Nakupujte levněji. Ušetřete díky slevovým kupónům.
Česká republikaČeská republika | Go to United StatesValidcoupons.net (Eng.) United States
Hlavní strana > V > Slevové kupóny a slevové kódy do Vitacredit.cz

Vitacredit.cz slevové kupóny

Hlasování:
1/52/53/54/55/5
(4.12/5, 98 hlasování)
Pokračovat na www.vitacredit.cz

Aktuální slevy a akce (červen 2024)


Podobné slevy a akce

Více o Vitacredit.cz

Nakupování na Vitacredit.cz...

Společnost VitaCredit je Vaším předním poskytovatelem spotřebitelských úvěrů na základě živnostenského oprávnění – Poskytování nebo zprostředkování spotřebitelského úvěru. Při výběru úvěru u VitaCredit.cz máte na výběr několik možností.

Vitacredit slevové kupóny a slevové kódy

První možností je spotřebitelský úvěr ručený nemovitostí a zvaný TOP. U tohoto úvěru můžete získat výhodné podmínky už od 4,9 % p. a. při RPSN od 5,2 % do maximálně 13,4 %. Výsledná úroková sazba bude záležet na Vaší bonitě a hodnotě zajištění – je stanovena individuálně.

Úvěr je zajištěný nemovitostí v osobním vlastnictví, tedy Vaším bytem, pozemkem, domem a apod. Využít je možné i nemovitost třetí osoby. Třetí osoba představuje záruku další osoby, která může za žadatele závazek splácet. Úvěr TOP od VitaCredit.cz nemá žádné skryté poplatky. Všechny náklady spojené s Vaší smlouvou jsou zveřejněny v sazebníku poplatků. Získat můžete 50 tisíc až 1 880 000 Kč. Maximální možná splatnost je 20 let. Váš věk ale v době splatnosti nesmí přesáhnout 75 let.

Další formou úvěru, kterou VitaCredit.cz nabízí je úvěr pro podnikatele ručený nemovitostí. Zde můžou podnikatelé získat půjčku od 50 000 Kč až 3 000 000 Kč. Podnikatelé mohou získat úvěr s úrokem od 8,9% p. a. s RPSN od 15 do 34,8 %. Výsledná úroková sazba je opět závislá na bonitě klienta a jeho zajištění. Ostatní podmínky jsou stejné jako pro TOP úvěr.

Úvěr na cokoliv je velmi podobný úvěru TOP. Tento úvěr má ale jeden zásadní rozdíl – je určený na cokoliv. Není nutné sdělovat účel, za kterým jsou peníze půjčovány. Opět je zajištěný nemovitostí, ale úrokové sazby jsou zde vyšší. Získat ho můžete od 10, 9 % p. a. s RPSN 17,7 – 39,6 % v závislosti na bonitě. Ostatní podmínky jsou opět shodné.

Poslední službou, kterou si můžete na VitaCredit.cz sjednat je úvěr na konsolidaci, řešení exekucí a dražeb. Při sloučení všech Vašich půjček do jedné získáte takřka libovolné měsíční splátky. Splátky je možné si rozložit na delší dobu, ale není to úplně nutné. Doba splácení je od 1 roku do 15 let. Pokud pak celková výše konsolidovaných půjček přesáhne 499 000 Kč, tak získáte možnost splácet i 20 let. Konsolidační úvěr je opět krytý nemovitostí.

Před podání žádostí o úvěr zvažte, zda je půjčka opravdu jediným vhodným řešením. Přesvědčte se také, že budete mít možnost úvěr splatit ve Vámi zadané lhůtě. Dodržujte pravidla pro zdravé půjčování. Nesnažte se pokrývat jednu půjčku jinou půjčkou, a pokud se dostanete do problémů se splácením, udržujte těsný kontakt s věřitelskou organizací a příslušnými státními orgány.

