Nakupujte levněji. Ušetřete díky slevovým kupónům.
Česká republikaČeská republika | Go to United StatesValidcoupons.net (Eng.) United States
Hlavní strana > U > Slevové kupóny a slevové kódy do Unicreditbank.cz

Unicreditbank.cz slevové kupóny

Hlasování:
1/52/53/54/55/5
(2.56/5, 27 hlasování)

Aktuální slevy a akce (červen 2024)


Podobné slevy a akce

Více o Unicreditbank.cz

Nakupování na Unicreditbank.cz...

U konto je běžný účet od Unicreditbank. Konto nabídne balíček služeb zdarma jako jsou výběry ze všech bankomatů zdarma, pohodlné a intuitivní mobilní internetové bankovnictví nebo Eurový účet spolu s korunovým účtem. Účet si můžete založit online.

Unicreditbank slevové kupóny a slevové kódy

K založení účtu u Unicreditbank vám postačí mobilní telefon a aktivní e-mailová adresa. Během procesu zakládání U konta vám budou zasílány autorizační kódy, a proto je důležité, abyste měli neustále přístup ke svému telefonu i e-mailové schránce. Budete také potřebovat občanský průkaz a druhý doklad totožnosti. Váš občanský průkaz musí být platný ještě nejméně 30 dnů. Jako druhý doklad poslouží cestovní pas nebo řidičský průkaz. Důležitá je ta stránka, na které je fotografie. A potřebovat budete mít při ruce také svůj stávající bankovní účet. Z tohoto účtu ověříte svou totožnost pomocí korunové platby. Daný účet musí být vedený na vaše jméno. V online žádosti můžete také požádat o změnu banky, tj o převedený svých trvalých plateb.

Online účet si může založit každý občan České republiky, který dosáhl věku alespoň 18 let, který má platný občanský průkaz a druhý doklad totožnosti.

Pokud vám na váš nový účet bude chodit alespoň 12 tisíc korun měsíčně, získáte vedení konta a další výhody zdarma. Díky mobilnímu bankovnictví budete mít své konto vždy po ruce spolu s mobilní aplikací Smart Banking. Své finance tak budete moci spravovat online kdykoliv a kdekoliv. Samozřejmostí je bezkontaktní embosovaná platební karta k účtu.

Aby vás nakupování ještě více bavilo, je pro vás přichystaný také unikátní slevový program. Slevu získáte jednoduše tak, že u obchodníka zaplatíte svou kartou a sleva bude automaticky připsána na váš účet. Nabídky budou vybírány na míru podle vašich předchozích nákupů – nebudete tak tlačeni k něčemu, co byste si jinak stejně nekoupili. Portfolio těchto slev je opravdu pestré. Banka spolupracuje s více než 150 partnery a stále přibývají další.

Věříme, že budete s vaším novým kontem spokojeni. Nemusíme vám asi připomínat, že další produkty můžete najít přímo na unicreditonline.cz. Se svým kontem získáte také svého osobního bankovního poradce, kterého budete moci přímo kontaktovat a také se s ním můžete setkat na nejbližší pobočce Unicredit Bank. Přejeme vašemu finančnímu účtu pevné zdraví a pouze černá čísla.

Navštivte www.unicreditbank.cz/cs/obcane.html

Jak uplatnit slevový kód na Unicreditbank.cz?

Náš odkaz vás pošle rovnou ke kontaktnímu formuláři, který budete muset vyplnit, abyste mohli založit svůj účet. Do něj je třeba vyplnit své jméno, příjmení, telefonní číslo a e-mail. Na stejném místě najdete také přepínač, který se vás dotazuje, zda máte promo kód. Abyste mohli kód vložit, přepněte přepínač do polohy ANO a objeví se políčko pro vložení kódu „Promo kód“. Kód sem vložte a potvrďte jej tlačítkem „ověřit kód“. Pak už můžete pokračovat ve své žádosti. Pokud je kód platný, výhodu získáte okamžitě po potvrzení kódu.

Unicreditbank slevové kupóny a slevové kódy

Navštivte www.unicreditbank.cz/cs/obcane.html

Získejte vedení konta a další výhody zdarma

Účet na unicreditonline.cz si může každý z vás založit online. Stačí splnit základní podmínky - české občanství, 18 let věku, platný průkaz a doklad totožnosti a druhý doklad. Pokud se rozhodnete zasílat si na účet u unicreditonline.cz svoji výplatu nebo jakýkoliv příjem v hodnotě 12 tisíc kč měsíčně, pak získáte vedení konta a další výhody zdarma. Mezi výhody patří mobilní bankovnictví, kdy máte účet vždy při ruce díky pohodlné mobilní aplikaci Smart Banking. Online banking, kdy můžete své účty spravovat online kdykoliv a kdekoliv. Zdarma budete mít také výběry hotovosti z bankomatů zdarma. Peníze můžete vybírat ze všech bankomatů po celém světě. Samozřejmostí je i poskytnutí bezkontaktní embosované platební karty k vašemu bankovnímu účtu. Tak proč to nezkusit? Nic vás to nestojí a služby jsou skvělé.YouTube

14.3.2022: Treasury Support
19.10.2015: U-šetřete


Získejte zdarma nejnovější slevové kupóny na svůj e-mail...

Přihlášení
Vítáme vás zpět, níže se můžete přihlásit...

Registrace
Získejte výhody registrovaného uživatele. Mezi výhody patří zobrazení exkluzivních kupónů, možnost vytvoření seznamu oblíbených obchodů a bonusový program o ceny. A mnohem více...

CAPTCHA

Chyba:Email není správně zadaný.
Chyba:Heslo musí mít nejméně 5 znaků.
Chyba:Zadaná hesla se neshodují.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Zapomenuté heslo
Zapomněli jste své heslo pro přihlášení? Nic se neděje! Zašleme vám nové...

CAPTCHA

Novinky emailem
Novinky Vašich oblíbených obchodů (nastavíte v menu Oblíbené).

CAPTCHA

Jak použít slevový kupón?

1. Vyhledání slevy

Najděte slevu do Vašeho oblíbeného obchodu. Seznamte se s podmínkami slevy a klikněte na kupón pro zobrazení a kopírování kódu.

2. Uplatnění kupónu

Kupón vložte v průběhu objednávky do příslušné kolonky („Slevový kupón“, „Slevový kód“ apod.).

3. Ušetření peněz

Sleva je odečtena z hodnoty objednávky a ušetřili jste tak peníze.

Registrace správce obchodu
Registrujte se jako správce tohoto obchodu a získejte možnost úpravy a přímého přidávání nabídek.

Registrovaný email musí být pod doménou daného obchodu či uvedený v kontaktech obchodu. Během 24 hodin obdržíte přístupové údaje.

CAPTCHA

Štítky - Unicreditbank.cz
Vyhledávání pomocí štítků pomáhá návštěvníkům nalézt ten správný obchod. Zde můžete upravit štítky pro tento obchod. Nové štítky se začnou zobrazovat do 24 hodin.