Nakupujte levněji. Ušetřete díky slevovým kupónům.
Česká republikaČeská republika | Go to United StatesValidcoupons.net (Eng.) United States
Hlavní strana > T > Slevové kupóny a slevové kódy do Tarifomat.cz
Tarifomat.cz

Tarifomat.cz slevové kupóny

Hlasování:
1/52/53/54/55/5
(4.39/5, 118 hlasování)
Pokračovat na tarifomat.cz

Aktuální slevy a akce (duben 2024)

Více o Tarifomat.cz

Nakupování na Tarifomat.cz...

Na trhu je dnes nepřeberné množství operátorů. Nemyslíme jen ty tři základní – O2, Vodafone a T-Mobile ale i ty virtuální, kteří nabízejí své služby prostřednictvím sítě výše zmíněných a odebírají od nich tarify za množstevní slevy, které dále přeprodávají Vám. Je jich už tolik, že byste je nejspíš nedokázali vyjmenovat. Kdo Vám ale nabídne tu nejlepší nabídku volání? Podívejte se na Tarifomat.cz. Tarifomat ale nenabízí pouze služby mobilních operátorů. Dokáže Vám najít nejvýhodnějšího poskytovatele energie, nejvýhodnějšího internetového providera, nejlepší povinné ručení a také Vám najde slevu na mobilní telefon nebo tablet. My budeme ale fungování tarifomatu ilustrovat právě na výběru mobilního operátora.

Tarifomat slevové kupóny a slevové kódy

Tarifomat.cz Vám vybere tu nejvýhodnější nabídku na míru. Vyplňte kolik provoláte, kolik SMS pošlete a kolik dat měsíčně spotřebujete. Výsledné nabídky budou odpovídat Vašim parametrům a co je nejlepší, budou také seřazené od té nejnižší ceny.

Provedeme test. Řekněme, že provoláme 2 hodiny měsíčně, SMS pošleme pouze 15 a k tomu vypotřebujeme 1 GB dat. To všechno zadáme do počítadla a klikneme na srovnání ceny tarifů. Hned vidíme, že nejvýhodnější balíček nám dokáže nabídnout Telestica – 150 minut volání a 1,5 GB dat bez SMS za 433 Kč.

Přepnout si můžete také na expertní kalkulačku, kde můžete zadávat kolik provoláte minut do které sítě a pokud také do pevných linek, stejně tak s SMS. V expertním módu můžete také vložit fakt, že jste senior, student nebo držitel průkazu ZTP, což někteří operátoři ve svých tarifech dokáží zohlednit.

Můžete si také požádat o nabídku neveřejných tarifů. V kalkulačce zadáte u „Neveřejné nabídky“ a zadáte své telefonní číslo. Tyto neveřejné nabídky jsou často tvořeny také tarify, které nabízejí 70 % slevu oproti běžným tarifům. Pokud zadáte své telefonní číslo, očekávejte hovor s nabídkou některého výhodného tarifu, který bude ušit na míru podle Vámi vyplněných údajů.

Zcela podobně funguje i kalkulačka dodavatelů elektřiny a plynu. Zde jen musíte navíc specifikovat kraj, kde žijete, roční spotřebu, druh bydlení, využití energie a opět možnost získat telefonicky neveřejnou nabídku.

Jak nabídku získat? Pokud se Vám některá ze zobrazených nabídek obzvláště líbí, pak klikněte u ní na zelené tlačítko „Více informací“. Tam vyplníte své telefonní číslo a operátoři Vás budou kontaktovat ohledně této nabídky a případného uzavření smlouvy s příslušnou společností.

Zobrazit si také můžete hodnocení ostatních uživatelů všech poskytovatelů služeb. Nevíte, zda Vámi vybraná společnost je opravdu spolehlivá? Najděte ji na zdi hanby a slávy. Najdete tu celkové hodnocení Všech hodnotitelů a také slovní hodnocení některých lidí, kteří jsou buď spokojeni nebo nespokojeni se službou. Pamatujte ovšem, že lidé si mnohem častěji dají práci postěžovat, než někoho pochválit – proto tuto tabuli berte spíše s nadhledem.

