Nakupujte levněji. Ušetřete díky slevovým kupónům.
Česká republikaČeská republika | Go to United StatesValidcoupons.net (Eng.) United States
Hlavní strana > T > Slevové kupóny a slevové kódy do Tommystachi.cz

Tommystachi.cz slevové kupóny

Hlasování:
1/52/53/54/55/5
(3.29/5, 21 hlasování)
Pokračovat na tommystachi.cz

Aktuální slevy a akce (březen 2024)


Podobné slevy a akce

Více o Tommystachi.cz

Nakupování na Tommystachi.cz...

Tommy Stachi je českou společností, která se zaměřuje na poskytování střednědobých spotřebitelských úvěrů. Hlavním produktem je Snadná půjčka VIP půjčka, kterou společnost nabízí pro její oblíbenost už od svého vzniku v roce 2004. Při poskytování půjček si Tommy Stachi zakládá na individuálním přístupu a transparentních pravidlech. Předem tak vždy budete vědět, jaká bude výše splátek, kolik celkem zaplatíte i jaké bude případné navýšení při zpoždění s platbou. Nejedná se o firmu, která by chtěla vydělávat na pokutách a špatné finanční situaci svých klientů. Proto při výběru dbá pravidel zodpovědného poskytování půjček a za všech okolností prověřuje kredibilitu a bonitu klientů.

Tommystachi slevové kupóny a slevové kódy

Proč byste si měli půjčit právě u Tommystachi.cz? Jedná se o solidní společnost s dlouholetou tradicí, která za sebou má už více než 50 000 spokojených klientů. Tommystachi bude vždy klást důraz na svého klienta, rychlost, bezpečnost a transparentnost. Tommystachi si pro Vás také připravuje pravidelné akce s atraktivními odměnami. Jedná se o přímého poskytovatele úvěrů – nejedná se tedy o nějakého nedohledatelného zprostředkovatele. Tommystachi také disponuje kamennou pobočkou v Praze, avšak poskytuje půjčky po celé České republice. Důkladně také prověřuje kredibilitu klientů. Smlouva o půjčce je jasná a neměnná. Vše Vám navíc bude důkladně vysvětleno, než smlouvu podepíšete.

O půjčku u TommyStachi můžete zažádat zaměstnanec, živnostník, senior, zájemce s prokazatelným příjmem minimálně 10 000 Kč měsíčně a také zájemci, kteří už mají půjčku u jiné společnosti. Naopak půjčku nezíská nikdo v insolvenci, zaměstnanec ve zkušební době, živnostník podnikající dobu kratší než 6 měsíců, zájemci bez bankovního účtu nebo někdo, kdo má bydliště na městském či obecním úřadě.

Peníze od Tommystachi dostanete ihned po podpisu smouvy. Navíc nebudete platit žádné poplatky za vyřízení. Předčasné splácení není nijak pokutováno naopak je podporováno. Půjčky získáte bez ručitele a zástavy majetku. Užívat si můžete také akční nabídky, kdy ušetříte až 100 % úroku.Jistina je vždy v hodnotě od 10 000 do 150 000 Korun. Úroky se pohybují od 10,1 % p. a. a RPSN od 17,9 %. Splatnost můžete zvolit mezi 12 a 60 měsíci. K tomu navíc máte možnost osobního i online sjednání. TO vše rychle, bezpečně a bez zbytečného papírování.

Věříme, že budete s půjčkou od TommyStachi.cz spokojeni a že budou Vaše finanční problémy snadno vyřešeny. Pokud budete mít jakékoliv dotazy ohledně půjčky, neváhejte kontaktovat zákaznický servis společnosti TommyStachi.cz.

Navštivte tommystachi.cz

Jak uplatnit slevový kód na Tommystachi.cz?

Jak získat půjčku? Vyplňte nezávazný formulář. Po jeho odeslání budete kontaktováni obchodními specialisty, kteří Vám vše vysvětlí a sepíší s Vámi smlouvu, pokud budete vyhovovat. Peníze v hotovosti nebo na účtu pak budou zaslány Vaším směrem. V případě bezhotovostního převodu nemusíte opustit pohodlí svého gauče.

Tommystachi.cz z principu svého podnikání neposkytuje slevové kódy. Všechny akční nabídky získáte automaticky po přechodu do TommyStachi.cz skrze odkazy v jednotlivých nabídkách.

Navštivte tommystachi.cz

Dostupná půjčka pro každého

Portál DostupnaPujcka.cz je provozován společností Tommy Stachi s. r. o., která byla založena v roce 2004 jako poskytovatel dostupných nebankovních úvěrů pro každého. Od té doby byly obslouženy tisíce spokojených zákazníků. Prioritou společnosti je poskytovat férové a transparentní úvěrové služby a zajistit každému zákazníkovi individuální přístup. I vy pro sebe můžete zajistit výhodnou nebankovní půjčku a nemusíte při tom opustit pohodlí Vašeho gauče. TommyStachi je z těch společností, které na Vás na první pohled zapůsobí velmi seriózně. Pokud máte otázky, můžete se ptát přímo operátorů, kteří s Vámi budou Vaší půjčku zajišťovat. Je jedno, jestli budete potřebovat půjčit na něco nutného, nebo si chcete pouze udělat radost - koupit si součástku na opravu auta nebo si užít skvělou dovolenou v teple u moře.Získejte zdarma nejnovější slevové kupóny na svůj e-mail...

Přihlášení
Vítáme vás zpět, níže se můžete přihlásit...

Registrace
Získejte výhody registrovaného uživatele. Mezi výhody patří zobrazení exkluzivních kupónů, možnost vytvoření seznamu oblíbených obchodů a bonusový program o ceny. A mnohem více...

CAPTCHA

Chyba:Email není správně zadaný.
Chyba:Heslo musí mít nejméně 5 znaků.
Chyba:Zadaná hesla se neshodují.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Zapomenuté heslo
Zapomněli jste své heslo pro přihlášení? Nic se neděje! Zašleme vám nové...

CAPTCHA

Novinky emailem
Novinky Vašich oblíbených obchodů (nastavíte v menu Oblíbené).

CAPTCHA

Jak použít slevový kupón?

1. Vyhledání slevy

Najděte slevu do Vašeho oblíbeného obchodu. Seznamte se s podmínkami slevy a klikněte na kupón pro zobrazení a kopírování kódu.

2. Uplatnění kupónu

Kupón vložte v průběhu objednávky do příslušné kolonky („Slevový kupón“, „Slevový kód“ apod.).

3. Ušetření peněz

Sleva je odečtena z hodnoty objednávky a ušetřili jste tak peníze.

Registrace správce obchodu
Registrujte se jako správce tohoto obchodu a získejte možnost úpravy a přímého přidávání nabídek.

Registrovaný email musí být pod doménou daného obchodu či uvedený v kontaktech obchodu. Během 24 hodin obdržíte přístupové údaje.

CAPTCHA

Štítky - Tommystachi.cz
Vyhledávání pomocí štítků pomáhá návštěvníkům nalézt ten správný obchod. Zde můžete upravit štítky pro tento obchod. Nové štítky se začnou zobrazovat do 24 hodin.