možnost úpravy a přímého přidávání nabídek.

Registrovaný email musí být pod doménou daného obchodu či uvedený v kontaktech obchodu. Během 24 hodin obdržíte přístupové údaje.

CAPTCHA

Štítky - Talkonlinepanel.com
Vyhledávání pomocí štítků pomáhá návštěvníkům nalézt ten správný obchod. Zde můžete upravit štítky pro tento obchod. Nové štítky se začnou zobrazovat do 24 hodin.