Nakupujte levněji. Ušetřete díky slevovým kupónům.
Česká republikaČeská republika | Go to United StatesValidcoupons.net (Eng.) United States
Hlavní strana > M > Slevové kupóny a slevové kódy do Mylittlefarmies.upjers.com
Mylittlefarmies.upjers.com

Mylittlefarmies.upjers.com slevové kupóny

Hlasování:
1/52/53/54/55/5
(3.21/5, 29 hlasování)

Aktuální slevy a akce (prosinec 2023)

Více o Mylittlefarmies.upjers.com

Nakupování na Mylittlefarmies.upjers.com...

Trend začal už dávno hrou Farmville na Facebooku. A protože farmaření virtuálně je činnost, která lidi uklidňuje a kterou si rádi dopřávají po těžkém pracovním dnu, vzniklo mnoho klonů. My Little Farmies je jedním z nich.

Hra pochází od autorů dalších her z týmu Upjers, který má na svědomí také Free Zoo, Kapi Hospital nebo My Free Farm.

Mylittlefarmies.upjers slevové kupóny a slevové kódy

Na rozdíl od dalších her v tomto žánru ocení český hráč především překlad do češtiny – ti neznalí angličtiny tak hravě pochopí o co běží a co mají v dalším kroku hry dělat. Hru nemusíte instalovat do počítače – běží ve webovém prohlížeči. Stačí se zaregistrovat, vyplnit své jméno, adresu, heslo a celé to odeslat – a je hotovo.

V této hře jste šéfem vesnice, která pěstuje zemědělské plodiny jako je zelenina, stromy, obiloviny a ovoce na stromech a keřích. Z výnosů pak zpracováváte sekundární suroviny v různých dílnách. Tématicky je hra historická a hlavním cílem je postavit svojí zemědělskou vesnici. Krok za krokem budujete jednotlivé budovy s řemeslníky, zemědělci, obchody a chovem dobytka. V čase otevřete nové funkce – jiné obilí, zeleninu, ovoce a zjistíte jaké jsou další možnosti pěstování.

Abyste to jako začátečníci neměli těžké, tak je Vám k dispozici soused Skočdopole. Ten Vám bude ze začátku radit a směrovat Vás, kam kliknout a jak nejlépe některé dílčí věci udělat. Na začátku všechno půjde rychle a Skočdopole Vám bude říkat co máte dělat. Později se ale Váš postup zpomalí a další rady už si musíte vyhledat sami. Nakonec to bude tak, že stačí se do hry přihlásit jednou nebo dvakrát denně abyste sklidili, postavili nové domy a další denní činnosti. Odměnou Vám bude postup a rozšíření Vaší vsi.Jedná se tedy o klasickou čekací hru, kterou můžete hrát zcela zdarma. Pokud ale budete chtít postupovat rychleji, můžete využívat herní měnu, kterou je možné zakoupit za reálné peníze. Ty jsou dostupné v herním obchodě a to v různých akčních balíčcích. Těšit se můžete také na sezónní eventy – Vánoce, Velikonoce Halloween a spoustu dalších.

Nicméně pokud nebudete chtít, za zkoušku nic nedáte. Registrace i hraní je zcela zdarma a vy můžete hrát hru jako „casual hráč“ tedy – no stress.

Věříme, že Vás hra bude bavit stejně jako nás a že Vám dopřeje potřebnou relaxaci po těžkém pracovním dnu. (Za předpokladu, že neděláte v zemědělství – v tom případě asi doporučíme jiný titul pro Vaše mentální zdraví). Přejeme kopec zábavy.

Navštivte mylittlefarmies.upjers.com/de

Jak uplatnit slevový kód na Mylittlefarmies.upjers.com?

Hra neposkytuje žádné výhody prostřednictvím slevových kódů. Veškeré akční nabídky získáváte automaticky po přechodu do MyLittleFarmies.upjers.com skrze odkazy v našich jednotlivých kupónech umístěných na SlevovyKupon.net.

Navštivte mylittlefarmies.upjers.com/de

Získejte zdarma nejnovější slevové kupóny na svůj e-mail...

Přihlášení
Vítáme vás zpět, níže se můžete přihlásit...

Registrace
Získejte výhody registrovaného uživatele. Mezi výhody patří zobrazení exkluzivních kupónů, možnost vytvoření seznamu oblíbených obchodů a bonusový program o ceny. A mnohem více...

CAPTCHA

Chyba:Email není správně zadaný.
Chyba:Heslo musí mít nejméně 5 znaků.
Chyba:Zadaná hesla se neshodují.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Zapomenuté heslo
Zapomněli jste své heslo pro přihlášení? Nic se neděje! Zašleme vám nové...

CAPTCHA

Novinky emailem
Novinky Vašich oblíbených obchodů (nastavíte v menu Oblíbené).

CAPTCHA

Jak použít slevový kupón?

1. Vyhledání slevy

Najděte slevu do Vašeho oblíbeného obchodu. Seznamte se s podmínkami slevy a klikněte na kupón pro zobrazení a kopírování kódu.

2. Uplatnění kupónu

Kupón vložte v průběhu objednávky do příslušné kolonky („Slevový kupón“, „Slevový kód“ apod.).

3. Ušetření peněz

Sleva je odečtena z hodnoty objednávky a ušetřili jste tak peníze.

Registrace správce obchodu
Registrujte se jako správce tohoto obchodu a získejte možnost úpravy a přímého přidávání nabídek.

Registrovaný email musí být pod doménou daného obchodu či uvedený v kontaktech obchodu. Během 24 hodin obdržíte přístupové údaje.

CAPTCHA

Štítky - Mylittlefarmies.upjers.com
Vyhledávání pomocí štítků pomáhá návštěvníkům nalézt ten správný obchod. Zde můžete upravit štítky pro tento obchod. Nové štítky se začnou zobrazovat do 24 hodin.