Nakupujte levněji. Ušetřete díky slevovým kupónům.
Česká republikaČeská republika | Go to United StatesValidcoupons.net (Eng.) United States
Hlavní strana > V > Slevové kupóny a slevové kódy do Vueling.com
Vueling.com

Vueling.com slevový kupón

Hlasování:
1/52/53/54/55/5
(4.33/5, 100 hlasování)
Pokračovat na www.vueling.com/en

Aktuální slevy a akce (červenec 2024)

Více o Vueling.com

Nakupování na Vueling.com...

Vueling je aerolinka, která nabízí skvělý servis a perfektní pohodlí na všech letech. Jedná se španělskou nízkonákladovou leteckou společnost, která sídlí v Barceloně a jedná se tak o druhou největší leteckou společnost v zemi. Letecké základny jsou v BRCELONĚ A Římě. Další jsou pak v Acorune, Alicante, Amsterdamu, Blibau, Bruselu, Florencii, Madridu, Malaze, na Malorce, v Paříži, v Santiago de Compostela, Seville a Valencii. V roce 2017 létá společnost do celkem 163 destinací.

Vueling slevové kupóny a slevové kódy

V současnosti má celkem 111 letadel, z nichž nejvíce je Airbus A320-200. V zásadě na stránkách aerolinií naleznete vše, co byste očekávali. Pohodlně si můžete vyhledat let a zamluvit jej, a to včetně navazujících letů ostatních aerolinií. Stejně tak můžete prostřednictvím rozhraní rezervovat hotely nebo si objednat přistavení osobního automobilu až na letiště.

Obsluha Vaší rezervace je nejpohodlnější prostřednictvím mobilní aplikace, kterou můžete nainstalovat do svého zařízení Apple nebo Android. S ní můžete bookovat své lety, provést online check-in, měnit parametry rezervace – přidávat zavazadla, volit sedačky a prostě se informovat o časech Vašich letů. V aplikaci můžete také mít uložené své platební informace, abyste nemuseli hledat kreditní kartu pokaždé. To samé můžete samozřejmě provádět také prostřednictvím svého účtu po přihlášení na webových stránkách Vueling.com.

V rámci programu Punto si pak můžete jako pravidelný zákazník aerolinky užívat celou řadu výhod. Body získáváte za rezervace letů, hotelů i pronájmy automobilů. S body pak můžete nakoupit další lety, a to nejen pro sebe, ale i pro někoho jiného. Získat můžete celou řadu prémiových benefitů. Využití bodů není nijak omezeno – můžete je použít na všechny nabídky, a to včetně těch akčních.

Protože se jedná o španělskou aerolinku, musíte se v alikaci i v uživatelském rozhraní smířit s cizím jazykem – k dispozici je samozřejmě angličtina a několik dalších světových jazyků.

Pokud angličtinou nebo jiným jazykem vládnete, doporučujeme Vám připravit si na Vueling.com celý svůj výlet. Vybrat si můžete samozřejmě sedačku, zavazadla, ale také přístupy do VIP odpočinkových míst, transfery z letišť, můžete si vybrat ze služeb pro pasažéry se speciálními potřebami, můžete poslat své dítě samostatně a zajistit mu dozor, můžete přepravovat mazlíčky, můžete uzavírat pojištění, můžete zjistit a zařídit, jak cestovat s miminky a spoustu dalších služeb.

Pro platby můžete samozřejmě používat svojí platební kartu.

Věříme, že budete se službami této nízkonákladové letecké společnosti spokojeni a věříme, že se stanete spokojenými zákazníky, hned jak některý z letů vyzkoušíte na vlastní kůži.

Navštivte www.vueling.com/en

Jak uplatnit slevový kód na Vueling.com?

Aerolinie neposkytuje v současné době žádnou možnost uplatnění slevového kódu. Sledovat ovšem můžete na našem slevovém portálu nabídku akčních letů a dalších služeb za výhodné ceny.

Navštivte www.vueling.com/en

Více než 100 destinací

S Vueling.com si můžete zakoupit letenky do více než 100 destinací: Alžír, Oran, Split, Larnaca, Bastia (Corsica), Bordeaux, Brest, Lyon, Marseille, Nantes, Nice, Paris, Rennes, Toulous, Banjul, Munich, Athens, Mykonos, Santorini, Reykjavik, Tel Aviv, Cagliari, Catania, Florence, Genoa, Naples, Olbia, Palermo, Pisa, rome, Turin, Malta, Casablanca, Fez, Marrakech, Nador, Tangier, Faro, Lisbon, Madeira, Oporto, Moscow, Dakar, A coruna, Alicante, Almeria, Asturias, Barcelona, Bilbao, Fuerteventura, Gran Canaria, Granada, Ibiza, Jerez, La Palma, Lanzarote, Madrid, Majorca, Malaga, Menorca, San Sebastian, Satander, Santiago, Seville, Tenerife, Valencia, Valladolid, Vigo, Geneva, Zurchich, Tunis, Birmingham, cardiff, London, Los Angeles a dalších. Vueling.com jednoduše otevírá cestu do světa.Získejte zdarma nejnovější slevové kupóny na svůj e-mail...

Přihlášení
Vítáme vás zpět, níže se můžete přihlásit...

Registrace
Získejte výhody registrovaného uživatele. Mezi výhody patří zobrazení exkluzivních kupónů, možnost vytvoření seznamu oblíbených obchodů a bonusový program o ceny. A mnohem více...

CAPTCHA

Chyba:Email není správně zadaný.
Chyba:Heslo musí mít nejméně 5 znaků.
Chyba:Zadaná hesla se neshodují.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Zapomenuté heslo
Zapomněli jste své heslo pro přihlášení? Nic se neděje! Zašleme vám nové...

CAPTCHA

Novinky emailem
Novinky Vašich oblíbených obchodů (nastavíte v menu Oblíbené).

CAPTCHA

Jak použít slevový kupón?

1. Vyhledání slevy

Najděte slevu do Vašeho oblíbeného obchodu. Seznamte se s podmínkami slevy a klikněte na kupón pro zobrazení a kopírování kódu.

2. Uplatnění kupónu

Kupón vložte v průběhu objednávky do příslušné kolonky („Slevový kupón“, „Slevový kód“ apod.).

3. Ušetření peněz

Sleva je odečtena z hodnoty objednávky a ušetřili jste tak peníze.

Registrace správce obchodu
Registrujte se jako správce tohoto obchodu a získejte možnost úpravy a přímého přidávání nabídek.

Registrovaný email musí být pod doménou daného obchodu či uvedený v kontaktech obchodu. Během 24 hodin obdržíte přístupové údaje.

CAPTCHA

Štítky - Vueling.com
Vyhledávání pomocí štítků pomáhá návštěvníkům nalézt ten správný obchod. Zde můžete upravit štítky pro tento obchod. Nové štítky se začnou zobrazovat do 24 hodin.