Nakupujte levněji. Ušetřete díky slevovým kupónům.
Česká republikaČeská republika | Go to United StatesValidcoupons.net (Eng.) United States
Hlavní strana > T > Slevové kupóny a slevové kódy do Teamviewer.com
Teamviewer.com

Teamviewer.com slevové kupóny

Hlasování:
1/52/53/54/55/5
(2.76/5, 21 hlasování)
Pokračovat na www.teamviewer.com/cs

Aktuální slevy a akce (září 2023)

Více o Teamviewer.com

Nakupování na Teamviewer.com...

TeamViewer.com je skvělá služba, která umožňuje uživatelům vzdáleně ovládat své počítače a mobilní zařízení pomocí internetu. Jeho široké spektrum funkcí, variant a cenových plánů nabízí všem uživatelům možnost využít tuto výjimečnou službu.

Teamviewer slevové kupóny a slevové kódy

Jednou z klíčových funkcí TeamViewer.com je vzdálený přístup a práce, což umožňuje uživatelům pracovat odkudkoliv s plným přístupem ke svým zařízením bez nutnosti používat VPN. Tato funkce je zvláště výhodná pro profesionály, kteří potřebují pracovat mimo kancelář a přesto mít přístup ke svým souborům a aplikacím.

Další důležitou funkcí je vzdálená podpora, která umožňuje okamžitě řešit IT problémy na dálku. TeamViewer.com je považován za jednu z nejlépe zabezpečených a nejvýkonnějších platforem pro poskytování technické podpory.

Služba také nabízí podporu pro mobilní zařízení, což umožňuje uživatelům rychle řešit problémy s jejich chytrými telefony nebo tablety prostřednictvím počítače. Bez ohledu na to, zda používáte zařízení s Androidem nebo iOS, TeamViewer.com vám umožní snadno přistupovat a řešit problémy na vašem mobilním zařízení.

Pro podniky nabízí TeamViewer.com dvě specializované platformy. TeamViewer Tensor je podniková platforma pro vzdálené připojení, která umožňuje škálovat, spravovat a zabezpečovat podporu napříč celým podnikem. Na druhou stranu TeamViewer Frontline je průmyslová platforma s rozšířenou realitou, která poskytuje pracovníkům v první linii potřebné vybavení a zjednodušuje výrobní operace.

Pro různé typy uživatelů a jejich potřeby TeamViewer nabízí několik variant svého produktu. Zdarma verze je určena pro osobní použití a umožňuje přístup až na 5 zařízení. Tato varianta zahrnuje vzdálený přístup, podporu a spolupráci.

Pro jednotlivce je k dispozici varianta "Jednotlivec", která umožňuje přístup k neomezenému počtu zařízení. Kromě vzdáleného přístupu, podpory a spolupráce obsahuje také funkci Remote Management, která umožňuje centralizovanou správu IT na dálku. Cena této varianty je 29,90 € měsíčně.

Pro týmy a podniky je TeamViewer.com k dispozici ve variantách "Tým" a "Podnik". Varianta "Tým" je určena pro tři uživatele, kteří potřebují přístup k neomezenému počtu zařízení a zahrnuje všechny funkce varianty "Jednotlivec". Kromě toho je také k dispozici funkce TeamViewer Tensor. Cena této varianty je 59,90 € měsíčně.

Varianta "Podnik" je vhodná pro pět nebo více uživatelů a zahrnuje všechny funkce varianty "Tým". Navíc je dodávána s funkcí TeamViewer Frontline, která je ideální pro průmyslové prostředí. Cena této varianty je 119 € měsíčně.

Pro instalaci TeamViewer.com jsou potřeba určité minimální požadavky. Pro operační systémy jsou podporovány Windows 7 nebo novější, Mac OS X 10.12 nebo novější, různé distribuce Linuxu, Android 4.4 nebo novější a iOS 11 nebo novější. Rychlost internetového připojení by měla být minimálně 1 Mbit/s pro vzdálený přístup a podporu a minimálně 10 Mbit/s pro TeamViewer Tensor a Frontline. Pro instalaci je také potřeba mít k dispozici alespoň 200 MB volného místa na disku.

Pokud máte zájem o vyzkoušení služby TeamViewer.com, je k dispozici bezplatná zkušební verze pro firmy, která umožňuje vyzkoušet všechny funkce po dobu 14 dnů. Navíc TeamViewer nabízí webový klient, který umožňuje přístup k zařízením přes webový prohlížeč bez nutnosti instalace. Mobilní aplikace pro Android a iOS jsou také dostupné, což umožňuje uživatelům přistupovat ke svým zařízením prostřednictvím svých mobilních telefonů a tabletů.

Navštivte www.teamviewer.com/cs

Jak uplatnit slevový kód na Teamviewer.com?

Služba Teamviewer je nabízená formou předplatného. Pokud existuje na našem portálu výhodnější nabídka pro získání předplatného, bude následovat zkušební období zdarma a bude aktivovaná automaticky po přechodu do Teamviewer.com skrze odkazy v jednotlivých nabídkách, které u nás najdete

Navštivte www.teamviewer.com/cs

Získejte zdarma nejnovější slevové kupóny na svůj e-mail...

Přihlášení
Vítáme vás zpět, níže se můžete přihlásit...

Registrace
Získejte výhody registrovaného uživatele. Mezi výhody patří zobrazení exkluzivních kupónů, možnost vytvoření seznamu oblíbených obchodů a bonusový program o ceny. A mnohem více...

CAPTCHA

Chyba:Email není správně zadaný.
Chyba:Heslo musí mít nejméně 5 znaků.
Chyba:Zadaná hesla se neshodují.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Zapomenuté heslo
Zapomněli jste své heslo pro přihlášení? Nic se neděje! Zašleme vám nové...

CAPTCHA

Novinky emailem
Novinky Vašich oblíbených obchodů (nastavíte v menu Oblíbené).

CAPTCHA

Jak použít slevový kupón?

1. Vyhledání slevy

Najděte slevu do Vašeho oblíbeného obchodu. Seznamte se s podmínkami slevy a klikněte na kupón pro zobrazení a kopírování kódu.

2. Uplatnění kupónu

Kupón vložte v průběhu objednávky do příslušné kolonky („Slevový kupón“, „Slevový kód“ apod.).

3. Ušetření peněz

Sleva je odečtena z hodnoty objednávky a ušetřili jste tak peníze.

Registrace správce obchodu
Registrujte se jako správce tohoto obchodu a získejte možnost úpravy a přímého přidávání nabídek.

Registrovaný email musí být pod doménou daného obchodu či uvedený v kontaktech obchodu. Během 24 hodin obdržíte přístupové údaje.

CAPTCHA

Štítky - Teamviewer.com
Vyhledávání pomocí štítků pomáhá návštěvníkům nalézt ten správný obchod. Zde můžete upravit štítky pro tento obchod. Nové štítky se začnou zobrazovat do 24 hodin.