Nakupujte levněji. Ušetřete díky slevovým kupónům.
Česká republikaČeská republika | Go to United StatesValidcoupons.net (Eng.) United States
Hlavní strana > U > Ulozto.cz slevový kupón, Ulozto.cz slevový kód
Ulozto.cz

Ulozto.cz slevový kupón

Zobrazení: Hlasování:
(4.21/5, 127 hlasování)
Pokračovat na www.ulozto.cz

Aktuální slevy a akce - srpen 2022

Více o Ulozto.cz

Nakupování na Ulozto.cz...

Potřebujete sdílet soubory s rodinou (například fotky) s kolegy (pracovní materiály) nebo s kamarády (plán výletu) a do e-mailové schránky se Vám jako příloha tyto soubory nevejdou? Máme pro Vás jednoduché řešení v podobě serveru Uloz.to, kam můžete ukládat libovolné soubory a sdílet je se svými přáteli. Můžete Uloz.to také využít pro distribuci vlastních výtvorů – uměleckých děl, videí, fotografií, dokumentů či aplikací – ideální pro mladé vývojáře mobilních aplikací.Uloz.to Vám nabízí neomezený prostor, pohodlí pro nahrávání a sdílení a prezentaci. Za peníze si na Uloz.to zakupujete rychlé stahování. Stahování zdarma je rychlostně omezené. S prémiovým stahováním získáte maximální rychlost, která bude pravděpodobně omezena pouze schopnostmi Vašeho internetového připojení.

Kredit můžete nakoupit rychlým bankovním převodem nebo platební kartou. V tom případě se gigabajty připíšou na Váš účet okamžitě. Pokud se ale rozhodnete nabíjet svůj kredit prostřednictvím klasického převodu na účet, pak musíte počítat se zpožděním – čekání na bankovní transakci. K dispozici je také možnost nabíjet prostřednictvím SMS zprávy. Tato možnost je ovšem finančně neefektivní – získáte méně kreditu za stejné peníze jako při jiných metodách.

Na uloz.to je také dostupná veřejná knihovna souborů. Tu můžete prohlížet pomocí efektivního vyhledávače. Za soubory umístěné na Uloz.to jsou zodpovědní uživatelé, kteří je nahráli. Uloz.to reguluje svůj obsah pouze na základě upozornění třetí strany.

Dnes je dostupná na Uloz.to také aplikace pro Android. Díky té získáte pohodlný a rychlý přístup na Ulož.to z mobilu či tabletu. Můžete rychle a přehledně vyhledávat s možností filtrování, máte přístup k file manageru, můžete stahovat soubory neomzenou rychlostí, můžete stahovat více souborů najednou, můžete snadno sdílet soubory s přáteli a také můžete jednoduše nakupovat kredit. Aplikaci stáhněte z Obchodu play. Použít můžete také QR odkaz přímo ze stránek Uloz.to.

Kredit nemusíte darovat jen sobě – můžete ho darovat také někomu jinému. Stačí zakoupit dárkový kupón obsahující unikátní kód. Ten můžete zaslat komukoliv a tato osoba si může aktivovat objem dat pro stahování.

Nahrávání souborů na Ulož.to je neomezené a je zcela zdarma. Ulož.to můžete použít také jako streamovací službu pro Vaše videa. Videa je možné přehrát pomocí integrovaného přehrávače přímo na stránkách Ulož.to nebo v aplikaci – zcela identicky jako na portálu YouTube.com. Pornografické materiály z Uloz.to byly před časem přesunuty na separátní portál PornFile.cz. Na Uloz.to by se tak tyto materiály neměly aktuálně vyskytovat.

Věříme, že Vám služby tohoto tradičního českého portálu pro sdílení dat budou vyhovovat. Vyzkoušejte nedříve používat službu zdarma, zaregistrujte se a časem možná odhalíte, v čem je kouzlo rychlého stahování.

Navštivte www.ulozto.cz

Jak uplatnit slevový kód na Ulozto.cz?

Ulož.to nenabízí v současné době žádnou možnost uplatnění promo kódů, které by Vám zlevnily kredit nebo umožnily rychlé stahování zdarma. Všechny nabídky umístěné na našem slevovém portálu jsou Vám dostupné okamžitě po přechodu do Uloz.to skrze náš odkaz. Pokud se politika slevových kódů změní, naleznete na tomto místě přesný návod na jejich uplatnění na Uloz.to.

Navštivte www.ulozto.cz

Získejte zdarma nejnovější slevové kupóny na svůj e-mail...

Přihlášení
Vítáme vás zpět, níže se můžete přihlásit...

Registrace
Získejte výhody registrovaného uživatele. Mezi výhody patří zobrazení exkluzivních kupónů, možnost vytvoření seznamu oblíbených obchodů a bonusový program o ceny. A mnohem více...

CAPTCHA

Chyba:Email není správně zadaný.
Chyba:Heslo musí mít nejméně 5 znaků.
Chyba:Zadaná hesla se neshodují.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Zapomenuté heslo
Zapomněli jste své heslo pro přihlášení? Nic se neděje! Zašleme vám nové...

CAPTCHA

Novinky emailem
Novinky Vašich oblíbených obchodů (nastavíte v menu Oblíbené).

CAPTCHA

Jak použít slevový kupón?

1. Vyhledání slevy

Najděte slevu do Vašeho oblíbeného obchodu. Seznamte se s podmínkami slevy a klikněte na kupón pro zobrazení a kopírování kódu.

2. Uplatnění kupónu

Kupón vložte v průběhu objednávky do příslušné kolonky („Slevový kupón“, „Slevový kód“ apod.).

3. Ušetření peněz

Sleva je odečtena z hodnoty objednávky a ušetřili jste tak peníze.

Registrace správce obchodu
Registrujte se jako správce tohoto obchodu a získejte možnost úpravy a přímého přidávání nabídek.

Registrovaný email musí být pod doménou daného obchodu či uvedený v kontaktech obchodu. Během 24 hodin obdržíte přístupové údaje.

CAPTCHA

Štítky - Ulozto.cz
Vyhledávání pomocí štítků pomáhá návštěvníkům nalézt ten správný obchod. Zde můžete upravit štítky pro tento obchod. Nové štítky se začnou zobrazovat do 24 hodin.