Nakupujte levněji. Ušetřete díky slevovým kupónům.
Česká republikaČeská republika | Go to United StatesValidcoupons.net (Eng.) United States
Hlavní strana > V > Slevové kupóny a slevové kódy do Vzdusin.cz
Vzdusin.cz

Vzdusin.cz slevový kupón

Hlasování:
1/52/53/54/55/5
(3.81/5, 63 hlasování)
Pokračovat na www.vzdusin.cz

Aktuální slevy a akce (květen 2024)

Více o Vzdusin.cz

Nakupování na Vzdusin.cz...

Čistý vzduch o správné vlhkosti je v domácím i pracovním prostředí velmi důležitý. Může dlouhodobě ovlivnit kvalitu života i okamžitý pracovní výkon. Kancelář o teplotě příjemné pro všechny pracovníky a správné vlhkosti a čistotě vzduchu může znamenat rozdíl mezi unavenými a nemocnými zaměstnanci a zdravými a motivovanými lidmi. Kvalitu vzduchu byste tedy rozhodně neměli podceňovat. Naštěstí je tu internetový obchod Vzdusin.cz, který Vám se zajištěním vhodného prostředí rád pomůže.

Vzdusin slevové kupóny a slevové kódy

Obchod se zaměřuje na 4 kategorie zboží – klimatizování, vysoušení, čištění a zvlhčování.

Mobilní klimatizace jsou kompaktními přístroji, které umí odvádět horko z vnitřních prostor ven. Jejich výhodou je především snadná manipulace, rychlé zapojení bez stavebních úprav a okamžitý provoz. Jsou vhodné k překonání těch nejteplejších dnů, přičemž po zbytek roku je možné je uklidit na půdu či do garáže. Využije je každý – lidé žijící v panelákových bytech, v historické zástavbě nebo i lidé žijící v podnájmu pro něž je nemožné dělat rozsáhlejší stavební úpravy. Na vzdusin.cz máte na výběr jednodílné, dvoudílné, okenní klimatizace a klimatizace s topením. Dále je možné zakoupit nástěnné klimatizace, ochlazovače vzduchu, klimatizace pro karavany, topidla a přímotopy, meteostanice a další přístroje.

Další důležitou kategorií jsou odvlhčovače vzduchu. Jsou používány tam, kde hrozí vznik škody z důvodu zvýšené vlhkosti ve zdivu nebo v materiálech. Snížením relativní vlhkosti vzduchu se zvýší kapacita pojmout další vlhkost a díky odvlhčení vzduchu tak můžeme odvlhčit samotné materiály. Na Vzdusin.cz jsou dostupné odvlhčovače domácí, poloprofesionální, profesionální, koupelnové a bazénové.

Vzduch bez prachu a mikrobů zajistí čističky vzduchu. Vzdusin.cz nabídne čističky s kombinovanou aktivní i pasivní filtrací. Čističky obsahují soustavu filtrů, přes které nasávají vzduch z místnosti a pak ho vyčištěný vypouštění zpět do prostoru. Recirkulace vzduchu a zachytávání škodlivých látek fungují pouze v uzavřených prostorách. Čističky mají následující filtrovací schopnosti: HEPA, uhlíkové, antibakteriální, ultrafialové, s formaldehydy a ionizační. Nejžádanější jsou čističky s HEPA filtry, které slouží nebohým alergikům překonat nejhorší pylová období.

Opakem odvlhčovačů jsou pak zvlhčovače vzduchu, které pomáhají předcházet vysoušení sliznice dýchacích cest. Přes topnou sezónu, kdy relativní vlhkost vzduchu klesá pod 50 % by měla být tímto zařízením vybavena každá domácnosti. Zvlhčovače fungují na různých principech. Na Vzdusin.cz je najdete všechny – ultrazvukové, na studenou páru, diskové a parní.

Pro dopravu z obchodu slouží DPD nebo vlastní doprava obchodu po Praze Comfort Plus. Odebírat také můžete sami na výdejních místech v Praze. Platit je možné hotově, platební kartou, převodem, platební kartou online a expresním bankovním převodem.

Věříme, že se Vám po nákupu na Vzdusin.cz bude opravdu lépe dýchat, pracovat i spát.

Navštivte www.vzdusin.cz

Jak uplatnit slevový kód na Vzdusin.cz?

VideonávodPopis

Na Vzdusin.cz není aktuálně možné uplatňovat slevové kódy. Všechny aktuální nabídky získáváte automaticky po přechodu do Vzdusin.cz skrze odkazy v jednotlivých kupónech.Pokud se situace změní a obchod Vzdusin.cz začne nabízet slevy prostřednictvím slevových kódů, budeme Vás o tom informovat zde včetně podrobného návodu na jejich uplatnění.

Navštivte www.vzdusin.czYouTubeZískejte zdarma nejnovější slevové kupóny na svůj e-mail...

Přihlášení
Vítáme vás zpět, níže se můžete přihlásit...

Registrace
Získejte výhody registrovaného uživatele. Mezi výhody patří zobrazení exkluzivních kupónů, možnost vytvoření seznamu oblíbených obchodů a bonusový program o ceny. A mnohem více...

CAPTCHA

Chyba:Email není správně zadaný.
Chyba:Heslo musí mít nejméně 5 znaků.
Chyba:Zadaná hesla se neshodují.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Zapomenuté heslo
Zapomněli jste své heslo pro přihlášení? Nic se neděje! Zašleme vám nové...

CAPTCHA

Novinky emailem
Novinky Vašich oblíbených obchodů (nastavíte v menu Oblíbené).

CAPTCHA

Jak použít slevový kupón?

1. Vyhledání slevy

Najděte slevu do Vašeho oblíbeného obchodu. Seznamte se s podmínkami slevy a klikněte na kupón pro zobrazení a kopírování kódu.

2. Uplatnění kupónu

Kupón vložte v průběhu objednávky do příslušné kolonky („Slevový kupón“, „Slevový kód“ apod.).

3. Ušetření peněz

Sleva je odečtena z hodnoty objednávky a ušetřili jste tak peníze.

Registrace správce obchodu
Registrujte se jako správce tohoto obchodu a získejte možnost úpravy a přímého přidávání nabídek.

Registrovaný email musí být pod doménou daného obchodu či uvedený v kontaktech obchodu. Během 24 hodin obdržíte přístupové údaje.

CAPTCHA

Štítky - Vzdusin.cz
Vyhledávání pomocí štítků pomáhá návštěvníkům nalézt ten správný obchod. Zde můžete upravit štítky pro tento obchod. Nové štítky se začnou zobrazovat do 24 hodin.