Nakupujte levněji. Ušetřete díky slevovým kupónům.
Česká republikaČeská republika | Go to Validcoupons.net (Eng.) United States
Hlavní strana > V > Vistacredit.cz slevový kupón - srpen 2020
Vistacredit.cz

Vistacredit.cz slevový kupón

Zobrazení:
Pokračovat na www.vistacredit.cz

Aktuální slevy a akce - srpen 2020

Více o Vistacredit.cz

Nakupování na Vistacredit.cz...

Mikropůjčky jsou dnes na trhu standardem. Jsou rychlé, praktické a při řádném splácení i relativně levné. Snadno tak pokryjete chvilkový nedostatek mezi výplatami nebo při neočekávaných výdajích. Jak si ale na trhu vybrat tu nejvýhodnější půjčku od nejspolehlivějšího dodavatele? Zdá se, že nezbývá než se opřít o recenze zákazníků. Jednou ze služeb, která sbírá recenze kladné je i VistaCredit.cz.VistaCredit.cz vám poskytne až 8 tisíc korun se splatností až 70 dnů. Při první registraci Vám služba dovolí půjčit si pouze 4 000 Kč. Stálí klienti pak mohou dostat plných 8 tisíc korun. Pokud si zvolíte pro splatnost delší období než 35 dnů, budou Vám dny nad 35 dnů přidány až po schválení úvěru, jeho odeslání na Váš účet a uhrazení poplatku za dny navíc – tedy odklad. Tato služba je poskytována i těm, kteří si zvolí lhůtu kratší a zjistí že nebude možné ji dodržet. To vše je samozřejmě pokryté dodatečným poplatkem. Pokud ale zvládnete splatit vše ve lhůtě, kterou jste stanovili, nečeká Vás nic dalšího než částka, kterou uvidíte okamžitě vypsanou na titulní straně při výpočtu úroku.

U VistaCredit.cz máte hned 7 důvodů proč si dobít malý kredit právě u nich. V prvé řadě dostanete půjčku do pěti minut na svůj účet. Peníze tam přistanou prakticky okamžitě pokud máte účet u FIO banky, o něco déle u ostatních. Služba funguje nonstop. Za druhé bude Vaše půjčka opravdu schválena. Vaše schopnost splácet je posuzována společně s registry pozitivních a negativních údajů a tím nejste finančně zatěžováni. Splatnost až 70 dnů je další výhodou, kterou Vám žádný další subjekt na trhu nenabídne. Transparentnost je další výhodou – podmínky jsou jasné jako facka. Podvodnou půjčku od lichvářů hledejte někde jinde. Za svou věrnost dostanete také dárky. Automaticky jste zařazeni do věrnostního programu. Čím častěji si půjčíte, tím více ušetříte. Jednodušší a rychlejší půjčení už není ani možné. K tomu všemu na Vás čeká kamarádský přístup – pokud byste náhodou nezvládali malý kredit splatit, vždy je možné se férově domluvit.

Jak na půjčku? Sestavíte si půjčku pro podle svého gusta už na titulní stránce a odešlete formulář se svým jménem a kontaktem. Následně vyplníte podrobnější formulář a odešlete ho. Bude provedena rychlá kontrola žádosti a úvěr bude vyhodnocen. Po elektronickém potvrzení smluv budou připsány finance na Váš účet. Pokud jste OSVČ budou peníze odeslány až po elektronickém podpisu smlouvy.

Než se rozhodnete pro půjčku, zamyslete se, zda je opravdu jediným možným řešením Vaší situace. Pokud se případně dostanete do problémů se splácením je důležité udržovat kontakt s věřitelem a příslušnými státními orgány.

Věříme, že půjčka od VistaCredit.cz Vám pomůže dostat se z prekérní finanční situace a přejeme Vám hodně štěstí v osobním i pracovním životě.

Navštivte www.vistacredit.cz

Jak uplatnit slevový kód na Vistacredit.cz?

Jak požádat o půjčku? Je to jednoduché. Sledujte následující kroky.

1) Na titulní straně nalezněte a nastavte posuvníky na požadovanou částku a splatnost. Dole v počitadle vidíte, kolik si půjčujete, kolik na konci zaplatíte, kdy je termín splacení a jaká je roční úroková sazba (slouží pro porovnávání s jinými úvěry a půjčkami). Vše potvrďte modrým tlačítkem „Požádejte teď“.

2) Nyní vyplňte své osobní údaje do formuláře a zaškrtněte souhlas s podmínkami, které si předem ale přečtěte. Odešlete žádost.

3) Vyčkejte na zpracování žádosti. Informace o schválení či neschválení Vám přijde na Váš mobilní telefon a do e-mailu.

4) V případě kladného vyřízení žádosti budou finanční prostředky okamžitě odeslány na Váš bankovní účet.

Navštivte www.vistacredit.cz

Získejte zdarma nejnovější slevové kupóny na svůj e-mail...

Přihlášení
Vítáme vás zpět, níže se můžete přihlásit...

Registrace
Získejte výhody registrovaného uživatele. Mezi výhody patří zobrazení exkluzivních kupónů, možnost vytvoření seznamu oblíbených obchodů a bonusový program o ceny. A mnohem více...

Chyba:Email není správně zadaný.
Chyba:Heslo musí mít nejméně 5 znaků.
Chyba:Zadaná hesla se neshodují.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Zapomenuté heslo
Zapomněli jste své heslo pro přihlášení? Nic se neděje! Zašleme vám nové...

Jak použít slevový kupón?

1. Vyhledání slevy

Najděte slevu do Vašeho oblíbeného obchodu. Seznamte se s podmínkami slevy a klikněte na kupón pro zobrazení a kopírování kódu.

2. Uplatnění kupónu

Kupón vložte v průběhu objednávky do příslušné kolonky („Slevový kupón“, „Slevový kód“ apod.).

3. Ušetření peněz

Sleva je odečtena z hodnoty objednávky a ušetřili jste tak peníze.

Registrace správce obchodu
Registrujte se jako správce tohoto obchodu a získejte možnost úpravy a přímého přidávání nabídek.

Registrovaný email musí být pod doménou daného obchodu či uvedený v kontaktech obchodu. Během 24 hodin obdržíte přístupové údaje.

Štítky - Vistacredit.cz
Vyhledávání pomocí štítků pomáhá návštěvníkům nalézt ten správný obchod. Zde můžete upravit štítky pro tento obchod. Nové štítky se začnou zobrazovat do 24 hodin.

Půjčka