Nakupujte levněji. Ušetřete díky slevovým kupónům.
Česká republikaČeská republika | Go to United StatesValidcoupons.net (Eng.) United States
Hlavní strana > W > Slevové kupóny a slevové kódy do Wallester.com
Wallester.com

Wallester.com slevové kupóny

Hlasování:
1/52/53/54/55/5
(1/5, 1 hlasování)

Aktuální slevy a akce (červen 2024)

Více o Wallester.com

Nakupování na Wallester.com...

Wallester.com: Moderní a Flexibilní Portál pro Podnikatele

Pokud hledáte moderní a flexibilní řešení pro vydávání a správu platebních karet pro podnikání, může vás zajímat portál Wallester.com. Tento portál nabízí virtuální i fyzické karty pro různé účely, jako jsou firemní výdaje, odměny zaměstnancům nebo dárkové karty pro zákazníky. V tomto článku se podíváme na hlavní služby a produkty, které Wallester.com poskytuje, a na to, jak je můžete využít pro své podnikání.

Wallester.com je bílý štítek vydavatele karet a spolupracovníka platebního řešení. To znamená, že můžete vytvářet a vydávat karty s vlastním designem a značkou, které budou fungovat na celém světě díky partnerství s Mastercard. Můžete si vybrat mezi virtuálními kartami, které jsou ideální pro online platby, nebo fyzickými kartami, které můžete používat v obchodech nebo vybírat hotovost z bankomatů.

Wallester.com nabízí také řešení pro správu firemních výdajů. Můžete si založit IBAN účet pro svou firmu a vydávat korporátní karty pro své zaměstnance nebo dodavatele. Můžete sledovat a kontrolovat jejich výdaje v reálném čase, nastavovat limity a pravidla pro každou kartu, schvalovat nebo zamítat transakce a integrovat účetnictví s oblíbenými nástroji.

Další službou, kterou Wallester.com poskytuje, je vytváření dárkových a odměnných karet. Tyto karty můžete nabízet svým zákazníkům nebo zaměstnancům jako formu loajality, motivace nebo podpory. Tyto karty mají široký rozsah funkcionality a nejsou vázány na žádnou konkrétní službu, což zvyšuje možnosti jejich použití a usnadňuje další marketing.

Wallester.com se pyšní rychlým a snadným procesem vydávání karet. Stačí se zaregistrovat na portálu, vyplnit potřebné údaje a nahrát svůj design karty. Poté můžete začít používat virtuální karty okamžitě nebo počkat na doručení fyzických karet do několika dnů. Wallester.com také nabízí možnost přizpůsobit si parametry karet podle vašich potřeb, jako je typ karty (debitní nebo kreditní), měna (EUR nebo CZK), poplatky (pevné nebo proměnlivé) nebo platnost (jednorázová nebo opakovaná).

Wallester.com také poskytuje pokročilé API, které umožňuje integrovat kartové služby s vaší existující platformou nebo aplikací. Můžete například propojit karty s vaším e-shopem, CRM systémem, účetním softwarem nebo jinými nástroji, které používáte pro své podnikání. Wallester.com také podporuje nejnovější technologie, jako je tokenizace, 3D Secure nebo Apple Pay a Google Pay.

Wallester.com nabízí transparentní a konkurenceschopné cenové podmínky pro své služby. Můžete si vybrat mezi dvěma plány: Basic a Premium. Basic plán je zdarma a umožňuje vám vydávat až 10 virtuálních karet a 5 fyzických karet za měsíc. Premium plán stojí 19 EUR za měsíc a umožňuje vám vydávat neomezený počet virtuálních karet a 20 fyzických karet za měsíc. Obě plány zahrnují IBAN účet, online správu karet, notifikace o transakcích, bezkontaktní platby a možnost využít dárkových a odměnných karet.

Kromě měsíčního poplatku za plán se mohou účtovat další poplatky za některé transakce nebo služby. Například za výběr hotovosti z bankomatu se účtuje 2 EUR, za změnu PIN kódu se účtuje 0,5 EUR a za zablokování nebo nahrazení ztracené nebo ukradené karty se účtuje 10 EUR. Tyto poplatky se mohou lišit podle typu karty, měny nebo země. Pro více informací o cenách navštivte webové stránky Wallester.com.

Navštivte business.wallester.com/cs

Jak uplatnit slevový kód na Wallester.com?

Pokud chcete začít používat služby Wallester.com, musíte se nejprve zaregistrovat na portálu. To můžete udělat na https://client.wallester.com/signup. Budete muset vyplnit některé základní údaje o sobě a o své firmě, jako je jméno, e-mail, telefonní číslo, název firmy, IČO, DIČ a adresa. Poté budete muset potvrdit svou totožnost pomocí elektronického občanského průkazu nebo pasu. Tento proces by měl trvat jen několik minut.

Jakmile dokončíte registraci, budete moci přistoupit k vašemu osobnímu účtu na portálu. Zde budete moci vytvářet a spravovat vaše karty, sledovat vaše transakce, nastavovat limity a pravidla, integrovat účetnictví a další funkce. Pokud chcete využít API Wallester.com, budete muset kontaktovat jejich tým na support@wallester.com a požádat o přístup.

Navštivte business.wallester.com/csZískejte zdarma nejnovější slevové kupóny na svůj e-mail...

Přihlášení
Vítáme vás zpět, níže se můžete přihlásit...

Registrace
Získejte výhody registrovaného uživatele. Mezi výhody patří zobrazení exkluzivních kupónů, možnost vytvoření seznamu oblíbených obchodů a bonusový program o ceny. A mnohem více...

CAPTCHA

Chyba:Email není správně zadaný.
Chyba:Heslo musí mít nejméně 5 znaků.
Chyba:Zadaná hesla se neshodují.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Zapomenuté heslo
Zapomněli jste své heslo pro přihlášení? Nic se neděje! Zašleme vám nové...

CAPTCHA

Novinky emailem
Novinky Vašich oblíbených obchodů (nastavíte v menu Oblíbené).

CAPTCHA

Jak použít slevový kupón?

1. Vyhledání slevy

Najděte slevu do Vašeho oblíbeného obchodu. Seznamte se s podmínkami slevy a klikněte na kupón pro zobrazení a kopírování kódu.

2. Uplatnění kupónu

Kupón vložte v průběhu objednávky do příslušné kolonky („Slevový kupón“, „Slevový kód“ apod.).

3. Ušetření peněz

Sleva je odečtena z hodnoty objednávky a ušetřili jste tak peníze.

Registrace správce obchodu
Registrujte se jako správce tohoto obchodu a získejte možnost úpravy a přímého přidávání nabídek.

Registrovaný email musí být pod doménou daného obchodu či uvedený v kontaktech obchodu. Během 24 hodin obdržíte přístupové údaje.

CAPTCHA

Štítky - Wallester.com
Vyhledávání pomocí štítků pomáhá návštěvníkům nalézt ten správný obchod. Zde můžete upravit štítky pro tento obchod. Nové štítky se začnou zobrazovat do 24 hodin.