Tarifomat slevové kupóny a slevové kódy

Faktem je, že s Tarifomat.cz Vám odpadá veškerá administrativa – Tarifomat jednoduše všechno zvládne za Vás a vy tak nemusíte někde běhat ani nikam telefonovat – stačí Vám pouze jeden nebo několik telefonátů s Vámi známým operátorem Tarifomatu. Že je to až moc skvělé? Kde Tarifomat bere peníze? Přece to nedělá vše zdarma. Samozřejmě že ne – ale provizi z prodeje dostane Tarifomat od poskytovatelů služeb – nikoliv od Vás. Vy tak můžete využívat své nejvýhodnější služby a žít s dobrým pocitem, že jste neutratili ani korunu navíc a ušetřili čas, který byste strávili dlouhým vyřizováním.

Navštivte tarifomat.cz

Jak uplatnit slevový kód na Tarifomat.cz?

Tarifomat nenabízí nikde možnost vložení slevového kódu. Všechny nabídky, které vidíte jsou akčními nabídkami, které jsou Vám dostupné přímo na portálu Tarifomatu bez nutnosti zadávat kód. Jednoduše klepněte na nabídku a přejděte přímo na Tarifomat.

Navštivte tarifomat.cz

Výpočet energií s Tarifomatem

Každý z nás potřebuje energie - nežijeme v době kamenné a bez elektrické energie byste ani nemohli číst tento článek. Tarifomat.cz Vám pomůže najít vhodného dodavatele elektrické energie a zemního plynu. Pro získání nabídek je třeba vyplnit kraj ve kterém bydlíte, vaší roční spotřebu (pokud znáte) druh bydlení (tedy byt nebo dům) a využití (zda používáte elektřinu / plyn na vaření, ohřev vody a vytápění. Tarifomat disponuje i neveřejnými nabídkami poskytovatelů. Volbou ano ve formuláři získáte možnost zjistit aktuální akce při telefonické konzultaci. Poslední co musíte udělat je vyplnit telefonní číslo, na které Vás budou moci případně operátoři kontaktovat a začít s vámi domlouvat detaily. Pak už si můžete začít vybírat spolehlivého dodavatele s nejlepší cenou.

Získejte zdarma nejnovější slevové kupóny na svůj e-mail...

Přihlášení
Vítáme vás zpět, níže se můžete přihlásit...

Registrace
Získejte výhody registrovaného uživatele. Mezi výhody patří zobrazení exkluzivních kupónů, možnost vytvoření seznamu oblíbených obchodů a bonusový program o ceny. A mnohem více...

CAPTCHA

Chyba:Email není správně zadaný.
Chyba:Heslo musí mít nejméně 5 znaků.
Chyba:Zadaná hesla se neshodují.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Zapomenuté heslo
Zapomněli jste své heslo pro přihlášení? Nic se neděje! Zašleme vám nové...

CAPTCHA

Novinky emailem
Novinky Vašich oblíbených obchodů (nastavíte v menu Oblíbené).

CAPTCHA

Jak použít slevový kupón?

1. Vyhledání slevy

Najděte slevu do Vašeho oblíbeného obchodu. Seznamte se s podmínkami slevy a klikněte na kupón pro zobrazení a kopírování kódu.

2. Uplatnění kupónu

Kupón vložte v průběhu objednávky do příslušné kolonky („Slevový kupón“, „Slevový kód“ apod.).

3. Ušetření peněz

Sleva je odečtena z hodnoty objednávky a ušetřili jste tak peníze.

Registrace správce obchodu
Registrujte se jako správce tohoto obchodu a získejte možnost úpravy a přímého přidávání nabídek.

Registrovaný email musí být pod doménou daného obchodu či uvedený v kontaktech obchodu. Během 24 hodin obdržíte přístupové údaje.

CAPTCHA

Štítky - Tarifomat.cz
Vyhledávání pomocí štítků pomáhá návštěvníkům nalézt ten správný obchod. Zde můžete upravit štítky pro tento obchod. Nové štítky se začnou zobrazovat do 24 hodin.