Nakupujte levněji. Ušetřete díky slevovým kupónům.
Česká republikaČeská republika | Go to Validcoupons.net (Eng.) United States
Hlavní strana > V > Viasms.cz slevový kupón - červenec 2021
Viasms.cz

Viasms.cz slevový kupón

Zobrazení:
Pokračovat na www.viasms.cz

Aktuální slevy a akce - červenec 2021

Více o Viasms.cz

Nakupování na Viasms.cz...

Viasms.cz je další z řady rychlých půjček, které můžete získat prostřednictvím internetu. Pokud tedy hledáte krátkodobou půjčku na pokrytí aktuálního období, jste na správné adrese. Jedná se o nadnárodní společnost, která má své kanceláře v zemích po celé Evropě. Ve srovnání s klasickou procedurou poskytování úvěru je ViaSMS rychlejší, transparentnější a bez zdlouhavých a opakovaných schvalovacích procesů. Pro získání půjčky musíte být pouze občanem České republiky veš věku od 20 do 68 let s čistým trestním rejstříkem a dobrou úvěrovou historií – tedy nemít záznam v registru neplatičů. Podmínkou je také vlastnictví mobilního telefonu a internetového připojení.Viasms.cz poskytuje půjčky, které jsou splatné do několika týdnů až jednoho měsíce. Pro poskytnutí půjčky není potřeba žádná záruka ani ručitel. Jedinou podmínkou je nebýt veden u jiné instituce jako dlužník. V pracovní dny můžete očekávat, že schválení půjčky bude vyřízeno během 10 minut. O rozhodnutí budete informování prostřednictvím SMS nebo e-mailu.

Pokud jste novým zákazníkem a žádáte o půjčku poprvé, máte možnost půjčit si od 100 Kč do 6 000 Kč. Ověření klienti (tedy ti, kteří již dříve splatili několik půjček) mají možnost získat půjčku až ve výši 20 000 Kč. Pro první žádost je třeba doložit kopii občanského průkazu. Pokud si za celý rok půjčíte více než 4 999 je třeba podepsat Rámcovou smlouvu o úvěru.

Za jak dlouho se k Vám dostanou půjčené peníze? Pokud vlastníte účet u České spořitelny, GE Money Bank (Moneta) a Fio Bank, budou Vám peníze připsány na účet během 15ti minut. U ostatních bank může tato operace trvat dle zákona až 2 pracovní dny.

Při registraci je nutné zaplatit registrační poplatek 1 Kč (ochrana instituce proti sjednávání neaktivních účtů).

Pokud v průběhu splácení zjistíte, že nebudete schopni splatit peníze včas, máte možnost si za poplatek prodloužit splatnost o 7 , 14 nebo 30 dnů. Při půjčování peněz dodržujte pravidla pro zdravé půjčování – nepokrývejte jednu půjčku druhou, půjčujte si pokud je to pouze opravdu nutné, případné problémy se splácením řešte těsným kontaktem s věřitelskou společností.

Věříme, že se službami úvěrové společnosti ViaSMS budete spokojeni, a že Vám pomůže překonat těžké finanční období.

Navštivte www.viasms.cz

Jak uplatnit slevový kód na Viasms.cz?

Jak požádat o půjčku?

1) Na kalkulátoru si navolte výši požadované půjčky a požadovanou dobu splatnosti.2) V dalším kroku budete muset vyplnit své osobní údaje (podmínkou je věk 20 – 68 let a prokázání příjmů)

3) V dalším kroku obdržíte SMS zprávu s aktivačním kódem, který zadáte do svého nově vzniklého profilu.

4) Pro dokončení registrace je nutné uhradit 1 Kč z účtu vedeného na Vaše jméno (slouží k ověření, že bankovní účet je Váš, a že například nevyplňujete žádost pod nátlakem pro naplnění účtu někoho jiného)

5) Pokud splníte vše Výše uvedené a v případě, že Vaše žádost byla úspěšně vyřízena (tedy pokud splňujete všechny požadavky) budou peníze poukázány na Váš účet během několika minut (viz výše – různé banky)

Navštivte www.viasms.cz

Skončené nabídky

Půjčka 1000 Kč zcela zdarma na ViaSMS.cz (do 31.8.2020)
Půjčka až 1 000 Kč s RPSN 0% na Viasms.cz (do 31.8.2020)
Zažádejte si o Viasms.cz půjčku ve středu 7. května a získejte 50% slevu (do 7.5.2014)

Získejte zdarma nejnovější slevové kupóny na svůj e-mail...

Přihlášení
Vítáme vás zpět, níže se můžete přihlásit...

Registrace
Získejte výhody registrovaného uživatele. Mezi výhody patří zobrazení exkluzivních kupónů, možnost vytvoření seznamu oblíbených obchodů a bonusový program o ceny. A mnohem více...

Chyba:Email není správně zadaný.
Chyba:Heslo musí mít nejméně 5 znaků.
Chyba:Zadaná hesla se neshodují.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Zapomenuté heslo
Zapomněli jste své heslo pro přihlášení? Nic se neděje! Zašleme vám nové...

Jak použít slevový kupón?

1. Vyhledání slevy

Najděte slevu do Vašeho oblíbeného obchodu. Seznamte se s podmínkami slevy a klikněte na kupón pro zobrazení a kopírování kódu.

2. Uplatnění kupónu

Kupón vložte v průběhu objednávky do příslušné kolonky („Slevový kupón“, „Slevový kód“ apod.).

3. Ušetření peněz

Sleva je odečtena z hodnoty objednávky a ušetřili jste tak peníze.

Registrace správce obchodu
Registrujte se jako správce tohoto obchodu a získejte možnost úpravy a přímého přidávání nabídek.

Registrovaný email musí být pod doménou daného obchodu či uvedený v kontaktech obchodu. Během 24 hodin obdržíte přístupové údaje.

Štítky - Viasms.cz
Vyhledávání pomocí štítků pomáhá návštěvníkům nalézt ten správný obchod. Zde můžete upravit štítky pro tento obchod. Nové štítky se začnou zobrazovat do 24 hodin.