Nakupujte levněji. Ušetřete díky slevovým kupónům.
Česká republikaČeská republika | Go to Validcoupons.net (Eng.) United States
Hlavní strana > T > Toluna.com slevový kupón - srpen 2021
Toluna.com

Toluna.com slevový kupón

Zobrazení:
Pokračovat na cz.toluna.com

Aktuální slevy a akce - srpen 2021

Více o Toluna.com

Nakupování na Toluna.com...

Nikdy jste neslyšeli o portálu Toluna.com? Pak poslouchejte. Jedná se o online komunitu, díky které budete ve světě vidět. Váš hlas dokáže něco změnit. Budete mít možnost říct významným poskytovatelům služeb a produktů z celého světa, co si myslíte. Budete se moci zúčastňovat průzkumů a získávat odměny. Své názory také budete moci vyjadřovat pomocí hlasování a témat vytvořených přímo na webu Toluna. Komunikace na Toluna.com funguje jak vertikálně (od vás k výrobcům), tak horizontálně (od vás k dalším uživatelům a zákazníkům).Na Toluna.com vytvářejí významní partneři dotazníky. Ty trvají většinou mezi 15 a 20 minutami a vy za ně získáváte body. Primárním účelem těchto dotazníků je shromažďování názorů spotřebitelů na produkty a služby. Každý průzkum začíná otázkami na Vaší geografickou a sociální skupinu. Pro to, abyste se mohli účastnit ve více průzkumech je důležité, abyste dokončili řádně svoji registraci na Toluna.com

Vytvoření hlasování umožňuje klást otázky s více předdefinovanými odpověďmi z kterých mohou ostatní uživatelů vybrat jednu nebo více možností. Pokud máte jakékoliv dilema, není nic lepšího než začít hlasování a nechat komunitu rozhodnout za Vás – podobně jako hlasování publika v Chcete být milionářem.

Chcete vyvolat diskusi na určité téma? Vytvořte téma a otevřete ho nějakým komentářem. Počkejte si na odpovědi komunity a na plodnou diskusi, kterou Vám může komunita Toluna.com nabídnout.
Za Váš čas strávený v průzkumech si můžete vybrat odměny. Odměny jsou ve formě bodů, které můžete měnit za skvělé ceny od losů s možností výhry vynikajících widgetů pro hmotné dárky a poukazy. Body získáte i za snadné úkony jako je registrace nebo dokončení profilu. Je jen na Vás, jaké odměny si vyberete.

Za body si můžete také zakoupit Gifties. Gifties jsou exkluzivní hrou komunity, která Vám umožní vyměnit body za možnost vyhrát skvělé ceny. Každý Giftie reprezentuje dárek a vy můžete vyhrát, pokud budete náhodně vybráni. Stačí pouze kliknout abyste zjistili, zda jste vyhráli.

Pro používání komunity můžete také využít mobilní aplikaci. Ta je dostupná pro systém Android a Apple iOS.

Toluna je jednoduše skvělá skupina lidí a nástroj, který Vám pomůže udržet se ve společnosti i když zrovna sedíte ve vlaku nebo nemáte zrovna do čeho píchnout. Třeba právě tady najdete inspiraci na další Váš projekt, seznámíte se s důležitými lidmi nebo vyhrajete některou ze skvělých cen.

Věříme, že si s Toluna.com užijete spoustu zábavy a také vyhrajete skvělé ceny a podělíte se o své názory na produkty i společenská témata.

Navštivte cz.toluna.com

Jak uplatnit slevový kód na Toluna.com?

Toluna nenabízí žádnou možnost využití slevových kódů. Všechny nabídky dostupné prostřednictvím slevového portálu SlevovyKupon.net jsou Vám dostupné automaticky po přechodu do Toluna.com skrze odkazy v jednotlivých kupónech.

Navštivte cz.toluna.com

Skončené nabídky

Body a odměny na Toluna.com (do 31.12.2017)

Získejte zdarma nejnovější slevové kupóny na svůj e-mail...

Přihlášení
Vítáme vás zpět, níže se můžete přihlásit...

Registrace
Získejte výhody registrovaného uživatele. Mezi výhody patří zobrazení exkluzivních kupónů, možnost vytvoření seznamu oblíbených obchodů a bonusový program o ceny. A mnohem více...

Chyba:Email není správně zadaný.
Chyba:Heslo musí mít nejméně 5 znaků.
Chyba:Zadaná hesla se neshodují.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Zapomenuté heslo
Zapomněli jste své heslo pro přihlášení? Nic se neděje! Zašleme vám nové...

Jak použít slevový kupón?

1. Vyhledání slevy

Najděte slevu do Vašeho oblíbeného obchodu. Seznamte se s podmínkami slevy a klikněte na kupón pro zobrazení a kopírování kódu.

2. Uplatnění kupónu

Kupón vložte v průběhu objednávky do příslušné kolonky („Slevový kupón“, „Slevový kód“ apod.).

3. Ušetření peněz

Sleva je odečtena z hodnoty objednávky a ušetřili jste tak peníze.

Registrace správce obchodu
Registrujte se jako správce tohoto obchodu a získejte možnost úpravy a přímého přidávání nabídek.

Registrovaný email musí být pod doménou daného obchodu či uvedený v kontaktech obchodu. Během 24 hodin obdržíte přístupové údaje.

Štítky - Toluna.com
Vyhledávání pomocí štítků pomáhá návštěvníkům nalézt ten správný obchod. Zde můžete upravit štítky pro tento obchod. Nové štítky se začnou zobrazovat do 24 hodin.