Nakupujte levněji. Ušetřete díky slevovým kupónům.
Česká republikaČeská republika | Go to United StatesValidcoupons.net (Eng.) United States
Hlavní strana > T > Slevové kupóny a slevové kódy do Tanahavlickova.cz

Tanahavlickova.cz slevové kupóny

Hlasování:
1/52/53/54/55/5
(3.5/5, 16 hlasování)
Pokračovat na www.tanahavlickova.cz

Aktuální slevy a akce (březen 2024)


Podobné slevy a akce

Více o Tanahavlickova.cz

Nakupování na Tanahavlickova.cz...

Táňa Havlíčková je módní návrhářka nekonvenčního stylu, která naučí ženy, muže i děti oblékat svou duši. Po úspěšné módní kariéře návrhářky zažila pocit nenaplnění z této zdánlivě povrchní profese a protože cítila, že mód zdaleka není jenom oblékání těla, začala pracovat jako stylová poradkyně a zkoumala, co vlastně oblečení vysílá a jak s ním pracovat, abychom byli nejen sladění, ale hlavně aby nastal soulad mezi oblečením těla a duše.

Tanahavlickova slevové kupóny a slevové kódy

Později objevila metodu osmi stylových klíčů, kdy si všimla, že existují určité principy a zákonitosti, které vycházejí z psychologie lidských typů, které navazují na oblékání. S touto metodou podvědomě pracovala i v práci módní návrhářky. Naplno potom metodu uplatnila ve své nové profesi, kterou nazvala fashion terapie. Metoda se jmenuje Octo Codes. Tisíce žen již prošly semináři, osobními konzultacemi a četly první knihu MÓDA A DUŠE aneb KLÍČ K SOBĚ. Nechyběly ani videa a televizní seriál na TV relax – Proměny s Táňou Havlíčkovou.

8 typů žen, znamená osm stylů a osm různých pohledů. Toužíte-li být v životě opravdu spokojené a prožívat pocity vnitřního opravdového štěstí, je třeba třinácté komnaty otevřít a nechat v nich pořádně vyvětrat. Otevřít všechna okna, sdílet své pocity a nechat dveře otevřené, aby mohli vstoupit i ostatní a přečíst si Vaše dosavadní tajnosti.

V e-shopu Tanahavlickova.cz si můžete zakoupit novou knihu KLÍČ K RODINĚ aneb MANUÁL K DĚTSKÉ DUŠI, která Vám pomůže poznat styl u Vašich dětí, partnera, rodičů, babiček i dědečků. Stále je také k dispozici původní kniha MÓDA A DUŠE aneb KLÍČ K SOBĚ která Vás naučí porozumět neverbálním signálům Vašeho oblečení. Objednat se také můžete na on-line seminář STYLOVÝ KLÍČ. Jako na běžném semináři v přímém přenosu Vám Táňa vysvětlí i zde podstatu metody OCTO CODES, dělení na jinové a jangové ženy a spoustu dalšího. Přihlásit se můžete také na konzultaci online Móda a Duše. Táňa Vás naučí být krásná nejen uvnitř, ale podpořit také svou vnější krásu. Zakoupit můžete video Moudrá šatna. Dozvíte se, jak mít ve své skříni jenom to, co Vám sluší a v čem se cítíte dobře. Dále zakoupíte ebook Osm pohledů na OCTO CODES, e-book Osm klíčů k Vaší duši, kolekci produktů OCTO CODES a Módu chytře s Táňou a Petrem.

Pro objednávku stačí vyplnit příslušný formulář. Platit můžete pomocí bankovního převodu nebo skrze peněženku GoPay.

Věříme, že Vám Táňa Havlíčková pomůže porozumět sami sobě a svému stylu oblékání. Pomoci tak můžete i ostatním členům své rodiny.

Navštivte www.tanahavlickova.cz

Jak uplatnit slevový kód na Tanahavlickova.cz?

Obchod Tanahavlickova.cz aktuálně nenabízí žádné možnosti využití slevových kódů. Veškeré akční nabídky, které jsou Vám k dispozici na našem slevovém portálu SlevovyKupon.net získáte automaticky po přechodu do Tanahavlickova.cz skrze odkazy v jednotlivých nabídkách.

Navštivte www.tanahavlickova.czZískejte zdarma nejnovější slevové kupóny na svůj e-mail...

Přihlášení
Vítáme vás zpět, níže se můžete přihlásit...

Registrace
Získejte výhody registrovaného uživatele. Mezi výhody patří zobrazení exkluzivních kupónů, možnost vytvoření seznamu oblíbených obchodů a bonusový program o ceny. A mnohem více...

CAPTCHA

Chyba:Email není správně zadaný.
Chyba:Heslo musí mít nejméně 5 znaků.
Chyba:Zadaná hesla se neshodují.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Zapomenuté heslo
Zapomněli jste své heslo pro přihlášení? Nic se neděje! Zašleme vám nové...

CAPTCHA

Novinky emailem
Novinky Vašich oblíbených obchodů (nastavíte v menu Oblíbené).

CAPTCHA

Jak použít slevový kupón?

1. Vyhledání slevy

Najděte slevu do Vašeho oblíbeného obchodu. Seznamte se s podmínkami slevy a klikněte na kupón pro zobrazení a kopírování kódu.

2. Uplatnění kupónu

Kupón vložte v průběhu objednávky do příslušné kolonky („Slevový kupón“, „Slevový kód“ apod.).

3. Ušetření peněz

Sleva je odečtena z hodnoty objednávky a ušetřili jste tak peníze.

Registrace správce obchodu
Registrujte se jako správce tohoto obchodu a získejte možnost úpravy a přímého přidávání nabídek.

Registrovaný email musí být pod doménou daného obchodu či uvedený v kontaktech obchodu. Během 24 hodin obdržíte přístupové údaje.

CAPTCHA

Štítky - Tanahavlickova.cz
Vyhledávání pomocí štítků pomáhá návštěvníkům nalézt ten správný obchod. Zde můžete upravit štítky pro tento obchod. Nové štítky se začnou zobrazovat do 24 hodin.