Nakupujte levněji. Ušetřete díky slevovým kupónům.
Česká republikaČeská republika | Go to United StatesValidcoupons.net (Eng.) United States
Hlavní strana > V > Slevové kupóny a slevové kódy do Viasms.cz
Viasms.cz

Viasms.cz slevový kupón

Hlasování:
1/52/53/54/55/5
(4.34/5, 108 hlasování)
Pokračovat na www.viasms.cz

Aktuální slevy a akce (květen 2024)

Více o Viasms.cz

Nakupování na Viasms.cz...

Viasms.cz je další z řady rychlých půjček, které můžete získat prostřednictvím internetu. Pokud tedy hledáte krátkodobou půjčku na pokrytí aktuálního období, jste na správné adrese. Jedná se o nadnárodní společnost, která má své kanceláře v zemích po celé Evropě. Ve srovnání s klasickou procedurou poskytování úvěru je ViaSMS rychlejší, transparentnější a bez zdlouhavých a opakovaných schvalovacích procesů. Pro získání půjčky musíte být pouze občanem České republiky veš věku od 20 do 68 let s čistým trestním rejstříkem a dobrou úvěrovou historií – tedy nemít záznam v registru neplatičů. Podmínkou je také vlastnictví mobilního telefonu a internetového připojení.

Viasms slevové kupóny a slevové kódy

Viasms.cz poskytuje půjčky, které jsou splatné do několika týdnů až jednoho měsíce. Pro poskytnutí půjčky není potřeba žádná záruka ani ručitel. Jedinou podmínkou je nebýt veden u jiné instituce jako dlužník. V pracovní dny můžete očekávat, že schválení půjčky bude vyřízeno během 10 minut. O rozhodnutí budete informování prostřednictvím SMS nebo e-mailu.

Pokud jste novým zákazníkem a žádáte o půjčku poprvé, máte možnost půjčit si od 100 Kč do 6 000 Kč. Ověření klienti (tedy ti, kteří již dříve splatili několik půjček) mají možnost získat půjčku až ve výši 20 000 Kč. Pro první žádost je třeba doložit kopii občanského průkazu. Pokud si za celý rok půjčíte více než 4 999 je třeba podepsat Rámcovou smlouvu o úvěru.

Za jak dlouho se k Vám dostanou půjčené peníze? Pokud vlastníte účet u České spořitelny, GE Money Bank (Moneta) a Fio Bank, budou Vám peníze připsány na účet během 15ti minut. U ostatních bank může tato operace trvat dle zákona až 2 pracovní dny.

Při registraci je nutné zaplatit registrační poplatek 1 Kč (ochrana instituce proti sjednávání neaktivních účtů).

Pokud v průběhu splácení zjistíte, že nebudete schopni splatit peníze včas, máte možnost si za poplatek prodloužit splatnost o 7 , 14 nebo 30 dnů. Při půjčování peněz dodržujte pravidla pro zdravé půjčování – nepokrývejte jednu půjčku druhou, půjčujte si pokud je to pouze opravdu nutné, případné problémy se splácením řešte těsným kontaktem s věřitelskou společností.

Věříme, že se službami úvěrové společnosti ViaSMS budete spokojeni, a že Vám pomůže překonat těžké finanční období.

Navštivte www.viasms.cz

Jak uplatnit slevový kód na Viasms.cz?

Jak požádat o půjčku?

1) Na kalkulátoru si navolte výši požadované půjčky a požadovanou dobu splatnosti.

Viasms slevové kupóny a slevové kódy

2) V dalším kroku budete muset vyplnit své osobní údaje (podmínkou je věk 20 – 68 let a prokázání příjmů)

3) V dalším kroku obdržíte SMS zprávu s aktivačním kódem, který zadáte do svého nově vzniklého profilu.

4) Pro dokončení registrace je nutné uhradit 1 Kč z účtu vedeného na Vaše jméno (slouží k ověření, že bankovní účet je Váš, a že například nevyplňujete žádost pod nátlakem pro naplnění účtu někoho jiného)

5) Pokud splníte vše Výše uvedené a v případě, že Vaše žádost byla úspěšně vyřízena (tedy pokud splňujete všechny požadavky) budou peníze poukázány na Váš účet během několika minut (viz výše – různé banky)

Navštivte www.viasms.cz

Peníze do 15 minut na účtu

Půjčka ViaSMS.cz je tu pro Vás, aby Vám poskytla finanční prostředky do výše až 20 000 Kč na maximálně 30 dnů a to hlavně rychle. Na stránkách ViaSMS naleznete informace o důležitých věcech jako je návod pro získání půjčky, návod pro splácení, nejčastější otázky zákazníků, důledky nesplácení i obchodní podmínky. Pokud vyplníte formulář a odešlete jej v pracovní den nebo o víkendu v pracovní době, můžete čekat, že Vám finanční prostředky v případě kladného vyřízení žádosti budou připsány na účet do 15 minut. Budete tak schopni platit za zboží či služby prakticky okamžitě. Pracovní doba je ve všední dny 9 - 19 a o víkendech 10 - 16. Žádosti podané mimo tuto pracovní dobu budou vyřízeny prioritně při začátku příštího pracovního dne.

Získejte zdarma nejnovější slevové kupóny na svůj e-mail...

Přihlášení
Vítáme vás zpět, níže se můžete přihlásit...

Registrace
Získejte výhody registrovaného uživatele. Mezi výhody patří zobrazení exkluzivních kupónů, možnost vytvoření seznamu oblíbených obchodů a bonusový program o ceny. A mnohem více...

CAPTCHA

Chyba:Email není správně zadaný.
Chyba:Heslo musí mít nejméně 5 znaků.
Chyba:Zadaná hesla se neshodují.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Zapomenuté heslo
Zapomněli jste své heslo pro přihlášení? Nic se neděje! Zašleme vám nové...

CAPTCHA

Novinky emailem
Novinky Vašich oblíbených obchodů (nastavíte v menu Oblíbené).

CAPTCHA

Jak použít slevový kupón?

1. Vyhledání slevy

Najděte slevu do Vašeho oblíbeného obchodu. Seznamte se s podmínkami slevy a klikněte na kupón pro zobrazení a kopírování kódu.

2. Uplatnění kupónu

Kupón vložte v průběhu objednávky do příslušné kolonky („Slevový kupón“, „Slevový kód“ apod.).

3. Ušetření peněz

Sleva je odečtena z hodnoty objednávky a ušetřili jste tak peníze.

Registrace správce obchodu
Registrujte se jako správce tohoto obchodu a získejte možnost úpravy a přímého přidávání nabídek.

Registrovaný email musí být pod doménou daného obchodu či uvedený v kontaktech obchodu. Během 24 hodin obdržíte přístupové údaje.

CAPTCHA

Štítky - Viasms.cz
Vyhledávání pomocí štítků pomáhá návštěvníkům nalézt ten správný obchod. Zde můžete upravit štítky pro tento obchod. Nové štítky se začnou zobrazovat do 24 hodin.