Nakupujte levněji. Ušetřete díky slevovým kupónům.
Česká republikaČeská republika | Go to United StatesValidcoupons.net (Eng.) United States
Hlavní strana > W > Slevové kupóny a slevové kódy do Webplatby.cz
Webplatby.cz

Webplatby.cz slevové kupóny

Hlasování:
1/52/53/54/55/5
(4.15/5, 85 hlasování)
Pokračovat na www.webplatby.cz

Aktuální slevy a akce (červenec 2024)

Více o Webplatby.cz

Nakupování na Webplatby.cz...

Vítejte na WebPlatby.cz, který zahrnuje úspěšné a v praxi ověřené projekty s vysokou mírou ziskovosti. Stačí provést jednoduchou a rychlou registraci a vybrat si jeden nebo více projektů a ty vhodně propagovat a pod přiděleným referenčním číslem sdílet. Za propagaci každého projektu se Vám sčítá provize, jejíž výši a způsob získání si můžete přečíst u detailů konkrétních projektů.Webplatby slevové kupóny a slevové kódy

O vyplacení provize můžete zažádat už při dosažení částky 300 Kč. Provize můžete také získat propagací samotného systému WebPlatby.cz přičemž získáte procenta z obratů partnerů, kteří se zaregistrovali pod Vaším referenčním číslem. Jedná se tedy o tak trochu pyramidu, pro kterou ale nemusíte v pozdějších fázích hnout ani prstem.

Jaké projekty je možné přes WebPlatby.cz propagovat? Prakticky jakékoliv webové stránky včetně pornostránek, sociální sítě, virální marketing, PPC kampaně, SEO a MFA weby a také domény s přirozeným trafficem.

Jaké jsou výhody využívání WebPlatby.cz? jedná se o rychlou a snadnou registraci, vysoké provize pro partnery a výběr osvědčených projektů s vysokým konverzním poměrem. Z jakých projektů můžete získat aktuálně peníze? Především z portálů jako Laskotest, IQTykve, SMS Monitoring, SMS Horoskopy, Erotické horoskopy a MensaTest.

A jakým způsobem můžete propagovat? Jakým chcete – můžete používat e-mail marketing, sociální sítě, můžete umístit banner na Váš web nebo můžete založit speciální stránku, která web doporučí.

WebPlatby.cz Vám doporučí ideální propagaci – tedy kombinaci textových odkazů a bannerů. Vhodné je také umisťovat reklamy na konkrétní projekty na weby. Vaše připomínky a nápady, které pomohou zlepšit služby jsou samo zřejmě vítány a jakékoliv dotazy můžete také směřovat na kontaktní údaje uvedené na WebPlatby.cz.

Předtím, než se zapojíte do projektu a začnete propagovat pročtěte si důkladně obchodní podmínky společnosti Edvens Media s. r. o., která je provozovatelem provizního systému – tedy také tou společností, která Vám bude provize platit.

V přehledném uživatelském rozhraní uvidíte, kolik peněz jste z provizí vydělali a který projekt Vám přináší nejvyšší zisky. To pak můžete využít k přizpůsobení propagačních metod, které používáte.

V současnosti se Vám může zdát, že projektů k propagaci je málo a že jejich témata jsou poněkud nezajímavá a zaměřená spíše na slabší povahy lidí. V budoucnu se ale můžete těšit na další projekty, jejichž propagace bude mít určitě větší smysl.

Věříme, že se Vám podaří s WebPlatby.cz získat hezký přivýdělek a pasivní příjem, který Vás nebude stát mnoho snahy.

Navštivte www.webplatby.cz

Jak uplatnit slevový kód na Webplatby.cz?

WebPlatby.cz neposkytují žádné výrobky ani služby. Není proto možné na tomto portálu uplatňovat slevové kódy. Všechny nabídky zobrazené prostřednictvím kupónů na SlevovyKupon.net získáte automaticky po přechodu na WebPlatby.cz skrze odkazy v jednotlivých kupónech.

Navštivte www.webplatby.cz

Přehledná a snadná spolupráce

WebPlatby.cz Vám doporučí ideální propagaci – tedy kombinaci textových odkazů a bannerů. Vhodné je také umisťovat reklamy na konkrétní projekty na weby. Vaše připomínky a nápady, které pomohou zlepšit služby jsou samo zřejmě vítány a jakékoliv dotazy můžete také směřovat na kontaktní údaje uvedené na WebPlatby.cz. Předtím, než se zapojíte do projektu a začnete propagovat pročtěte si důkladně obchodní podmínky společnosti Edvens Media s. r. o., která je provozovatelem provizního systému – tedy také tou společností, která Vám bude provize platit. V přehledném uživatelském rozhraní uvidíte, kolik peněz jste z provizí vydělali a který projekt Vám přináší nejvyšší zisky. To pak můžete využít k přizpůsobení propagačních metod, které používáte. V současnosti se Vám může zdát, že projektů k propagaci je málo a že jejich témata jsou poněkud nezajímavá a zaměřená spíše na slabší povahy lidí. V budoucnu se ale můžete těšit na další projekty, jejichž propagace bude mít určitě větší smysl.Získejte zdarma nejnovější slevové kupóny na svůj e-mail...

Přihlášení
Vítáme vás zpět, níže se můžete přihlásit...

Registrace
Získejte výhody registrovaného uživatele. Mezi výhody patří zobrazení exkluzivních kupónů, možnost vytvoření seznamu oblíbených obchodů a bonusový program o ceny. A mnohem více...

CAPTCHA

Chyba:Email není správně zadaný.
Chyba:Heslo musí mít nejméně 5 znaků.
Chyba:Zadaná hesla se neshodují.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Zapomenuté heslo
Zapomněli jste své heslo pro přihlášení? Nic se neděje! Zašleme vám nové...

CAPTCHA

Novinky emailem
Novinky Vašich oblíbených obchodů (nastavíte v menu Oblíbené).

CAPTCHA

Jak použít slevový kupón?

1. Vyhledání slevy

Najděte slevu do Vašeho oblíbeného obchodu. Seznamte se s podmínkami slevy a klikněte na kupón pro zobrazení a kopírování kódu.

2. Uplatnění kupónu

Kupón vložte v průběhu objednávky do příslušné kolonky („Slevový kupón“, „Slevový kód“ apod.).

3. Ušetření peněz

Sleva je odečtena z hodnoty objednávky a ušetřili jste tak peníze.

Registrace správce obchodu
Registrujte se jako správce tohoto obchodu a získejte možnost úpravy a přímého přidávání nabídek.

Registrovaný email musí být pod doménou daného obchodu či uvedený v kontaktech obchodu. Během 24 hodin obdržíte přístupové údaje.

CAPTCHA

Štítky - Webplatby.cz
Vyhledávání pomocí štítků pomáhá návštěvníkům nalézt ten správný obchod. Zde můžete upravit štítky pro tento obchod. Nové štítky se začnou zobrazovat do 24 hodin.