Nakupujte levněji. Ušetřete díky slevovým kupónům.
Česká republikaČeská republika | Go to United StatesValidcoupons.net (Eng.) United States
Hlavní strana > T > Slevové kupóny a slevové kódy do Topset.cz

Topset.cz slevový kupón

Hlasování:
1/52/53/54/55/5
(3.06/5, 16 hlasování)
Pokračovat na www.topset.cz

Aktuální slevy a akce (duben 2024)


Podobné slevy a akce

Více o Topset.cz

Nakupování na Topset.cz...

Topset.cz je firma, která nabízí kvalitní okenní parapety s výškou nosu více než 60 mm. Vybrat si můžete z největšího sortimentu profilů a největšího skladového sortimentu okenních parapetů v Evropě. Motem společnosti je vysoká kvalita ve špičkovém designu.

Už 19 let firma nabízí služby v oblasti postformovaných prvků, především okenních parametrů nejvyšší kvality. Mimo toho například také kvalitní pokrytí schodištních prvků.

Topset slevové kupóny a slevové kódy

Proč si vybrat do svého dobu právě parapety Topset? Důvodů je hned několik. Firma vyrábí své prvky z plného a stabilního materiálu, který neobsahuje žádné duté komůrky. Díky tomu není možné parapet prošlápnout a nehrozí ani zvlnění povrchu. Parapety nabízí vysokou pevnost a tuhost nosného materiálu. I při vyšším zatížení se nemusíte obávat – třeba při mytí oken. Materiál má také malou tepelnou roztažnost, takže nehrozí jeho zdeformování při horkých letních dnech. Montáž je snadná díky pevnosti základního materiálu. Jedná se o český a certifikovaný výrobek s dlouhou životností a odolností proti chemikáliím, které jsou běžně používány v domácnostech. Parapety jsou masivního vzhledu a jsou příjemné na dotek. Vybrat si můžete také z kolekce více než 22 dekorů – dokonale sladíte parapet s interiérem. Všechny dekory mají vynikající stálost barev, zvýšenou odolnost proti vlhkosti díky použití kvalitního materiálu na bázi dřeva – dřevotřísky. Jedná se o kvalitní laminát HPL/CPL od předních světových výrobců. Na spodní části parapetu je pak použit kvalitní protitahový papír s potiskem Topset. Kvalita je pro Topset na prvním místě. Parapet si můžete nechat prodloužit do místnosti, zvětšit odkládací plochu na květiny, vytvořit polici a zakrýt stávající radiátor atd.

V e-shopu naleznete kategorie: standard, slim, long, exklusive, linear, design a style. Vyžádat si také můžete zaslání vzorníku s dekory, abyste si mohli hravě vybrat tu pravou texturu, která bude ladit se zbytkem vybavení ve Vašem domě či bytě.

Dopravu zboží až k Vám zajišťuje TopTrans, která se specializuje na přepravu rozměrných nákladů. Platit můžete na dobírku, převodem předem, kreditní kartou on-line a také hotově při osobním odběru.

Na Topset.cz můžete procházet katalogy a hledat inspiraci právě pro Vaše okna. Pokud si nejste jisti co vybrat, neváhejte kontaktovat zákaznický servis nebo poslat poptávku se všemi potřebnými informacemi o Vašich oknech.

Věříme, že TopSet.cz bude tím správným místem, díky kterému získáte opravdu krásné parapety a Vaše bydlení bude zase o chlup lepší.

Navštivte www.topset.cz

Jak uplatnit slevový kód na Topset.cz?

Topset.cz nenabízí aktuálně možnost uplatnění slevových kódů. Veškeré akční nabídky, které můžete prostřednictvím našeho slevového portálu získat budou automaticky aktivovány po přechodu do Topset.cz skrze odkaz v jednotlivých nabídkách.

Pokud se situace změní a obchod začne nabízet výhody prostřednictvím slevových kódů, budeme Vás o této změně informovat včetně podrobného návodu na uplatnění kódu.

Navštivte www.topset.cz

Kvalita, vývoj a životní prostředí

Výrobky TOPSET a TOPSTEP a další postformované polotovary se vyznačují především vysokou kvalitou materiálů. Právě to dělá z parapetů a dalších produktů nadstandardní produkty s vysokou úrovní zpracování. Pokud to doplníme mnoha variantami dekorů a tvarů získáme ideální produkt pro využití v domácnostech. Výroba je certifikována TÜV a výrobky mají celou řadu dalších osvědčení a certifikátů v ČR i EU. Aktuální přehled těchto ocenění můžete najít přímo na www.topset.cz. Díky reakci zákazníků na rostoucí kvalitu produktů i šířku sortimentu dosahuje topset každoročně výrazného růstu obratu. Jsou si vědomi důležitosti přírody pro lidstvo a proto používají pouze regulované a neškodné materiály, které splňují nejpřísnější normy pro ochranu životního prstředí. Nákupem u firmy Topset.cz rozhodně neděláte chybu, pokud smýšlíte ekologicky.Získejte zdarma nejnovější slevové kupóny na svůj e-mail...

Přihlášení
Vítáme vás zpět, níže se můžete přihlásit...

Registrace
Získejte výhody registrovaného uživatele. Mezi výhody patří zobrazení exkluzivních kupónů, možnost vytvoření seznamu oblíbených obchodů a bonusový program o ceny. A mnohem více...

CAPTCHA

Chyba:Email není správně zadaný.
Chyba:Heslo musí mít nejméně 5 znaků.
Chyba:Zadaná hesla se neshodují.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Zapomenuté heslo
Zapomněli jste své heslo pro přihlášení? Nic se neděje! Zašleme vám nové...

CAPTCHA

Novinky emailem
Novinky Vašich oblíbených obchodů (nastavíte v menu Oblíbené).

CAPTCHA

Jak použít slevový kupón?

1. Vyhledání slevy

Najděte slevu do Vašeho oblíbeného obchodu. Seznamte se s podmínkami slevy a klikněte na kupón pro zobrazení a kopírování kódu.

2. Uplatnění kupónu

Kupón vložte v průběhu objednávky do příslušné kolonky („Slevový kupón“, „Slevový kód“ apod.).

3. Ušetření peněz

Sleva je odečtena z hodnoty objednávky a ušetřili jste tak peníze.

Registrace správce obchodu
Registrujte se jako správce tohoto obchodu a získejte možnost úpravy a přímého přidávání nabídek.

Registrovaný email musí být pod doménou daného obchodu či uvedený v kontaktech obchodu. Během 24 hodin obdržíte přístupové údaje.

CAPTCHA

Štítky - Topset.cz
Vyhledávání pomocí štítků pomáhá návštěvníkům nalézt ten správný obchod. Zde můžete upravit štítky pro tento obchod. Nové štítky se začnou zobrazovat do 24 hodin.