Nakupujte levněji. Ušetřete díky slevovým kupónům.
Česká republikaČeská republika | Go to United StatesValidcoupons.net (Eng.) United States
Hlavní strana > V > Slevové kupóny a slevové kódy do Variantbyznys.cz
Variantbyznys.cz

Variantbyznys.cz slevové kupóny

Hlasování:
1/52/53/54/55/5
(2.92/5, 24 hlasování)
Pokračovat na variantbyznys.cz

Aktuální slevy a akce (květen 2024)

Více o Variantbyznys.cz

Nakupování na Variantbyznys.cz...

Variantbyznys.cz je služba, která slouží provozovatelům e-shopů, kteří hledají nové zákazníky a zvýšení tržeb. Zároveň je tu pro ty, kteří chtějí využít svůj propagační potenciál pro získání vedlejšího zdroje příjmů. To vše prostřednictvím takzvaného affiliate markegingu.

Variantbyznys slevové kupóny a slevové kódy

Affiliate marketing je varianta on-line marketingu, který využívá přirozená doporučení prostřednictvím internetu. Funguje podobně, jako když vám někdo známý doporučí dobrou restauraci. Vy mu za to poté můžete poděkovat. Na internetu se však takové doporučení dá měřit a namísto díků tu čeká finanční odměna za zprostředkování. Affiliate je síť obchodníků (partnerů), kteří propagují Vaše podnikání a chtějí podíl na uskutečněném obchodě. Partnerem může být kdokoliv. Může to být váš kamarád, kolega, soused, ale také vaši zákazníci nebo někdo další z branže. Ve většině případů to ale bude někdo, koho jste nikdy neviděli. Prodejcem může být kdokoliv, kdo realizuje svůj byznys na internetu.

Affiliate program je místem, kde se obchodníci mohou zaregistrovat a kde získají materiály pro propagaci byznysu. Jsou tu nastaveny provizní i obchodní podmínky, kde mohou sledovat úspěšnost jejich aktivity šíření a uzavřených obchodů (tzv. konverzí) jimi získaných zákazníků. Také jsou místem, kde žádají partneři o výplatu provizí. Na druhé straně tu prodejce může sledovat počet registrovaných partnerů. Může vidět jejich výsledky a schvalovat dosažené provize jednorázově, celkem i za určené období. Prodejce platí inzerentovi pouze za opravdu realizované obchody. Tudíž se jedná o 100 % profitabilní transakci pro obě strany.

Mezi základní výhody tedy patří:

- Jedná se o 100 % měřitelný marketing

- Zásadním způsobem pomáhá k budování jména

- Pomůže zvýšit obchodní výsledky

- Partneři navíc mohou pomoci vylepšovat kvalitu a účinnost reklamních kampaní

- Získáte náskok před konkurencí – aktuálně využívá affiliate marketing maximálně 5 % internetových prodejců

- Máte neomezené množství a rozmanitost propagačních kanálů

- Zároveň spolupracujete s neomezeným množstvím partnerů najednou. Čím více, tím lépe.

Vairantbyznys.cz pro vás provede vstupní analýzu zdarma. Vyhodnotí, zda je pro vás affiliate marketing vhodným byznysem. Pokud ano, pak vám doporučí vhodné řešení. Za přípravu a spuštění partnerského programu zaplatíte jednorázovou částku. Vlastní správa partnerského programu je pak kombinací fixu a % zainteresovanosti podle provizí partnerů. Mezi další přínosy patří především úspora času a tím i nemalých prostředků za nemalé úsilí při vlastní pracné realizaci partnerského programu. Nemusíte se o nic starat – můžete se věnovat jiným firemním aktivitám. Budete moci nezávisle sledovat výsledky partnerského programu a vyhodnocovat přínos.

Abyste se stali partnerem nebo affiliate manažerem, musíte vyplnit kontaktní formulář na základě kterého se vám ozve zákaznický servis variantbyznys.

Navštivte variantbyznys.cz

Jak uplatnit slevový kód na Variantbyznys.cz?

Variantbyznys.cz nenabízí možnost uplatnit slevové kódy – služba je individuální a je třeba ji konzultovat s provozovatelem. Veškeré akční nabídky, které jsou pro vás dostupné na slevovykupon.net získáte automaticky po přechodu do Variantbyznys.cz skrze odkazy v jednotlivých nabídkách.

Navštivte variantbyznys.cz

Recenze variantbyznys.cz

Nejlepší reklamou je taková, kterou poskytují klienti sami. O Variantbyznys.cz toho řekli mnoho i jejich dlouholetí partneři v následující recenzi variantbyznys.cz: S Reginou spolupracujeme už delší čas. Úspěšně prošla naším vzdělávacím procesem a získala certifikát Affiliate Manažera. Jsme rádi, že jí i nadále můžeme vytvářet podporu a pomáhat při manažerské práci se zákazníky. Zákazníci, kteří s ní spolupracují, mají nespornou výhodu i v tom, že tuto službu provádí i s pomocí svého zaškoleného affil týmu. Ing. Jaroslav Jeníček Kolegyni Reginu mohu jen doporučit. Neměla to vždy snadné, ale ustála i velké tlaky a na affil nezanevřela. Naopak v něm velmi vyrostla. Zkušenosti v tomto oboru jsou velmi důležité. A to dává záruku kvalitní pomoci i dalším zájemcům z řad partnerů a prodejců. Jako jedna z mála affil manažerů eliminovala rizika sólo práce rozdělením na práci týmovou. Michal MajgotZískejte zdarma nejnovější slevové kupóny na svůj e-mail...

Přihlášení
Vítáme vás zpět, níže se můžete přihlásit...

Registrace
Získejte výhody registrovaného uživatele. Mezi výhody patří zobrazení exkluzivních kupónů, možnost vytvoření seznamu oblíbených obchodů a bonusový program o ceny. A mnohem více...

CAPTCHA

Chyba:Email není správně zadaný.
Chyba:Heslo musí mít nejméně 5 znaků.
Chyba:Zadaná hesla se neshodují.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Zapomenuté heslo
Zapomněli jste své heslo pro přihlášení? Nic se neděje! Zašleme vám nové...

CAPTCHA

Novinky emailem
Novinky Vašich oblíbených obchodů (nastavíte v menu Oblíbené).

CAPTCHA

Jak použít slevový kupón?

1. Vyhledání slevy

Najděte slevu do Vašeho oblíbeného obchodu. Seznamte se s podmínkami slevy a klikněte na kupón pro zobrazení a kopírování kódu.

2. Uplatnění kupónu

Kupón vložte v průběhu objednávky do příslušné kolonky („Slevový kupón“, „Slevový kód“ apod.).

3. Ušetření peněz

Sleva je odečtena z hodnoty objednávky a ušetřili jste tak peníze.

Registrace správce obchodu
Registrujte se jako správce tohoto obchodu a získejte možnost úpravy a přímého přidávání nabídek.

Registrovaný email musí být pod doménou daného obchodu či uvedený v kontaktech obchodu. Během 24 hodin obdržíte přístupové údaje.

CAPTCHA

Štítky - Variantbyznys.cz
Vyhledávání pomocí štítků pomáhá návštěvníkům nalézt ten správný obchod. Zde můžete upravit štítky pro tento obchod. Nové štítky se začnou zobrazovat do 24 hodin.