Nakupujte levněji. Ušetřete díky slevovým kupónům.
Česká republikaČeská republika | Go to United StatesValidcoupons.net (Eng.) United States
Hlavní strana > T > Slevové kupóny a slevové kódy do Thesettlersonline.cz

Thesettlersonline.cz slevové kupóny

Hlasování:
1/52/53/54/55/5
(4.32/5, 84 hlasování)

Aktuální slevy a akce (duben 2024)


Podobné slevy a akce

Více o Thesettlersonline.cz

Nakupování na Thesettlersonline.cz...

Settlers online je snahou o navázání na úspěšnou sérii strategických her. Je založená na známém principu budovatelských strategií, přenáší však celou hru do prostoru prohlížeče. Měla by fungovat ve všech běžných prohlížečích. Není tak třeba nic stahovat, vše funguje v okně. Stačí si vytvořit nový účet. Přihlásit se lze i účtem na Uplay či Facebook. Internetové rozhraní je poměrně příjemné a uživatelsky přívětivé. Zároveň je však graficky povedené. Po přihlášení už lze vstoupit přímo do hry.

Thesettlersonline slevové kupóny a slevové kódy

Hra samotná je strategií kombinující převážně budovatelské prvky se slabší bojovou složkou. Hrou od začátků provází jednoduchý tutorial, který Vás naučí základům ovládání a seznámí vás i s komplikovanějšími prvky hry. Vaším úkolem se stává snaha o udržení vyváženého příjmu základních surovin, jako jsou známé dřevo, kamení, měď a jiné, budovat své město k obrazu svému, bránit jej před nájezdníky a osvobozovat další části svého ostrova. Samozřejmě nároky na komplikovanější budovy se zvyšují. Zároveň se zvyšuje i počet potřebných surovin. Ty také můžete obchodovat s ostatními hráči.

Hra zná také systém postupování po úrovních. Plnění úkolů z tutorialu vám zajišťuje pravidelný a rychlý přísun zkušeností, a proto je postupování po prvních úrovních příjemně svižné. Navíc vám plnění úkolů přináší i odměny v podobě surovin a občas i nějaké prémiové věci. Na vyšších úrovních se vám postupně otevírají nové stavební možnosti, které umožňují stále více zkrášlovat a zdokonalovat chod vašeho městečka. I budovy samotné znají systém úrovní. Je třeba je zaplatit.

Ve hře se nachází také systém mikrotransakcí, kolem kterých je hra vybudována. Zbytečně vás však nenutí do nákupů. Časem je ale stále více patrná výhoda, která vám z „diamantů“ (jak je zde nazvána prémiová měna) plyne. Postupem ve hře stále narůstají časy potřebné k výstavbě budov, vaši specialisté plnící různá poslání také potřebují více času, který můžete právě pomocí diamantů zkrátit. A pokud chcete postavit více než tři budovy v řadě, opět musíte sáhnout do peněženky. V podstatě vše, co vyžaduje nějaký čas, je možné obejít či zkrátit za reálné peníze. Je to osvědčený systém známý z mnoha jiných, podobných her.Oproti jiným hrám podobného typu nabízí Settlers Online snad jen prostředí známé série klasických budovatelských strategií na počítače. Herní mechanika se nijak neliší, přesto je to hra, ve které můžete utopit spoustu svého času a zcela jistě zabaví ve dlouhých chvílích.

Navštivte www.thesettlersonline.cz/cs

Jak uplatnit slevový kód na Thesettlersonline.cz?

TheSettlersOnline.cz nenabízí žádnou možnost využití slevových kódů pro mikrotransakce. Všechny akční nabídky, které jsou Vám k dispozici prostřednictvím našich slevových kódů získáte automaticky po přechodu na TheSettlersOnline.cz skrze odkazy v jednotlivých kupónech.

Navštivte www.thesettlersonline.cz/csZískejte zdarma nejnovější slevové kupóny na svůj e-mail...

Přihlášení
Vítáme vás zpět, níže se můžete přihlásit...

Registrace
Získejte výhody registrovaného uživatele. Mezi výhody patří zobrazení exkluzivních kupónů, možnost vytvoření seznamu oblíbených obchodů a bonusový program o ceny. A mnohem více...

CAPTCHA

Chyba:Email není správně zadaný.
Chyba:Heslo musí mít nejméně 5 znaků.
Chyba:Zadaná hesla se neshodují.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Zapomenuté heslo
Zapomněli jste své heslo pro přihlášení? Nic se neděje! Zašleme vám nové...

CAPTCHA

Novinky emailem
Novinky Vašich oblíbených obchodů (nastavíte v menu Oblíbené).

CAPTCHA

Jak použít slevový kupón?

1. Vyhledání slevy

Najděte slevu do Vašeho oblíbeného obchodu. Seznamte se s podmínkami slevy a klikněte na kupón pro zobrazení a kopírování kódu.

2. Uplatnění kupónu

Kupón vložte v průběhu objednávky do příslušné kolonky („Slevový kupón“, „Slevový kód“ apod.).

3. Ušetření peněz

Sleva je odečtena z hodnoty objednávky a ušetřili jste tak peníze.

Registrace správce obchodu
Registrujte se jako správce tohoto obchodu a získejte možnost úpravy a přímého přidávání nabídek.

Registrovaný email musí být pod doménou daného obchodu či uvedený v kontaktech obchodu. Během 24 hodin obdržíte přístupové údaje.

CAPTCHA

Štítky - Thesettlersonline.cz
Vyhledávání pomocí štítků pomáhá návštěvníkům nalézt ten správný obchod. Zde můžete upravit štítky pro tento obchod. Nové štítky se začnou zobrazovat do 24 hodin.