Nakupujte levněji. Ušetřete díky slevovým kupónům.
Česká republikaČeská republika | Go to United StatesValidcoupons.net (Eng.) United States
Hlavní strana > T > Slevové kupóny a slevové kódy do Tiptrans.com
Tiptrans.com

Tiptrans.com slevové kupóny

Hlasování:
1/52/53/54/55/5
(2.73/5, 30 hlasování)
Pokračovat na www.tiptrans.com/cs

Aktuální slevy a akce (duben 2024)

Více o Tiptrans.com

Nakupování na Tiptrans.com...

Nákupy v cizině nebyly nikdy jednodušší. Nakupovat můžete v Anglii, Německu, Číně a Hong Kongu. Vy nakupujete a Tiptrans s vámi ušetří na poštovném. Anebo za vás sám nakoupí.

Můžete si objednat cokoli a nechat si zásilky doručit na novou přeposílací adresu. Také můžete nechat nákupy na skvělých zaměstnancích TipTransu. Balíky budete mít k dispozici na vlastní adrese v Číně, Hong Kongu, Německu, Anglii nebo České republice. Zdarma vám bude zaslána fotka vaší zásilky, jakmile dorazí na sklad. Zboží z Číny, Německa a Anglie tak pro vás bude ještě dostupnější. Vaše zásilka může být ihned přeposlána na vaši adresu nebo můžete sloučit více zásilek do jedné a ve větší zásilce pak poslat všechno najednou. Ušetříte tak hromadu peněz na poštovném.

Tiptrans slevové kupóny a slevové kódy

Tiptrans.com podniká s Čínou více jak deset let. Původně potřebovali sdružovat svoje nákupy z Číny a tak si otevřeli vlastní sklad v Shenzhenu v roce 2012 a o dva roky později další v Hong Kongu. V roce 2016 byl přidán sklad v České republice, v Německu a nakonec Anglii. Dobře rozumí místnímu prostředí a vědí, jak těžké je obchodovat. Díky Tiptrans.com máte jedinečnou příležitost spolupracovat s Čechy v Číně a řešit své problémy v rodném jazyce.

Díky této službě můžete nakupovat na taoBao, TMall, Amazon, Ebay, FCACHina, Paipai a dalších obchodech. Obchody v Číně jsou plné levného zboží a často můžete sehnat něco, co se jinde koupit nedá. Nemusí se nutně jednat o levné telefony, oblečení nebo chytré hodinky. Spíše jde o různé kuriozity nebo speciální produkty. Jedinou nevýhodou je, že tyto čínské obchody nejsou v angličtině nebo nezasílají do Evropy. Často také neakceptují bezpečné platební metody. TipTrans vám ušetří starosti.

Stručně řečeno. S tiptrans.com budete mít vlastní sklad v Číně za zlomek ceny, než by vás stál, pokud byste si jej zařídili sami. Tiptrans.com pro vás najde také dodavatele, ověří cokoli, přeloží dokumenty, přebalí zboží, vloží české manuály, otestují vzorky, zkonsolidují balíky a odešlou za vámi letadlem nebo lodí. Doprava z Číny s Tiptrans.com je navíc neskutečně levná hlavně u leteckých dopravců – žádná jiná podobná firma není schopna nabídnout stejné ceny. E-shopisté ušetří na poštovném do ciziny. Stačí balíky doručit do českého skladu a Tiptrans.com pošle balíky kamkoli do svět za špičkové německé ceny.

Tiptrans.com je také skvělý pro nákupy v Německu. Použít můžete německou adresu. Balík bude automaticky převzat do českého skladu a pak přeposlán za lokální poštovné. To můžete navíc využít třeba při nákupech na Amazonu nebo Ebay, kdy nejsou němečtí prodejci často ochotní posílat zboží za hranice.

Registrace na portálu Tiptrans.com je zcela zdarma. V ceníku pak naleznete veškeré ceny za jednotlivé služby. Věříme, že vás bude nakupování přes Tiptrans.com bavit a že se dostanete ke zboží, kterého byste si jinak nemohli užívat.

Navštivte www.tiptrans.com/cs

Jak uplatnit slevový kód na Tiptrans.com?

Tiptrans.com nenabízí možnost ušetřit se slevovými kódy. Veškeré akční nabídky, které jsou pro vás dostupné prostřednictvím našeho slevového portálu Slevovykupon.net získáte automaticky po přechodu do tiptrans.com skrze odkazy v jednotlivých nabídkách.

Navštivte www.tiptrans.com/cs

Snadný nákup zboží v Německu pro každého

Projděte si na Tiptrans.com seznam nejlepších e-shopů v Německu a vyberte si zboží, které chcete koupit. Zbytek nechte na službě Tiptrans.com. Užívejte si tak levné nákupy v zahraničí bez rizika za malé poplatky. Nákupy mají 3 kroky. Můžete objednávat sami nebo můžete nechat nákup na Tiptransu. Použijete při tom svou novou adresu v Německu. Dají vám ji zdarma. Objednávka pak bude doručena do skladu Tiptrans.com, kde bude uložena do skladu a zařazena do vašeho účtu. Uvidíte tam fotografii a data balíčku. Můžete nechat objednávku poslat domů nebo nakupovat dále a pak sloučit balíčky do jednoho velkého balíčku. Ušetříte tak na drahém mezinárodním poštovném z Německa. Díky velkým objemům mají také velké slevy na poštovném až do 70 % z běžné ceny. Celou výši této slevy přepustí vám, takže opravdu výrazně ušetříte.

Získejte zdarma nejnovější slevové kupóny na svůj e-mail...

Přihlášení
Vítáme vás zpět, níže se můžete přihlásit...

Registrace
Získejte výhody registrovaného uživatele. Mezi výhody patří zobrazení exkluzivních kupónů, možnost vytvoření seznamu oblíbených obchodů a bonusový program o ceny. A mnohem více...

CAPTCHA

Chyba:Email není správně zadaný.
Chyba:Heslo musí mít nejméně 5 znaků.
Chyba:Zadaná hesla se neshodují.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Zapomenuté heslo
Zapomněli jste své heslo pro přihlášení? Nic se neděje! Zašleme vám nové...

CAPTCHA

Novinky emailem
Novinky Vašich oblíbených obchodů (nastavíte v menu Oblíbené).

CAPTCHA

Jak použít slevový kupón?

1. Vyhledání slevy

Najděte slevu do Vašeho oblíbeného obchodu. Seznamte se s podmínkami slevy a klikněte na kupón pro zobrazení a kopírování kódu.

2. Uplatnění kupónu

Kupón vložte v průběhu objednávky do příslušné kolonky („Slevový kupón“, „Slevový kód“ apod.).

3. Ušetření peněz

Sleva je odečtena z hodnoty objednávky a ušetřili jste tak peníze.

Registrace správce obchodu
Registrujte se jako správce tohoto obchodu a získejte možnost úpravy a přímého přidávání nabídek.

Registrovaný email musí být pod doménou daného obchodu či uvedený v kontaktech obchodu. Během 24 hodin obdržíte přístupové údaje.

CAPTCHA

Štítky - Tiptrans.com
Vyhledávání pomocí štítků pomáhá návštěvníkům nalézt ten správný obchod. Zde můžete upravit štítky pro tento obchod. Nové štítky se začnou zobrazovat do 24 hodin.