Nakupujte levněji. Ušetřete díky slevovým kupónům.
Česká republikaČeská republika | Go to United StatesValidcoupons.net (Eng.) United States
Hlavní strana > T > Slevové kupóny a slevové kódy do Tipli.cz
Tipli.cz

Tipli.cz slevový kupón

Hlasování:
1/52/53/54/55/5
(3.51/5, 67 hlasování)
Pokračovat na www.tipli.cz

Aktuální slevy a akce (září 2023)

Více o Tipli.cz

Nakupování na Tipli.cz...

Jak by se Vám líbilo, kdybyste za své nákupy dostávali peníze zpět. To by bylo úžasné. Možná už několik procent by se mohlo ve Vašem ročním rozpočtu promítnout pěknými pár tisícovkami. A přesně takový je obchodní model portálu Tipli.cz.

Tipli slevové kupóny a slevové kódy

Jak to funguje? Je to snadné. Portály, které se zaměřují na propagaci určitého zboží v e-shopech dostávají provize za zprostředkování nákupu. Tato praxe se jmenuje „affiliate marketing“. E-shopy poznají odkud zákazník přišel a odmění propagátora provizí za zprostředkování, která se pohybuje v jednotkách, ale i desítkách procent z nákupu. Provize je samozřejmě různá podle obchodu ale i podle typu zboží, které si zákazník zakoupí. Tipli.cz se s Vámi ale o tuto provizi podělí. A této části, kterou získáte Vy, zákazníci, se říká cashback.

Na Tipli.cz můžete získat cashback až do hodnoty 33 % (podle obchodu a zboží) a to ve více než 1 800 obchodech (jejichž počet se stále rozrůstá). Obchodů, které se do této formy marketingové činnosti zapojují je stále více, a tak můžete počítat s tím, že se Vám registrace na Tipli.cz rozhodně vyplatí.

Jaké obchody jsou aktuálně zapojeny a poskytují Cashback? Jsou to velké obchody v Česku jako je mall.cz, kasa.cz, vivantis.cz, zoot.cz nebo třeba lékárna Dr. Max a spousty dalších. Mimo toho nechybí ani zahraniční hráči jako čínské tržiště Aliexpress.com nebo bookovací portál Booking.com. Přes Tipli.cz si můžete sjednat třeba také povinná ručení a další pojištění – zde jsou odměny často opravdu vysoké a stoupají až do desítek procent.

Mimo cashbacku vám poskytuje Tipli.cz také reklamní servis – oblíbené letáky obchodů, speciální informace prostřednictvím Tipli magazínu a inspirace na sezónní nákupy.

Co musíte udělat abyste se zapojili? V prvé řadě je třeba se zaregistrovat. Pro registraci můžete použít svůj facebookový účet nebo si můžete vytvořit registraci novou. Je třeba vyplnit své osobní údajem, a hlavně číslo účtu na které budou zasílány prostředky, které Vám budou vráceny. Jak pak získáte cashback? Když narazíte na zboží, které se Vám líbí, musíte navštívit Tipli.cz a najít profil obchodu a zjistit tak, zda poskytuje cashback. Pokud Cashback poskytuje, kliknete na „přejít do obchodu“ a za několik okamžiků budete přesměrováni. V adrese se promítne návštěva z Tipli.cz. V tuto chvíli vyberete zboží, zaplatíte nebo potvrdíte objednávku a Tipli.cz zaregistruje Váš nákup.

Tipli slevové kupóny a slevové kódy

Výplata peněz neprobíhá okamžitě. Je zde určitá lhůta, kterou je třeba vyčkávat – existuje především proto, kdybyste se rozhodli v zákonné lhůtě zboží vrátit. Obvykle v řádu týdnů až několika měsíců Vám peníze budou připsány na Váš Tipli.cz účet a vy si je budete moci nechat vyplatit. Vyplácení probíhá už od 1 Kč. Tipli garantuje největší odměny a také poskytuje spoustu slev a kupónů, aby Vaše nákupy byly ještě výhodnější.

Jak vidíte, je to snadné a využívat to může každý, kdo nakupuje zboží na internetu. Pokud o tomto slyšíte poprvé, nezapomeňte se o Tipli.cz zmínit také svým kamarádům a známým. Pokud jim poskytnete registrační odkaz z Vašeho profilu, můžete získávat část cashbacku i za jejich nákupy. Přejeme Vám příjemné nakupování a spoustu odměn od Tipli.cz.

Navštivte www.tipli.cz

Jak uplatnit slevový kód na Tipli.cz?

Tipli.cz neposkytuje služby prodeje, proto není možné uplatňovat slevové kódy. Veškeré nabídky, které naleznete na našem slevovém portálu SlevovyKupon.net Vám budou automaticky aktivovány, pokud přejdete do Tipli.cz skrze odkazy v jednotlivých nabídkách.

Navštivte www.tipli.cz

ČlánkyYouTube

Získejte zdarma nejnovější slevové kupóny na svůj e-mail...

Přihlášení
Vítáme vás zpět, níže se můžete přihlásit...

Registrace
Získejte výhody registrovaného uživatele. Mezi výhody patří zobrazení exkluzivních kupónů, možnost vytvoření seznamu oblíbených obchodů a bonusový program o ceny. A mnohem více...

CAPTCHA

Chyba:Email není správně zadaný.
Chyba:Heslo musí mít nejméně 5 znaků.
Chyba:Zadaná hesla se neshodují.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Zapomenuté heslo
Zapomněli jste své heslo pro přihlášení? Nic se neděje! Zašleme vám nové...

CAPTCHA

Novinky emailem
Novinky Vašich oblíbených obchodů (nastavíte v menu Oblíbené).

CAPTCHA

Jak použít slevový kupón?

1. Vyhledání slevy

Najděte slevu do Vašeho oblíbeného obchodu. Seznamte se s podmínkami slevy a klikněte na kupón pro zobrazení a kopírování kódu.

2. Uplatnění kupónu

Kupón vložte v průběhu objednávky do příslušné kolonky („Slevový kupón“, „Slevový kód“ apod.).

3. Ušetření peněz

Sleva je odečtena z hodnoty objednávky a ušetřili jste tak peníze.

Registrace správce obchodu
Registrujte se jako správce tohoto obchodu a získejte možnost úpravy a přímého přidávání nabídek.

Registrovaný email musí být pod doménou daného obchodu či uvedený v kontaktech obchodu. Během 24 hodin obdržíte přístupové údaje.

CAPTCHA

Štítky - Tipli.cz
Vyhledávání pomocí štítků pomáhá návštěvníkům nalézt ten správný obchod. Zde můžete upravit štítky pro tento obchod. Nové štítky se začnou zobrazovat do 24 hodin.