Nakupujte levněji. Ušetřete díky slevovým kupónům.
Česká republikaČeská republika | Go to United StatesValidcoupons.net (Eng.) United States
Hlavní strana > T > Slevové kupóny a slevové kódy do Travian.cz

Travian.cz slevový kupón

Hlasování:
1/52/53/54/55/5
(4.29/5, 82 hlasování)
Pokračovat na travian.cz

Aktuální slevy a akce (červenec 2024)


Podobné slevy a akce

Více o Travian.cz

Nakupování na Travian.cz...

Hledáte jednoduchou zábavu, která Vám denně nezabere mnoho času a přesto Vám bude přinášet radost a potěšení? Zkuste se přidat do komunity známé webové hry Travian. Ponořte se do časů starověkého Říma a zkuste to za Germány, Římany nebo Galy. Travian je jedna z nejpopulárnějších her v prohlížeči na světě vůbec. Jako hráč budete budovat vlastní impérium s mnoha vesnicemi, trénovat mocnou armádu a se svými spojenci bojovat o nadvládu v herním světě.Travian slevové kupóny a slevové kódy

Začínáte s vesnicí, která má jen jednu ubohou budovu a snažíte se ji rozvinout do prosperujícího města. Toho dosáhnete především generováním surovin – tedy hlavně dřeva, hlíny, železa a obilí. Před samotným budováním vesnice je dobré si zajistit velký příjem surovin ze surovinových polí.

Samozřejmě je také třeba vybudovat armádu se kterou budete moci plenit vesnice ostatních hráčů. Hra je o taktice. Je důležité si rozvrhnout čas a suroviny tak, abyste ve výsledku byli ve výhodě. Samozřejmě, že jako čerstvému hráči se Vám toto jen tak nepodaří. Stačí ale, když rychle pochopíte herní mechaniku a vše bude ve světě Travianu zjevné.

Ve světě Travianu hrajete na stejném serveru zároveň s tisíci hráči v online světě. Nejdůležitější hráči jsou ti, kteří jsou k Vám nejblíže a můžete je dobře vidět. Celkově se jedná ale hlavně o velkou herní komunitu, která je schopná si navzájem pomáhat na fóru. I vy se výběrem frakce stanete součástí komunity, můžete spolupracovat a zvětšovat impérium.

A co je na Travianu nejlepší? Samozřejmě to, že můžete hrát zcela zdarma. Registrace je rychlá a snadná. Pokud byste ovšem přešli do fáze závislosti na této hře, kterou můžete hrát zdarma, můžete nakoupit zlatky, které Vám pomohou v rychlejším postupu hrou. Utrácení peněz ale není podmínkou – hru si můžete užívat i jako hráč, který bude hrát zcela zdarma.

Přesto, že hra na první pohled působí jednoduše, nenechte se překvapit, když Vás najednou převálcuje silnější oponent. Hra přes svou grafickou jednoduchost vyniká složitým a komplexním systémem, který z ní dělá naprostý světový unikát.

Pokud se rozhodnete hru vyzkoušet, doporučujeme Vám najít si některý z návodů vypracovaný zkušenějšími hráči. Díky těmto návodům získáte přehled a výhodu nad ostatními začátečníky. Takový návod má stovky stran textu a každá kapitola pak obsahuje komplexní popis nějakého problému.

Věříme, že se Vám hra Travian bude líbit. My v redakci SlevovyKupon.net hodnotíme hru pozitivně a využíváme ji při pauze v práci a rychle nakoukneme i před spaním. Pochopit komplexitu hry samotné je také zábava – co se zdá jako jednoduchá budovatelská hra se Vám najednou začne jevit jako komplexní svět plný překvapení – rozhodně nemůže zaškodit, když to vyzkoušíte sami.

Navštivte travian.cz

Jak uplatnit slevový kód na Travian.cz?

1) Na titulní straně klikněte na „registrovat“

Travian slevové kupóny a slevové kódy

2) Vyplňte nick, heslo a svojí e-mailovou adresu

3) Nyní přejděte do svého e-mailu a zkopírujte si aktivační kód, který Vám přišel

4) V horní části vidíte server, na kterém budete v budoucnu hrát

Travian slevové kupóny a slevové kódy

5) Nyní je vše připraveno a Vy můžete začít hrát

Navštivte travian.cz

Aliance

Travian je v prvé řadě společenská hra. Travian nehrajete sami proti počítači ale jsou proti Vám a s Vámi ve hře další hráči. Spojenci se mohou podporovat ekonomicky a také vojensky. Pokud se přidáte v Travianu do aliance, můžete se podívat na zdroje a obchodní nabídky celé Vaší aliance. Jednotliví členové aliance navíc mohou podporovat ostatní hráče v jejich vojenských taženích tím, že jim dodají bonusy. Maximální velikost jedné aliance je 60 hráčů. Pokud chce pak jedna aliance dále růst, musí se rozdělit do více větví. Travian také podporuje diplomacii. Aliance mohou uzavírat pakty o neútočení a dokonce vojenské pakty. Stejně jako v reálném životě jsou nuance aliančního vyjednávání velmi komplikované a mír se může zvrhnout ve válku lusknutím prstu. Přidejte se do Travian i Vy a zahajte budování impéria.Získejte zdarma nejnovější slevové kupóny na svůj e-mail...

Přihlášení
Vítáme vás zpět, níže se můžete přihlásit...

Registrace
Získejte výhody registrovaného uživatele. Mezi výhody patří zobrazení exkluzivních kupónů, možnost vytvoření seznamu oblíbených obchodů a bonusový program o ceny. A mnohem více...

CAPTCHA

Chyba:Email není správně zadaný.
Chyba:Heslo musí mít nejméně 5 znaků.
Chyba:Zadaná hesla se neshodují.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Zapomenuté heslo
Zapomněli jste své heslo pro přihlášení? Nic se neděje! Zašleme vám nové...

CAPTCHA

Novinky emailem
Novinky Vašich oblíbených obchodů (nastavíte v menu Oblíbené).

CAPTCHA

Jak použít slevový kupón?

1. Vyhledání slevy

Najděte slevu do Vašeho oblíbeného obchodu. Seznamte se s podmínkami slevy a klikněte na kupón pro zobrazení a kopírování kódu.

2. Uplatnění kupónu

Kupón vložte v průběhu objednávky do příslušné kolonky („Slevový kupón“, „Slevový kód“ apod.).

3. Ušetření peněz

Sleva je odečtena z hodnoty objednávky a ušetřili jste tak peníze.

Registrace správce obchodu
Registrujte se jako správce tohoto obchodu a získejte možnost úpravy a přímého přidávání nabídek.

Registrovaný email musí být pod doménou daného obchodu či uvedený v kontaktech obchodu. Během 24 hodin obdržíte přístupové údaje.

CAPTCHA

Štítky - Travian.cz
Vyhledávání pomocí štítků pomáhá návštěvníkům nalézt ten správný obchod. Zde můžete upravit štítky pro tento obchod. Nové štítky se začnou zobrazovat do 24 hodin.