Co udělat pro zažádání o úvěr? Je třeba vyplnit krátký formulář, ve kterém uvedete své jméno, telefonní číslo a město, ve kterém žijete. Pak se Vám ozvou poradci a vyřídí úvěr po telefonu nebo si Vás pozvou na osobní schůzku.

Pro výpočet výše úvěru a úroků můžete využít kalkulačku, která je dostupná pro každý typ úvěru.

Věříme, že Vám bude půjčka od VitaCredit.cz vyhovovat a pomůže Vám vyřešit Vaše finanční potíže.

Navštivte www.vitacredit.cz

Jak uplatnit slevový kód na Vitacredit.cz?

Vitacredit.cz je úvěrová společnost, která v současnosti neposkytuje výhody prostřednictvím slevových kódů. Všechny nabídky, kterou jsou Vám dostupné pro Vitacredit.cz prostřednictvím našeho slevového portálu SlevovyKupon.net získáte automaticky po přechodu do VitaCredit.cz skrze odkazy v jednotlivých kupónech.

Navštivte www.vitacredit.cz

Úvěr pro podnikatele ručený nemovitostí

Vitacredit.cz je úvěrová společnost, která poskytuje seriózní půjčky. Své klienty si prověřuje a dbá na zajištění úvěru. Půjčit si můžete jako skoukromá osoba, pokud svůj úvěr zajistíte nemovitostí. Možnost půjčit si ale máte i jinak. Další formou úvěru, kterou VitaCredit.cz nabízí je úvěr pro podnikatele ručený nemovitostí. Zde můžou podnikatelé získat půjčku od 50 000 Kč až 3 000 000 Kč. Podnikatelé mohou získat úvěr s úrokem od 8,9% p. a. s RPSN od 15 do 34,8 %. Výsledná úroková sazba je opět závislá na bonitě klienta a jeho zajištění. Ostatní podmínky jsou stejné jako pro TOP úvěr. Nejste si jistí tím, zda je půjčka od Vitacredit.cz tím pravým právě pro Vás? Zajděte přímo na Vitacredit.cz a kontaktujte operátory na zákaznické lince. Ti Vám budou schopni zodpovědět všechny dotazy ohledně půjček, které byste mohli mít.Získejte zdarma nejnovější slevové kupóny na svůj e-mail...

Přihlášení
Vítáme vás zpět, níže se můžete přihlásit...

Registrace
Získejte výhody registrovaného uživatele. Mezi výhody patří zobrazení exkluzivních kupónů, možnost vytvoření seznamu oblíbených obchodů a bonusový program o ceny. A mnohem více...

CAPTCHA

Chyba:Email není správně zadaný.
Chyba:Heslo musí mít nejméně 5 znaků.
Chyba:Zadaná hesla se neshodují.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Zapomenuté heslo
Zapomněli jste své heslo pro přihlášení? Nic se neděje! Zašleme vám nové...

CAPTCHA

Novinky emailem
Novinky Vašich oblíbených obchodů (nastavíte v menu Oblíbené).

CAPTCHA

Jak použít slevový kupón?

1. Vyhledání slevy

Najděte slevu do Vašeho oblíbeného obchodu. Seznamte se s podmínkami slevy a klikněte na kupón pro zobrazení a kopírování kódu.

2. Uplatnění kupónu

Kupón vložte v průběhu objednávky do příslušné kolonky („Slevový kupón“, „Slevový kód“ apod.).

3. Ušetření peněz

Sleva je odečtena z hodnoty objednávky a ušetřili jste tak peníze.

Registrace správce obchodu
Registrujte se jako správce tohoto obchodu a získejte možnost úpravy a přímého přidávání nabídek.

Registrovaný email musí být pod doménou daného obchodu či uvedený v kontaktech obchodu. Během 24 hodin obdržíte přístupové údaje.

CAPTCHA

Štítky - Vitacredit.cz
Vyhledávání pomocí štítků pomáhá návštěvníkům nalézt ten správný obchod. Zde můžete upravit štítky pro tento obchod. Nové štítky se začnou zobrazovat do 24 hodin.