Nakupujte levněji. Ušetřete díky slevovým kupónům.
Česká republikaČeská republika | Go to United StatesValidcoupons.net (Eng.) United States
Hlavní strana > V > Slevové kupóny a slevové kódy do Viva-Credit.cz
Viva-Credit.cz

Viva-Credit.cz slevové kupóny

Hlasování:
1/52/53/54/55/5
(3.02/5, 45 hlasování)
Pokračovat na viva-credit.cz

Aktuální slevy a akce (červenec 2024)

Více o Viva-Credit.cz

Nakupování na Viva-Credit.cz...

Život přináší nečekané události. Ať už se jedná o porouchanou pračku nebo zpoždění zaměstnavatele s výplatou, tyto problémy je třeba řešit. Jedním z řešení může být krátkodobá půjčka od Viva-credit.cz. Tu můžete využít, i když Vám nebyla schválena žádost o klasický úvěr. Půjčka bez registru Vám umožní získat okamžitě peníze na Váš účet. Tyto půjčky nemají žádné úroky – platíte pouze poplatek za zprostředkování.

Viva-Credit slevové kupóny a slevové kódy

Půjčky bez registru ocení především klienti, kteří v minulosti měli problémy s dodržením splátkového kalendáře a díky tomu získali zápis do registru dlužníků. Viva-credit.cz ale do tohoto registru nenahlíží, takže se nemusíte bát, že by toto bylo důvodem k neschválení Vaší půjčky. Výraznou výhodou tohoto typu půjček je především rychlost, s jakou jsou poskytovány. Půjčku zařídíte online a peníze můžete mít na účtu během několika málo minut.

U Viva-credit.cz si můžete půjčit od 500 do 20 000 Kč. Doba splatnosti je stanovena mezi 7 a 35 dny. Částka se splácí celá najednou. Poplatek činí od 20% do 33% z půjčené částky v závislosti na délce splácení. Detailní informace o těchto poplatcích a podmínkách splácení naleznete v sazebníku poplatků na stránce Viva-credit.cz.

Nezapomeňte při žádosti o tuto půjčku ale dodržovat pravidla zdravého půjčování. Před samotným půjčením se zamyslete, zda je finanční půjčka od takovéto instituce opravdu jediným možným řešením. Nepokoušejte se pokrývat splátky jedné půjčky půjčkou jinou. Před půjčením se přesvědčte, že v dané lhůtě budete mít dostatek příjmů na splacení celé částky včetně poplatku. Pokud se přece jen dostanete do situace, kdy nebudete schopni splácet, udržujte těsný kontakt s věřitelskou společností a státními orgány.

Věříme, že se službou Viva-credit.cz budete spokojeni a že Vám pomůže překonat těžkou finanční situaci. Přejeme Vám hodně štěstí.

Navštivte viva-credit.cz

Jak uplatnit slevový kód na Viva-Credit.cz?

Jak požádat o půjčku? Je to jednoduché. Sledujte následující kroky.

1) Na titulní straně nalezněte a nastavte posuvníky na požadovanou částku a splatnost. Dole v počitadle vidíte, kolik si půjčujete, kolik na konci zaplatíte, kdy je termín splacení a jaká je roční úroková sazba (slouží pro porovnávání s jinými úvěry a půjčkami). Vše potvrďte modrým tlačítkem „Požádejte teď“.

2) Nyní vyplňte své osobní údaje do formuláře a zaškrtněte souhlas s podmínkami, které si předem ale přečtěte. Odešlete žádost.

3) Vyčkejte na zpracování žádosti. Informace o schválení či neschválení Vám přijde na Váš mobilní telefon a do e-mailu.

4) V případě kladného vyřízení žádosti budou finanční prostředky okamžitě odeslány na Váš bankovní účet.

Navštivte viva-credit.czZískejte zdarma nejnovější slevové kupóny na svůj e-mail...

Přihlášení
Vítáme vás zpět, níže se můžete přihlásit...

Registrace
Získejte výhody registrovaného uživatele. Mezi výhody patří zobrazení exkluzivních kupónů, možnost vytvoření seznamu oblíbených obchodů a bonusový program o ceny. A mnohem více...

CAPTCHA

Chyba:Email není správně zadaný.
Chyba:Heslo musí mít nejméně 5 znaků.
Chyba:Zadaná hesla se neshodují.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Zapomenuté heslo
Zapomněli jste své heslo pro přihlášení? Nic se neděje! Zašleme vám nové...

CAPTCHA

Novinky emailem
Novinky Vašich oblíbených obchodů (nastavíte v menu Oblíbené).

CAPTCHA

Jak použít slevový kupón?

1. Vyhledání slevy

Najděte slevu do Vašeho oblíbeného obchodu. Seznamte se s podmínkami slevy a klikněte na kupón pro zobrazení a kopírování kódu.

2. Uplatnění kupónu

Kupón vložte v průběhu objednávky do příslušné kolonky („Slevový kupón“, „Slevový kód“ apod.).

3. Ušetření peněz

Sleva je odečtena z hodnoty objednávky a ušetřili jste tak peníze.

Registrace správce obchodu
Registrujte se jako správce tohoto obchodu a získejte možnost úpravy a přímého přidávání nabídek.

Registrovaný email musí být pod doménou daného obchodu či uvedený v kontaktech obchodu. Během 24 hodin obdržíte přístupové údaje.

CAPTCHA

Štítky - Viva-Credit.cz
Vyhledávání pomocí štítků pomáhá návštěvníkům nalézt ten správný obchod. Zde můžete upravit štítky pro tento obchod. Nové štítky se začnou zobrazovat do 24 hodin.