Nakupujte levněji. Ušetřete díky slevovým kupónům.
Česká republikaČeská republika | Go to United StatesValidcoupons.net (Eng.) United States
Hlavní strana > W > Slevové kupóny a slevové kódy do Warthunder.com
Warthunder.com

Warthunder.com slevové kupóny

Hlasování:
1/52/53/54/55/5
(3.18/5, 39 hlasování)
Pokračovat na warthunder.com/cz

Aktuální slevy a akce (prosinec 2023)

Více o Warthunder.com

Nakupování na Warthunder.com...

Připravte se na porci pořádné válečné zábavy. Nyní si můžete zcela zdarma zahrát Válečnou hru, která nadchne mladé hráče, ale svým geniálním provedením rozzáří i jejich tatínky. Je tu totiž WarThunder – Válečná akce z období druhé světové války, kde se usadíte za páky tanku, knipl stíhacího nebo bombardovacího letounu a brzy také kormidla člunu.

Warthunder slevové kupóny a slevové kódy

WarThuder je hra, kterou produkuje studio Gajin Entertainment. Na trhu už je nějaký pátek a ze zabugované bety se přesunula do plnohodnotné Válečné hry, kterou si navíc můžete zahrát zcela zdarma. Na rozdíl od svých konkurentů vyniká WarThunder především realističností svého zpracování. Vy sami si ale můžete zvolit, jak moc realisticky se bude hra chovat.

Původní zaměření hry bylo na pilotáž legendárních válečných letounů. Můžete usednout do mnoha verzí slavné BF-109, legendárního britského Hawker Hurricane, odolného bombardéru B17 a moha dalších vládců oblohy od dob dřevěných dvouplošníků až po tryskové stroje konce druhé světové války a začátku války studené. Herní mód Vám umožní zahrát si snadno ovladatelné arkádové bitvy ale také velmi realistické zpracování, kde máte pouze svůj kokpit. Míra realističnosti může být až taková, že bez pořádného hardwaru – tedy leteckého kniplu budete těžko konkurovat zkušeným herním veteránům.

Jako další přibyly do hry pozemní stroje – tedy tanky. Nejedná se ale pouze o tanky – řídit můžete vozidla s protiletadlovou výbavou, obrněná vozidla vybavená raketomety a podobně. Je pouze na Vás, zda chcete začít zkoumat německé linie tanků, které vrcholí stroji jako Tiger, Tiger II nebo Maus či se zaměříte raději na americké střední tanky, jako byl legendární Sherman M4 nebo Pershing. Trénujte posádky tanků, montujte vybavení a především zdokonalujte se v trénování herní mechaniky. S trochou cviku budete moci časem konkurovat i ostříleným veteránům.

Nově se ve hře WarThunder můžete těšit na menší plavidla, obojživelná vozidla a další hybridy schopné boje na moři, na zemi i ve vzduchu.

Základní hra je zdarma. Hra využívá model mikrotransakcí, které ale nijak neovlivňují Vaší bojeschopnost. Platící hráč nezíská nad neplatícím výhodu. Za prémiovou měnu je možné zakoupit kamufláže nebo speciální prémiová (nikoliv však lepší) vozidla a letouny. Herní měnu nakoupíte prostřednictvím e-shopu přímo na stránkách WarThunder.cz.

Rozhraní hry i webové stránky jsou pro Vás dostupné i v Českém jazyce. Stejně tak existuje odnož diskusního fóra v češtině. WarThunder už není jen hra, jedná se o plně rozvinutou komunitu hráčů napříč státy po celém světě.

Připojte se do komunity a užijte si hromadu zábavy. Ke hraní Vám stačí pouze průměrně výkonný počítač (čím větší výkon, tím lepší grafický vzhled).

Navštivte warthunder.com/cz

Jak uplatnit slevový kód na Warthunder.com?

1) Klikněte na „Registrovat“

2) Vyplňte přezdívku, e-mail a 2x heslo (nezapomeňte na kontrolní kód)

Warthunder slevové kupóny a slevové kódy

3) Klikněte na „Hrát Zdarma“

4) Přejděte do e-mailu a klikněte na potvrzovací odkaz. Nyní jste zaregistrováni a můžete si stáhnout hru zdarma přímo z portálu. Poté se ve hře přihlásíte údaji, které jste nyní vyplnili do registrace.

Navštivte warthunder.com/cz

Získejte zdarma nejnovější slevové kupóny na svůj e-mail...

Přihlášení
Vítáme vás zpět, níže se můžete přihlásit...

Registrace
Získejte výhody registrovaného uživatele. Mezi výhody patří zobrazení exkluzivních kupónů, možnost vytvoření seznamu oblíbených obchodů a bonusový program o ceny. A mnohem více...

CAPTCHA

Chyba:Email není správně zadaný.
Chyba:Heslo musí mít nejméně 5 znaků.
Chyba:Zadaná hesla se neshodují.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Zapomenuté heslo
Zapomněli jste své heslo pro přihlášení? Nic se neděje! Zašleme vám nové...

CAPTCHA

Novinky emailem
Novinky Vašich oblíbených obchodů (nastavíte v menu Oblíbené).

CAPTCHA

Jak použít slevový kupón?

1. Vyhledání slevy

Najděte slevu do Vašeho oblíbeného obchodu. Seznamte se s podmínkami slevy a klikněte na kupón pro zobrazení a kopírování kódu.

2. Uplatnění kupónu

Kupón vložte v průběhu objednávky do příslušné kolonky („Slevový kupón“, „Slevový kód“ apod.).

3. Ušetření peněz

Sleva je odečtena z hodnoty objednávky a ušetřili jste tak peníze.

Registrace správce obchodu
Registrujte se jako správce tohoto obchodu a získejte možnost úpravy a přímého přidávání nabídek.

Registrovaný email musí být pod doménou daného obchodu či uvedený v kontaktech obchodu. Během 24 hodin obdržíte přístupové údaje.

CAPTCHA

Štítky - Warthunder.com
Vyhledávání pomocí štítků pomáhá návštěvníkům nalézt ten správný obchod. Zde můžete upravit štítky pro tento obchod. Nové štítky se začnou zobrazovat do 24 hodin.