Nakupujte levněji. Ušetřete díky slevovým kupónům.
Česká republikaČeská republika | Go to United StatesValidcoupons.net (Eng.) United States
Hlavní strana > W > Slevové kupóny a slevové kódy do Webareal.cz
Webareal.cz

Webareal.cz slevový kupón

Hlasování:
1/52/53/54/55/5
(3.89/5, 75 hlasování)
Pokračovat na www.webareal.cz

Aktuální slevy a akce (červen 2024)

Více o Webareal.cz

Nakupování na Webareal.cz...

Hledáte pro sebe právě e-shop nebo jiné řešení jak prodávat své výrobky? Vytvořte si e-shop s pokladním systémem hned teď, prodávejte a to ostatní nechte na provozovateli. Tenhle e-shop se jmenuje Webareal.cz.

Webareal slevové kupóny a slevové kódy

Webareal umí vytvořit a provozovat e-shop, spravovat kamennou prodejnu k němu připojenou, dokáže odesílat EET a také umí propojovat e-shop a prodejny.

Šablony i rozhraní, které jsou připraveny pro vytvoření a správu webu, jsou plně responzivní, což znamená, že se přizpůsobí každému zařízení, na kterém je budete chtít zobrazit. Pracovat a obsluhovat svůj e-shop pak můžete kdykoliv a kdekoliv.

Ano – noví podnikatelé jsou pro Webareal.cz také cílem, ale mnohem častější je, že jsou zákazníci provozovatelé e-shopů nespokojeni se stávajícím řešením a hledají něco novějšího. Přesun e-shopu na Webareal.cz není vůbec složitý. Při přesunu vašeho eshopu můžete mít obavy ze ztráty pozic ve vyhledávačích, z neznámých problémů, z nutnosti učit se obsluhovat nový systém a dalších věcí. Tyto obavy jsou přirozené a překvapivě zcela na místě. Webareal.cz se postará a udělá maximum pro to, aby pro Vás byl přechod na Webareal co nejsnazší, nejrychlejší a také zcela bezpečný. Nejlepším postupem je nejdříve založit testovací eshop, všechno si osahat a vyzkoušet technickou podporu, kam můžete směřovat své veškeré dotazy. Nakonec přesunete svůj eshop z jakéhokoliv konkurenčního systému pomocí univerzálního importu – například Heureka feedu.

Můžete také získat až 2 roky pronájmu Webarealu zdarma. Je to snadné. Až svůj vytvořený a naplněný eshop na Webarealu budete chtít převést do ostrého provozu, stačí zaslat na email finance@bohemiasoft.com fakturu od vašeho stávajícího poskytovatele, na které bude vidět datum, do kterého máte svůj eshop předplacen. O tento zbývající kredit, vám bude prodloužen provoz Vašeho e-shopu a to až dvojnásobně podle toho, na jak dlouho si Webareal předplatíte.

Webareal.cz to není jen e-shop. Je to také plně funkční EET, je provozovaný na Vaší vlastní doméně, dostáváte k němu prostor na disku, neomezený přenos dat měsíčně, pět e-mailových adres pro Vaší elektronickou poštu, neomezený počet produktů v e-shopu, celou řadu grafických šablon, které můžete pro tvorbu e-shopu použít, živou administraci v responzivním prostředí, automatické zálohování dat a spoustu dalšího. Pokud Vás zajímají některé konkrétní fukce Webarealu, pak není nic jednoduššího než si přejít na Webareal.cz a všechny si je rozkliknout a v demoverzi vyzkoušet.

Věříme, že e-shop Webareal.cz Vám bude dlouho a dobře sloužit a že se spolehlivě postará o úspěch Vašeho podnikání.

Navštivte www.webareal.cz

Jak uplatnit slevový kód na Webareal.cz?

Na pronájem služeb Webarealu není možné v současnosti uplatnit žádné slevové kódy. Všechny nabídky na akce, které jsou pro Vás dostupné na našem slevovém portálu SlevovyKupon.net získáte automaticky po přechodu na Webareal.cz skrze odkazy v jednotlivých kupónech.

Pokud Webareal.cz začne poskytovat výhody prostřednictvím kódů, budeme Vás o tom informovat zde včetně návodu na užití takového kódu.

Navštivte www.webareal.cz

Web zdarma, snadno a rychle

Začít můžete sami a ještě dnes. Rychle a jednoduše si dokážete vlastními silami vytvořit internetový obchod s jednoduchou obsluhou. Již více než 6500 uživatelů si své podminkání založilo právě na Webarealu a vy to dokážete také. Máte-li kamennou prodejnu je internetový obchod skvělým doplňkem, který nevyžaduje mnoho práce navíc - vy sami nebo Vaši zaměstnanci budou produkty balit do krabic a předávat kurýrům. Přitom zisky, které můžete z internetového prodeje dosáhnout mohou být závratnější než ze samého prodeje v kamenných obchodech. Webeareal Vám dává možnost získat svůj obchod bez velkých nákladných prodjektů, drahé údržby, nutnosti zaměstnání grafiků a podobně. Vyzkoušejte si založit svůj obchod zdarma - zda budete obchod dále využívat po jeho vyzkoušení už je pouze na Vašem uvážení.YouTubeZískejte zdarma nejnovější slevové kupóny na svůj e-mail...

Přihlášení
Vítáme vás zpět, níže se můžete přihlásit...

Registrace
Získejte výhody registrovaného uživatele. Mezi výhody patří zobrazení exkluzivních kupónů, možnost vytvoření seznamu oblíbených obchodů a bonusový program o ceny. A mnohem více...

CAPTCHA

Chyba:Email není správně zadaný.
Chyba:Heslo musí mít nejméně 5 znaků.
Chyba:Zadaná hesla se neshodují.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Zapomenuté heslo
Zapomněli jste své heslo pro přihlášení? Nic se neděje! Zašleme vám nové...

CAPTCHA

Novinky emailem
Novinky Vašich oblíbených obchodů (nastavíte v menu Oblíbené).

CAPTCHA

Jak použít slevový kupón?

1. Vyhledání slevy

Najděte slevu do Vašeho oblíbeného obchodu. Seznamte se s podmínkami slevy a klikněte na kupón pro zobrazení a kopírování kódu.

2. Uplatnění kupónu

Kupón vložte v průběhu objednávky do příslušné kolonky („Slevový kupón“, „Slevový kód“ apod.).

3. Ušetření peněz

Sleva je odečtena z hodnoty objednávky a ušetřili jste tak peníze.

Registrace správce obchodu
Registrujte se jako správce tohoto obchodu a získejte možnost úpravy a přímého přidávání nabídek.

Registrovaný email musí být pod doménou daného obchodu či uvedený v kontaktech obchodu. Během 24 hodin obdržíte přístupové údaje.

CAPTCHA

Štítky - Webareal.cz
Vyhledávání pomocí štítků pomáhá návštěvníkům nalézt ten správný obchod. Zde můžete upravit štítky pro tento obchod. Nové štítky se začnou zobrazovat do 24 hodin.