Nakupujte levněji. Ušetřete díky slevovým kupónům.
Česká republikaČeská republika | Go to United StatesValidcoupons.net (Eng.) United States
Hlavní strana > V > Slevové kupóny a slevové kódy do Vitamink2.cz

Vitamink2.cz slevové kupóny

Hlasování:
1/52/53/54/55/5
(3.98/5, 65 hlasování)
Pokračovat na www.vitamink2.cz

Aktuální slevy a akce (duben 2024)


Podobné slevy a akce

Více o Vitamink2.cz

Nakupování na Vitamink2.cz...

V roce 1929 se fyziolog Henrik Dam zabýval zkoumáním role cholesterolu v těle. V té době ještě netušil, že učiní nejcennější objev své kariéry. Podařilo se mu izolovat neznámou živinu, kterou nazval vitamínem K. Za objevení tohoto vitamínu, který znamenal revoluci v chirurgii získal Dam spolu s americkým biochemikem Edwardem Doisym Nobelovu cenu za lékařství a fyziologii. Následné klinické studie přinesly milník, díky kterým se stal vitamín K2 číslem jedna na trhu po celém světě. Co ale tedy vitamín K2 dělá?

Vitamink2 slevové kupóny a slevové kódy

Vitamín K2 přispívá k udržení zdravých kostí, přispívá k normálnímu proudění krve, ovlivňuje metabolismus vápníku a pomáhá udržet Vaše cévy zdravé. Jak ho tedy do svého těla dostaneme?

Přirozeným zdrojem vitamínu K2 jsou hovězí maso, jogurt, měkký sýr nebo mléko. Abyste ovšem získali potřebnou denní dávku, museli byste denně vypít 5 litrů mléka nebo jogurtu nebo sníst 4 kilogramy hovězího masa. Proto se nejedná o dobré řešení. Naštěstí jsou tady kapsle, které zakoupíte v e-shopu vitaminK2.cz.

Výzkumy ukazují, že vitamín K2 působí nejlépe v kombinaci s vitamínem D. Vitamín D přispívá k lepšímu využití vápníku a k udržení dostatečné hladiny v krvi. Kombinace těchto dvou vitamínů zajistí tělu kvalitní rozdělní vápníku mezi kosti a krev.

Vy se ale necítíte špatně. Proč byste tedy měli vitamín k2 používat? Již po 30. roce života začínají kostní buňky odumírat rychleji, než je stačí tělo nahrazovat. S přibývajícím věkem se stává tento proces stále méně efektivním. K nejdramatičtějšímu poklesu dochází v období menopauzy, a to jak té ženské, tak té mužské, která se nazývá andropauza. Právně vitamín K2 je jedním z hlavních prostředků, který brání příznakům stárnutí a pomůže Vám udržet si co nejdéle svůj aktivní životní styl.

Produkt VitaminK2, který si zakoupíte v internetovém obchodě VitaminK2.cz neobsahuje žádné chemikálie, neobsahuje žádná rozpouštědla ani žádné přidatné látky nebo konzervační prostředky. Není také vyroben pomocí syntetických procesů. Při výrobě tohoto produktu je využíván výhradně Vitamín K2 ve své podobě VitaMK7. Ten je naprosto přírodním produktem, během jehož výroby není nutné používat žádné chemikálie ani rozpouštědla. Tento přírodní proces je patentován v Evropě, USA a Japonsku.

Své první balení přípravku můžete obdržet zcela zdarma. Platíte pouze poštovné a balné. Vše je zasláno přímo na Vaší adresu a platíte až zpětně. Po měsíci pak obdržíte automaticky výhodné dvouměsíční balení každý druhý měsíc. Další zásilky můžete samozřejmě kdykoliv s okamžitou platností bezplatně ukončit. Cena dvouměsíčního balení se pohybuje na 599 Kč.

Věříme, že se Vám s vitamínem K2, který zakoupíte v obchodě VitaminK2.cz bude žít lépe.

Navštivte www.vitamink2.cz

Jak uplatnit slevový kód na Vitamink2.cz?

Obchod nenabízí možnost uplatňovat na pravidelný odběr přípravku VitamínK2 žádné slevové kódy. Všechny akční nabídky, které jsou Vám k dispozici prostřednictvím našeho slevového portálu získáte automaticky po přechodu do VitaminK2.cz skrze odkazy v jednotlivých kupónech.

Navštivte www.vitamink2.cz

Dědictví Henrika Dama

Už v roce 1929 prováděl dánský fyziolog Henrik dam výzkum role cholesterolu v těle. Stál na prahu nejcenějšího objevu své kariéry. Podařilo se mu izolovat neznámou živinu, kterou nazval vitamínem K. Za objevení tohoto vitamínu, který znamenal revoluci v chirugii získal spolu s dalším vědcem - Edwardem Doisym v roce 1943 Nobelovu cenu za lékařství a fyziologii. Další významný milník pak přinesly nedávné klinické studie, díky kterým se stal vitamín K2 číslem jedna na trzích po celém větě. Vitamín K2 má následující účinky: přispívá k udržení zdravých kosí, přispívá k normálnímu proudění krve, ovlivňuje metabolismus vápníku a pomůže udržet Vaše cévy zcela zdravé. Vyzkoušet ho můžete i vy - objednávejte na VitaminK2.cz Nezapomeňte před odesláním objednávky navštívit stránky našeho slevového portálu Slevovykupon.netZískejte zdarma nejnovější slevové kupóny na svůj e-mail...

Přihlášení
Vítáme vás zpět, níže se můžete přihlásit...

Registrace
Získejte výhody registrovaného uživatele. Mezi výhody patří zobrazení exkluzivních kupónů, možnost vytvoření seznamu oblíbených obchodů a bonusový program o ceny. A mnohem více...

CAPTCHA

Chyba:Email není správně zadaný.
Chyba:Heslo musí mít nejméně 5 znaků.
Chyba:Zadaná hesla se neshodují.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Zapomenuté heslo
Zapomněli jste své heslo pro přihlášení? Nic se neděje! Zašleme vám nové...

CAPTCHA

Novinky emailem
Novinky Vašich oblíbených obchodů (nastavíte v menu Oblíbené).

CAPTCHA

Jak použít slevový kupón?

1. Vyhledání slevy

Najděte slevu do Vašeho oblíbeného obchodu. Seznamte se s podmínkami slevy a klikněte na kupón pro zobrazení a kopírování kódu.

2. Uplatnění kupónu

Kupón vložte v průběhu objednávky do příslušné kolonky („Slevový kupón“, „Slevový kód“ apod.).

3. Ušetření peněz

Sleva je odečtena z hodnoty objednávky a ušetřili jste tak peníze.

Registrace správce obchodu
Registrujte se jako správce tohoto obchodu a získejte možnost úpravy a přímého přidávání nabídek.

Registrovaný email musí být pod doménou daného obchodu či uvedený v kontaktech obchodu. Během 24 hodin obdržíte přístupové údaje.

CAPTCHA

Štítky - Vitamink2.cz
Vyhledávání pomocí štítků pomáhá návštěvníkům nalézt ten správný obchod. Zde můžete upravit štítky pro tento obchod. Nové štítky se začnou zobrazovat do 24 hodin.