Nakupujte levněji. Ušetřete díky slevovým kupónům.
Česká republikaČeská republika | Go to United StatesValidcoupons.net (Eng.) United States
Hlavní strana > T > Slevové kupóny a slevové kódy do Telly.cz
Telly.cz

Telly.cz slevový kupón

Hlasování:
1/52/53/54/55/5
(2.68/5, 44 hlasování)
Pokračovat na telly.cz

Aktuální slevy a akce (červen 2024)

Více o Telly.cz

Nakupování na Telly.cz...

Telly.cz je řešení moderní internetové a satelitní televize, které je vhodné pro každou domácnost. Nemusíte už čekat na to, až v televizi poběží něco, co vás zajímá. Udělejte to jinak. Vybrat si můžete program ve chvíli, kdy se to hodí vám. Čekají na vás filmy, seriály, sportovní utkání a další pořady bez načítání a zasekávání. Telly.cz skvěle poběží na stabilním rychlém DSL internetu, který sami poskytují nebo třeba na optické síti od vašeho poskytovatele. Užívat si tak budete moci pořádnou porci HD kanálů doma i mimo domov – a to po celé Evropské unii. Telly můžete sledovat až na 4 zařízeních bez příplatku.

Telly slevové kupóny a slevové kódy

Telly nabídne 2 kategorie televize. Internetová televize je nejmodernějším způsobem zábavy s vysokou kvalitou přenosu a vychytávkami, jako je přetáčení reklam nebo sedmidenní archiv pořadů. Vychutnávat si můžete ostrý obraz s těmi nejmenšími detaily. Čeká na vás 131 kanálů, z toho 72 ve vysokém rozlišení bez příplatku. Reklamy můžete přetočit, obraz můžete zastavit a nahrávat cíleně můžete nastavit na 30 dní.

Druhou kategorií televize je satelitní televize. Jsou totiž místa, kam se internetová televize nepodívá, protože tam nedosáhne správně rychlé internetové připojení. Telly má ale alternativu v podobě satelitní televize. Jasný obraz vás čeká v rámci stovek kanálů. Ty můžete sledovat z každého koutu České republiky. S instalací si také nemusíte lámat hlavu. Pošlou k Vám technika, který všechno zvládne. Satelitní televize Telly nabídne 103 kanálů z toho 44 ve vysokém rozlišení. Dostanete moderní set-top box nebo CA modul. Čeká na vás maximální dostupnost, profesionální instalace satelitu nebo HD kanály bez příplatku.

Telly kromě televize poskytne také vhodné internetové řešení. Pokud jste zvyklí na zasekávání videa kvůli mizernému internetu, řekněte svému poskytovateli sbohem. Síť telly vás čekat na načtení videa nenechá. Užívat si můžete streamování o rychlosti až 1000/100 Mbps s neomezeným datovým limitem. Na výběr je bezpečný DSL internet a optický internet, který Telly dokáže zavést do více než 3,8 milionu českých domácností. Rychlosti začínají na 20/2 Mbps (Download/Upload) a končí až na 1000/100. Vyšší rychlosti jsou samozřejmě dražší, ale v poměru k rychlosti se dražší připojení vyplatí více než levnější (20/2 za 500 Kč a 1000/100 za 1000 Kč). K internetu si můžete pronajmout modem za 50 Kč měsíčně, nebo si jej zakoupit. Telly vám také pomůže s přechodem k sobě. Není to nic složitého.

Televizi od Telly si můžete vyzkoušet na 30 dní zdarma. Stačí vyplnit kontaktní údaje a budete kontaktováni zpět s instrukcemi jak na to.Věříme, že vás bude nová telka bavit a nový internet bude svištět ještě rychleji, než jste zvyklí.

Navštivte telly.cz

Jak uplatnit slevový kód na Telly.cz?

Telly.cz je služba na kterou není možné aktuálně uplatňovat slevové kódy. Veškeré akční nabídky, které jsou pro vás dostupné prostřednictvím našeho slevového portálu SLevovykupon.net získáte automaticky po přechodu do telly.cz skrze odkazy v jednotlivých nabídkách.

Navštivte telly.cz

Není kabel v zemi? Zkuse signál z vesmíru!

Ne každý si může užívat luxusu kabelové televize. Přesto můžete získat stejně kvalitní televizi, a to díky internetové nebo satelitní televizi od DIGI.tv. Satelitní televize od DIGI.tv je dostupná na území celé České republice, a to ať na úpatí hor nebo na samotě u lesa. Stačí Vám satelit a volné nebe nad hlavou – o zbytek se postará technik. Vybrat si můžete ze 100 kanálů, sportu, filmů, pohádek a seriálů. Z toho více než 20 jich je dostupných v HD kvalitě. Vybere si tu opravdu každá rodina za bezkonkurenční cenu. Na své si přijdou i fanoušci anglické Premier League, ATP a španělské La Ligy – tyto kanály získáte od DIGI.tv exkluzivně a mimo toho spoustu dalších sportovních zážitků od Formule 1, MS na ploché dráze, MS v Sidecarcrossu, WTA a jiné.YouTube

15.3.2019: Fotbal v kině


Získejte zdarma nejnovější slevové kupóny na svůj e-mail...

Přihlášení
Vítáme vás zpět, níže se můžete přihlásit...

Registrace
Získejte výhody registrovaného uživatele. Mezi výhody patří zobrazení exkluzivních kupónů, možnost vytvoření seznamu oblíbených obchodů a bonusový program o ceny. A mnohem více...

CAPTCHA

Chyba:Email není správně zadaný.
Chyba:Heslo musí mít nejméně 5 znaků.
Chyba:Zadaná hesla se neshodují.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Zapomenuté heslo
Zapomněli jste své heslo pro přihlášení? Nic se neděje! Zašleme vám nové...

CAPTCHA

Novinky emailem
Novinky Vašich oblíbených obchodů (nastavíte v menu Oblíbené).

CAPTCHA

Jak použít slevový kupón?

1. Vyhledání slevy

Najděte slevu do Vašeho oblíbeného obchodu. Seznamte se s podmínkami slevy a klikněte na kupón pro zobrazení a kopírování kódu.

2. Uplatnění kupónu

Kupón vložte v průběhu objednávky do příslušné kolonky („Slevový kupón“, „Slevový kód“ apod.).

3. Ušetření peněz

Sleva je odečtena z hodnoty objednávky a ušetřili jste tak peníze.

Registrace správce obchodu
Registrujte se jako správce tohoto obchodu a získejte možnost úpravy a přímého přidávání nabídek.

Registrovaný email musí být pod doménou daného obchodu či uvedený v kontaktech obchodu. Během 24 hodin obdržíte přístupové údaje.

CAPTCHA

Štítky - Telly.cz
Vyhledávání pomocí štítků pomáhá návštěvníkům nalézt ten správný obchod. Zde můžete upravit štítky pro tento obchod. Nové štítky se začnou zobrazovat do 24 hodin.