Nakupujte levněji. Ušetřete díky slevovým kupónům.
Česká republikaČeská republika | Go to United StatesValidcoupons.net (Eng.) United States
Hlavní strana > V > Slevové kupóny a slevové kódy do Vodafone.cz
Vodafone.cz

Vodafone.cz slevový kupón

Hlasování:
1/52/53/54/55/5
(3.36/5, 67 hlasování)
Pokračovat na www.vodafone.cz

Aktuální slevy a akce (duben 2024)

Více o Vodafone.cz

Nakupování na Vodafone.cz...

Mějte jistotu silné společnosti, zvolte si pro své telekomunikace Vodafone. Vodafone nabídne skvělé pokrytí našeho území - 99 % obyvatel ČR si může užívat jeho služby a pokrytí se neustále zlepšuje i v oblastech, kde je obvykle problémové. Sítě 5G může navíc v roce 2022 využívat už 4 miliony obyvatel. Nabídne vám stabilní síť bez výpadků. Tato Gigasíť už počtvrté vyhrála v nezávislém testu kvality P3. Vodafone pro vás má super neomezené nabídky mobilních dat, neomezený internet i volání.

Vodafone slevové kupóny a slevové kódy

Díky své akvizici UPC je nyní Vodafone největším poskytovatelem připojení k sítím nové generace i placené kabelové televize v České republice. Více než 1,5 milionu domácností se může připojit k internetu rychlostí více než 1 Gbit/s.

Co dalšího Vodafone nabídne? Třeba přehlednou aplikaci Můj Vodafone, se kterou budete mít neustále přehled. Aplikace se přizpůsobí vašim potřebám. Zvládnete v ní zaplatit své vyúčtování, dobít kredit, změnit tarif nebo si objednat náhradní SIM kartu. Co třeba Vodafone TV? Sledovat s ní můžete co chcete, kdy se vám zachce. Filmy a seriály, dokumenty i zpravodajství. To vše může sledovat celá vaše rodina na všech zařízeních až 7 dní zpětně.

Se špatným chováním se na zákaznickém servisu nesetkáte. Žádné vykrucování, vaše požadavky budou vždy vyřešeny ihned nebo v nejkratší možné době. Práce je tu baví a proto jsou na vás vždy příjemní. Nic na vás nehrají, mluví s vámi otevřeně a jasně. I na pobočce s vámi rychle vyřeší jakýkoliv požadavek. Osobní kontakt je někdy potřeba a proto na vás čekají na více než 120 pobočkách po celé zemi. A pokud preferujete telefon, operátoři jsou pro vás dostupní 24 hodin denně, 7 dní v týdnu a to po celý rok.

Součástí webu vodafone.cz je samozřejmě e-shop s telefony, tablety, modemy a spoustou doplňků. Telefony tu nakupujete bez nutnosti uzavírat smlouvu. Ovšem pokud jste, nebo se chcete stát zákazníky, můžete získat telefony za výhodnější ceny.

Za své nákupy na e-shopu Vodafone.cz můžete platit kartou online nebo hotově při převzetí. Doručení zařizuje Česká pošta, kurýrní služba - oboje do 7 pracovních dnů nebo si můžete vyzvednout své zařízení na prodejně po obdržení potvrzující SMS. Pokud zvolíte tarif, můžete také využívat měsíčních splátek k vašemu zařízení spolu s paušálem za služby. O této službě dostanete informace při prodeji a podrobnosti se dozvíte třeba na pobočce.

Přejeme vám příjemný nákup, spokojenost se službami Vodafonu a spoustu ušetřených peněz.

Navštivte www.vodafone.cz

Jak uplatnit slevový kód na Vodafone.cz?

Internetový obchod vodafone.cz vám aktuálně nenabízí možnost ušetřit prostřednictvím slevových kupónů a kódů. Veškeré akční nabídky, které jsou pro vás dostupné prostřednictvím našeho slevového portálu slevovykupon.net získáte automaticky po přechodu do e-shopu skrze odkazy v jednotlivých nabídkách.

Pokud se situace změní a e-shop vodafone.cz začne nabízet výhody prostřednictvím slevových kódů, budeme vás o této možnost informovat zde včetně podrobného návodu na to, jak takové slevové kupóny a kódy uplatnit v tomto konkrétním případě.

Navštivte www.vodafone.cz

Výhody spojení služeb

Čím více služeb od Vodafonu budete využívat, tím více ušetříte. Spojením služeb jednoduše získáte řadu výhod. V samoobsluze vodafonu na vás čeká všechno na jednom místě. Čím více služeb, tím výhodnější cena. Ročně můžete ušetřit až tisíce. Už nemusíte řešit kdy, co, a kde zaplatit. Jedna platba vše vyřídí. Menší rodina, která využívá internet na doma a využívá mobilní telefony ušetří ročně spojením služeb 4260 Kč. Velká rodina ušetří dokonce ještě více - až 8688 měsíčně. A taková giga rodina, která má hodně členů může klidně ušetřit až k 10 tisícům korun. K domácímu internetu na vás navíc čeká dárek. Nejen, že spojením služeb výrazně ušetříte, ale ještě od nás ke každému nově zakoupenému internetu s rychlostí od 50 Mb/s získáte 3 měsíce Vodafone TV zdarma. A to už je hodně sportu, seriálů a filmů.YouTube

17.1.2024: Služba SD WAN
10.10.2023: SD-WAN Service
14.8.2023: Javor nebo dub?
16.9.2022: Vodafone = ♡
23.3.2022: Vyúčtování
1.4.2021: Vodafone SD-WAN
15.11.2020: GIGA casting


Získejte zdarma nejnovější slevové kupóny na svůj e-mail...

Přihlášení
Vítáme vás zpět, níže se můžete přihlásit...

Registrace
Získejte výhody registrovaného uživatele. Mezi výhody patří zobrazení exkluzivních kupónů, možnost vytvoření seznamu oblíbených obchodů a bonusový program o ceny. A mnohem více...

CAPTCHA

Chyba:Email není správně zadaný.
Chyba:Heslo musí mít nejméně 5 znaků.
Chyba:Zadaná hesla se neshodují.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Zapomenuté heslo
Zapomněli jste své heslo pro přihlášení? Nic se neděje! Zašleme vám nové...

CAPTCHA

Novinky emailem
Novinky Vašich oblíbených obchodů (nastavíte v menu Oblíbené).

CAPTCHA

Jak použít slevový kupón?

1. Vyhledání slevy

Najděte slevu do Vašeho oblíbeného obchodu. Seznamte se s podmínkami slevy a klikněte na kupón pro zobrazení a kopírování kódu.

2. Uplatnění kupónu

Kupón vložte v průběhu objednávky do příslušné kolonky („Slevový kupón“, „Slevový kód“ apod.).

3. Ušetření peněz

Sleva je odečtena z hodnoty objednávky a ušetřili jste tak peníze.

Registrace správce obchodu
Registrujte se jako správce tohoto obchodu a získejte možnost úpravy a přímého přidávání nabídek.

Registrovaný email musí být pod doménou daného obchodu či uvedený v kontaktech obchodu. Během 24 hodin obdržíte přístupové údaje.

CAPTCHA

Štítky - Vodafone.cz
Vyhledávání pomocí štítků pomáhá návštěvníkům nalézt ten správný obchod. Zde můžete upravit štítky pro tento obchod. Nové štítky se začnou zobrazovat do 24 hodin.