Nakupujte levněji. Ušetřete díky slevovým kupónům.
Česká republikaČeská republika | Go to United StatesValidcoupons.net (Eng.) United States
Hlavní strana > V > Slevové kupóny a slevové kódy do Vas-Hosting.cz
Vas-Hosting.cz

Vas-Hosting.cz slevové kupóny

Hlasování:
1/52/53/54/55/5
(3.31/5, 78 hlasování)
Pokračovat na www.vas-hosting.cz

Aktuální slevy a akce (červen 2024)

Více o Vas-Hosting.cz

Nakupování na Vas-Hosting.cz...

Váš hosting.cz je jednoduše hosting, který nabídne Všechno, co si před pojmem hosting dokážete představit.

Vas-Hosting slevové kupóny a slevové kódy

V oblasti klasického webhostingu poskytne Vas-hosting.cz Vašim webovým stránkám bezpečný domov na SSD úložišti. K tomu je samozřejmostí snadná obsluha v podobě instalace redakčních systémů Wordpress, Joomla a Drupal. Získáte také e-maily, databáze, skripty, Cron, denní zálohy a zdarma certifkát Let’s Encrypt.

Žádáte-li si trochu specifičtější řešení, zajisté sáhnete po serverech s unikátní administrací. Vas-hosting.cz Vám nabídne automatické postarání-se o server a unikátní administraci. Získáte moderní technologie jako je nginx, php 7, elasticsearch, http2, letsenscrypt. Nemusíte řešit monitoring, bezpečnost ani aktualizace.E-maily můžete mít na vlastní doméně. Schránky jsou dostupné z mobilu i tabletu v přehledném webmailu. Hosting nastaví vlastní pravidla na přeposílání pošty. Vše je zabezpečené, s antispamem i s každodenní zálohou.

Na Vas-hosting.cz Vám bude dobře. Potrpí si na spolehlivost, rychlost a hlavně bezpečnost provozu. Za léta praxe přijali spoustu opatření, aby zabezpečili Vaše data a běžící služby. Při potížích je Vám k dispozici živý člověk a vždy mluvíte přímo se zaměstnanci hostingu – bez call center a bez prostředníků. Práce zaměstnance hostingu baví a dělají vše pro to, aby bylo na první pohled vidět, že o práci i o Vás, zákazníky, mají opravdový zájem.

Mimo webhostingu, e-mailu, wordpresu a certifikátů Vám nabídne Vas-hosting také servery – virtuální,dedikované, managed, VPS centrum a to s těmi nejlepšími specifikacemi, které si můžete přečíst vždy na Vas-hosting.cz. Jejich konfigurace se v čase mění, stejně jako parametry tak, aby vždy držely krok s nejnovějšími technologiemi.

Co se týče fyzického umístění serverů, perfektní technické zázemí zajišťuje Pražské datové centrum SuperHosting, kde jsou servery umístěny. Veškeré servery jsou ve vlastnictví Vas-hosting.cz a proto Vám mohou garantovat okamžitý servis. Super Hosting je tu s vámi už od roku 2004 a od té doby hostí celou řadu velmi navštěvovaných projektů na českém internetu.

Data server má zdvojený přívod elektrické energie, systém UPS, zdvojen diesel agregát, bezprašné prostředí bez vlhkosti, stálé chlazení racků je zajištěno naddimenzovaným klimatizačním zařízením v režimu N+1, požární systém využívá čistý bezbarvý a nevodivý plyn, který je připraven uhasit požár bez poškození IT vybavení a samozřejmostí je splnění požadavku kategorie TIER III.

Věříme, že u Vas-hosting.cz budete spokojeni a že Váš projekt bude šlapat jako hodinky u tohoto poskytovatele celá léta. Hosting i servery můžete vyzkoušet na 7 dní zdarma. Pokud si objednáte služby a zaplatíte na rok dopředu, můžete ušetřit i desítky procent.

Navštivte www.vas-hosting.cz

Jak uplatnit slevový kód na Vas-Hosting.cz?

VideonávodPopis

1) Vyberte si serverové řešení, které Vám bude nejvíce vyhovovat

2) Vyplňte své osobní údaje

3) Pod kolonkou země, naleznete tlačítko „Máte slevový kód?“. Po jeho stisknutí se objeví políčko, kam můžete vkládat slevové kupóny.

Vas-Hosting slevové kupóny a slevové kódy

4) Pokud je Váš kód platný, za týden bude faktura se slevou.

Navštivte www.vas-hosting.cz

Spolehlivý hosting od Vas-hosting.cz

Webhosting je domovem webů a e-mailů a je stvořený pro skvlý zážitek každého uživatele. Na Vas-Hosting.cz rádi poradí každému uživateli. Klíčovými vlastnostmi tohoto hostingu jsou: spolehlivost a rychlost díky péči, spolehlivému hardwaru a také datacentru; skvělá podpora, která pořadí, pobaví a bude k dispozici každý den; administrace služeb, která je snadná a dostupná i z mobilních zařízení; bezpečnosti od DDOS ochrany po HTTPS zdarma, skvělý e-mail s antispamem am obilním webmailem; a v neposlední řadě také zálohování zdarma, každý den napříč republikou. Vybrat si můžete hned z několika tarifů pro Váš webhosting Lite, Basic, Profi a Wordpress. Tarify Lite, Basic a Profi se liší množstvím prostoru pro Vaše data a v možnostech uplatnění databází. Worpress je pak jednoduchým hostingem pro Wordpress, s přiměřeným prostorem a snadnou instlací a optimalizací.Získejte zdarma nejnovější slevové kupóny na svůj e-mail...

Přihlášení
Vítáme vás zpět, níže se můžete přihlásit...

Registrace
Získejte výhody registrovaného uživatele. Mezi výhody patří zobrazení exkluzivních kupónů, možnost vytvoření seznamu oblíbených obchodů a bonusový program o ceny. A mnohem více...

CAPTCHA

Chyba:Email není správně zadaný.
Chyba:Heslo musí mít nejméně 5 znaků.
Chyba:Zadaná hesla se neshodují.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Zapomenuté heslo
Zapomněli jste své heslo pro přihlášení? Nic se neděje! Zašleme vám nové...

CAPTCHA

Novinky emailem
Novinky Vašich oblíbených obchodů (nastavíte v menu Oblíbené).

CAPTCHA

Jak použít slevový kupón?

1. Vyhledání slevy

Najděte slevu do Vašeho oblíbeného obchodu. Seznamte se s podmínkami slevy a klikněte na kupón pro zobrazení a kopírování kódu.

2. Uplatnění kupónu

Kupón vložte v průběhu objednávky do příslušné kolonky („Slevový kupón“, „Slevový kód“ apod.).

3. Ušetření peněz

Sleva je odečtena z hodnoty objednávky a ušetřili jste tak peníze.

Registrace správce obchodu
Registrujte se jako správce tohoto obchodu a získejte možnost úpravy a přímého přidávání nabídek.

Registrovaný email musí být pod doménou daného obchodu či uvedený v kontaktech obchodu. Během 24 hodin obdržíte přístupové údaje.

CAPTCHA

Štítky - Vas-Hosting.cz
Vyhledávání pomocí štítků pomáhá návštěvníkům nalézt ten správný obchod. Zde můžete upravit štítky pro tento obchod. Nové štítky se začnou zobrazovat do 24 hodin.